Wolves Beyond the Border

Başlatan kalidor, 07 Kasım, 2015, 21:46:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

Dark Horse Aralık ayında yeni bir mini Kral Conan serisine başlıyor. Serinin adı yarım kalmış bir Robert E. Howard eseri olan "Wolves Beyond the Border" -Sınırın Ötesindeki Kurtlar-

Kısaca konusuna değinecek olursak; iyice yaşlanan ve tacın sıkıntısından usanan Conan bir gün lanetli bir kalıntı ve Piktlerin Akilonya sınırlarını işgal etmek için büyük bir saldırıya hazırlandıklarına dair rivayetler duyar. Bunu fırsat olarak gören Conan da ömrünün sonbaharında son macerasına çıkmak için kolları sıvar.

Kimmeryalı Conan ve Kral Conan serilerinin muhteşem üçlüsü yine işbaşında:

Yazar: Timothy Truman
Çizer: Tomas Giorello
Renklendiren: Jose Villarrubia
Kapak: Tomas Giorello

Crom! Ölüleri Say...

pizagor

Conan'ın Red Sonja crossoverıyla birlikte bunu da edinmek farz oldu artık. TPB'leri için takipte olacağım.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

yalcinerol345

Kimmeryalı Conan Pek iyi değil ama Kral Conan'ın bizde yayınlanmasını çok isterdim doğrusu.

Animvader

Conan'ın son macerası tahtı, tacı bırakıp gemiye atlayıp çekip gitmiyor muydu ya ??? Küçükken okuduğum için tam hatırlamıyorum ama aklımda öyle kalmış.

yalcinerol345

Alıntı yapılan: Animvader - 08 Kasım, 2015, 11:58:19
Conan'ın son macerası tahtı, tacı bırakıp gemiye atlayıp çekip gitmiyor muydu ya ??? Küçükken okuduğum için tam hatırlamıyorum ama aklımda öyle kalmış.
Yok, sonra geri geliyordu.

Nightrain

Pembiş conan basilsa alirim. 10-11 cilt olmasi lazim.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

connyapku

Yayinlansa alirim. Yayinlanmasini istedigim king Conan hour of the dragon ve ilk on sayi yayinlanan Conan renkli klasik maceralar serisini bizde yayinlanacak diye orjinalerini alip okumuyorum. Her yayindan mujdeli haber aldigimiz su gunlerde bizide bir sevindirin artik.

Animvader

Köstebek bey bir ara Barbarlardan bahsediyordu ama yattı o iş galiba.

Lal'ın yarıda bıraktığı Klasik Maceralar, Marmara Çizgi'nin devam etmediği seri hangisi basılsa alırım.

Ama şu ülkede hala bir yayıncı çıkıp Howard'ın öykülerinin tamamını basmadı ya ben asıl ona yanarım.