Guardians of the Galaxy - Marmara Çizgi

Başlatan dean, 02 Kasım, 2015, 13:59:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sakızlı Ohannes Paşa

Tomorrow's Avengers kısa hikayelerden oluşuyor ve toplam 34 sayfa. Büyük ihtimalle koymamışlardır.

BAHADIR

Alıntı yapılan: Mic-Har - 04 Kasım, 2015, 13:14:00

96 sayfa.

Benim ciltlerde ki tek sorunum sayfalar biraz birbirine yapışıyor özellikle siyah rengin çok olduğu sayfalar ve açmaya çalışırken iç köşelerde ufak beyazlıklar oluşuyor. Çokta kafaya takacak bir durum değil.

Bir şey diyecem olmayacak ama batırmışlar gibi...

Sayfaların yapışması büyük ihtimalle kullanılan mürekkepten kaynaklı... Anladığım kadarı ile sayfa gramajıda çok ince... "Görünen köy klavuz istemez" balonlama zaten "benden hiç hayır gelmez" diye bağırıyor... Kapak dizaynı evlere şenlik... "Ama hard cover yapmışla abi" mi diyelim şimdi...?  ;)

Kafaya takmıyorum zaten de ama Fantastik Dörtlüyü bunlar basarsa kendimi yüksek bir yerden atar yazacağım notada "Tek sorumlu PANİNİ" yazarım... Hiç şakam yok...

Nightrain

Thor Now'u basarlarsa tüm hayır dualarımı alırlar. ;D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 04 Kasım, 2015, 15:50:07
Thor Now'u basarlarsa tüm hayır dualarımı alırlar. ;D

Owwwww !!!! Thor'un Now dönemi çok iyi. Kim basarsa bassın biri bassında.

rumar80

Agamotto

Alıntı yapılan: dean - 04 Kasım, 2015, 14:56:44
  Orijinal ciltteki Guardians of the Galaxy: Tomorrow's Avengers 1 sayısını belki koymamış olabilirler.

Bu sayının olmaması konu bütünlüğünü bozar mı yani bir şeyler atlanmış gibi olur mu?

dean

Alıntı yapılan: Agamotto - 04 Kasım, 2015, 16:01:54
Bu sayının olmaması konu bütünlüğünü bozar mı yani bir şeyler atlanmış gibi olur mu?

Yok, bozmaz.

dean

Biraz önce aldım. Daha paketini açmadım. Ama arkadaki içeriğe göre dediğim gibi ek sayı yok.

Mrtekin

GoG, beklediğiminden de iyi çıktı.

Hikaye ve çizimler gerçekten güzel, okurken keyif de alıyorsunuz, şahsen diğer teknik sorunları (balonlama, kağıt kalitesi vs), artık çok da kafaya takmıyorum.

Fiyat politikası hep böyle giderse çok iyi...
They drew first blood...

Nightrain

Bu balonlama sorunu sadece Türkiye'de değil, diğer avrupa ülkelerinde de var sanırım. Keşke işlerine biraz daha özen gösterseler.

xmenac

Balonlamada ne gibi eksikler var? Ben yukarıdaki resimde pek bir şey göremedim.

Sakızlı Ohannes Paşa

Alıntı yapılan: xmenac - 07 Kasım, 2015, 12:47:04
Balonlamada ne gibi eksikler var? Ben yukarıdaki resimde pek bir şey göremedim.

Kaligrafi ve fontlardan bahsediliyor sanirim.

Pulluk

Her şey iyi hoş da, Örümcek gibi bunun da tüm sayfaları birbirine yapışıyor... >:(
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

darkwood

Alıntı yapılan: BulentT - 07 Kasım, 2015, 17:25:36
Her şey iyi hoş da, Örümcek gibi bunun da tüm sayfaları birbirine yapışıyor... >:(

Her güzelin bir kusuru var.  ;)
Darkwood Sakinleri..

Nightrain

Tüm sayfalar birbirine yapışıyor. Her seferinde aynı sey oluyor. Kulladiklari kagit berbat. Sert kapağa harcadiklari parayi daha kaliteli bir kağıda kullansalarmis.

Keşke Guardians i baska yayinevi bassaydi.

Eger sizde sikayetciyseniz: info@paniniturkiye.com.tr adresine mail atin. Belki faydasi olur.