Into The Badlands

Başlatan Ahmet Oktay, 31 Ekim, 2015, 13:49:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ahmet Oktay

Feodal yönetime sahip topraklarda, korkusuz bir savaşçı ile kendini bulmaya çalışan ve bu uğurda tehlikeli bir yolculuğu göze alan genç bir adamın hikayesini anlatacak.

http://www.imdb.com/title/tt3865236/?ref_=nv_sr_3

Fragman : https://youtu.be/eB9dABjwa9o

15 Kasımda başlıyor.

afu

dövüş sahneleri bana eski "kolsuz kahraman" filmlerini hatırlattı. kılıcını savurdumu 5-10 kişi etrafa saçılırdı  ;D
wang yu. eskiler bilir.

doktor1881

10 numara bir dizi başlayacak gibi

Bu arada Wang Yu'yuda hatırlattığınız için sağolun

doktor1881

Alıntı yapılan: doktor1881 - 31 Ekim, 2015, 15:33:38
10 numara bir dizi başlayacak gibi

10 numara olmasa da güzel bir dizi.Revolution dizisi tarzı bir durum mevcut.Bölge de 5-6 baron var.Hepsi birbirinin gözünü oyacak durumda ve özel askerleri olan kıyıcılar mevcut.Adamımız Sunny de bir kıyıcı ve güzel dövüşüyor.Bu arada AMC kanalı diziyi muhtemelen Walking Dead'in peşi sıra yayınlıyor

Pazartesi internete düşen 10 a yakın güzel dizi var.ABD dede pazar gecesi özel

Bölüm Notu:8.5/10

Ahmet Oktay

İlk bölümü şimdi izledim ve beğendim diyebilirim. Özellikle aksiyon severlere tavsiye ederim. Çekimleri de beğendim, Daredevil kalitesinde diyebilirim çekimler için.

Ahmet Oktay

2. bölüm Dul'la hızlı başladı, sonrasında tempo düştü. Sonlara doğru yine Sunny'nin dövüş sahneleriyle yeniden tempo yükseldi (ilk bölümde dövüş sahneleri daha inandırıcıydı bu sefer fazla abartmışlar sanki ;D). Konunun işlenmesi olarak henüz beklediğim seviyede değil yalnız.

doktor1881

Bölüm:2 (Güncel) Baron Dul ve kadın ordusu ile kızı Tilda hakkında bilgiler ile başlayan bölüm Baron Quin ve Sunny ile devam ediyor.
Dövüş sahneleri beni çocukluğuma götürüyor. Eskiden sinemada bu sahneleri izleseydik sinema alkıştan ve ıslık sesinden yıkılırdı ;D ;D ;D
Bu tarz diziler beni fazlasıyla mest ediyor

doktor1881

Bölüm:3(Güncel) Dul ile savaş başlıyor.
Full aksiyon Seyretmek için ideal.Senaryo her yere gidebilecek kadar geniş

Ahmet Oktay

3. bölüm her anlamda ilk 2 bölümün önüne geçti benim için. Tüm taşlar yerine oturuyor yavaş yavaş. Daha da güzel bölümler izleyeceğimizi düşünüyorum.

Ahmet Oktay

1x4 : Bölüm Tilda'nın yardım çığlıklarıyla kendini yoldan geçen cipin önüne atmasıyla başlıyor. Dul, Quinn ve Jacobee'nin arasını bozup birbirine düşürmek istiyor.
Ryder'ın gözü de babasının yerinde. Sunny ise Çorak Araziler'den çıkmanın yollarını arıyor.

doktor1881

Bölüm:4(Güncel) Bölüm temposu ayarında,sürprizlerle geçti.Dövüş sahneleri yine güzeldi
İzlenebilir güzel bir dizi olup,arkadaşlara tavsiye edilir

doktor1881

Bölüm:5 (Güncel) Bölümün finalinde harika bir dövüş sahnesi var bu dövüşün bitişine ve tüm bölüme M.K damgasını vuruyor.
Baron'un klonu var herhalde.Sevgilisi sara nöbeti geçirirken yanındaydı ama anında zindanda belirdi ::)

Bölüm Notu:9/10

Ahmet Oktay

Dizinin 5. bölümünde herşey tam istediğim kıvamdaydı. Baron nasıl bir anda zindana geldi onu bende çözemedim ;D

Ahmet Oktay

1x6 (Sezon Finali) : Bölüm aksiyon olarak yavaş başladı, sonrasında aksiyon dozu arttı ve bence her anlamda zirveye çıkarak bitirdi sezonu.
M.K'in de dediği gibi macera yeni başlıyor.

doktor1881

Bölüm:6 (Güncel) (sezon finali) Dizi bu hale gelipte sezon finali yapan senaristlere saygımı sunarım.6 Bölümde final mi olurmuş
Harika bir bölüm.Taşlar o kadar hızlı oynadı ki şaşırdım.İnşallah 2. sezonu olur,iptal edilmez.
Brothers'de olaylara müdahil oldu.Ne Brothers'mış mübarek.

Bölüm Notu:10/10