Guardians of the Galaxy - Marmara Çizgi

Başlatan dean, 02 Kasım, 2015, 13:59:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

xmenac

panthei

Sakızlı Ohannes Paşa

İlk 21 sayısı ingilizce var ama yine de alacağım. Benim merak ettiğim Trial of Jean Grey gibi crossoverları yayınlayacaklar mı yoksa atlayacaklar mı?

maeglin

Alıntı yapılan: Mrtekin - 02 Kasım, 2015, 15:47:15
Koordinatım; Ankara Bilkent D&R. :)

Çok uzak orası bana ya 6 Aralık'ta geleceğim oda geç olur :D

Animvader

Güzel haber.Filmdeki ekip olduğu için bu dönemi basmaları en mantıklı hareketti zaten.

Barmen Minik

arkadaşlar her hangi bi d&r a gidin dergi reyonunda bulması çok zor deil elle bantlama usulu kaplanmış ama bazı subelerde o biraz komik açıkçası

Harun Ça

Bende bugün aldım genelde dergi reyonunda duruyor yani bugün aldığım D&R da öyleydi. Superior'ı bulamamıştım onu mizah çizgi roman reyonuna koymuşlardı. Ee adamlarda şaşırıyor HC dergi mi olur.

İnancomic

Bu panını nın her seyı mıgroslara gelıyorda bunlar neden gelmıyor ya bız kucuk sehırde yasıyanlar uzaktan bakıyoruz sadece

Animvader

Alan arkadaşlar sayfa sayısı, içindeki sayılar vs. bilgi verebilir mi? Fotoğraf atabilirlerse de hoş olur  :)

Agamotto

Alıntı yapılan: İnancomic - 03 Kasım, 2015, 22:38:03
Bu panını nın her seyı mıgroslara gelıyorda bunlar neden gelmıyor ya bız kucuk sehırde yasıyanlar uzaktan bakıyoruz sadece

Arkabahçenin internet sitesinde satılıyor. Ordan alabilirsiniz.

Nightrain

Şimdi Guardians'in üstüne Panini bir de Nova(2007-2010) patlatsa ne iyi olur. :D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Harun Ça

96 sayfa.

Benim ciltlerde ki tek sorunum sayfalar biraz birbirine yapışıyor özellikle siyah rengin çok olduğu sayfalar ve açmaya çalışırken iç köşelerde ufak beyazlıklar oluşuyor. Çokta kafaya takacak bir durum değil.

Nightrain

Avengers'i Yenilmezler diye çeviriyorlar ya, uyuz oluyorum. >:( Valla 96 sayfa için 25TL gayet fazla. Kartonkapak yapıp fiyatını düşürseler daha iyi olurdu. İnternet satışta yok. En azından D&R, İdeifix gibi sitelere verseler de indirimli alabilsek fena olmazdı. Yine de alıcam tabii. GOTG olsun çamurdan olsun.

Edit: Amazon da 144 sayfa olarak gözülüyor, neden biz de 96 sayfa bile var mı?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Harun Ça

Alıntı yapılan: Nightrain - 04 Kasım, 2015, 13:26:33
Avengers'i Yenilmezler diye çeviriyorlar ya, uyuz oluyorum. >:( Valla 96 sayfa için 25TL gayet fazla. Kartonkapak yapıp fiyatını düşürseler daha iyi olurdu. İnternet satışta yok. En azından D&R, İdeifix gibi sitelere verseler de indirimli alabilsek fena olmazdı. Yine de alıcam tabii. GOTG olsun çamurdan olsun.

Süreli yayın yani dergi formatında yayımlandığı için online satış sitelerine yer alamıyor diye biliyorum. Sayfa sayısına gelecek olursak bizde kapaklar eksik varyantlar, eskizler derken bi hayli sayfa tutuyor onlarda.

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 04 Kasım, 2015, 13:26:33

Orijinal ciltteki Guardians of the Galaxy: Tomorrow's Avengers 1 sayısını belki koymamış olabilirler.