Karabala

Başlatan yalcinerol345, 11 Kasım, 2015, 18:11:38

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hym

Alıntı yapılan: nicholaihel - 08 Şubat, 2018, 08:48:42
Bende ödemeyi yaptım. Kargo ve iletişim bilgileri için de e-posta attım. Merakla bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
Merhaba, İsminizi rica edeyim takip edebilme adına. Mepostinoz ve designer73'ü de rica ediyorum.

hym

Alıntı yapılan: nicholaihel - 21 Ocak, 2018, 01:58:41
Hikmet Bey ilgilendiniz, isimlerimizi aldınız. Teşekkürler. Süreç bundan sonra nasıl işliyor? Kitap ne zaman çıkacak, ödemeyi ne zaman uygun görürsünüz?

Bu ara ancak mobilden bağlanabiliyorum. Kaçırmayayım diye tekrar yazmak istedim. Forumdan arkadaşlar da mesajla uyarırsa memnun olurum :)

Kitaplar çıktı. Galiba işin en zor kısmına geldik. Kitapları sıra ile kargoya vereceğim. Tabii imzası,çizimleri biraz zamanımı alacak.İmza günümden sonra..

memospinoz

Alıntı yapılan: hym - 08 Şubat, 2018, 21:46:44
Merhaba, İsminizi rica edeyim takip edebilme adına. Mepostinoz ve designer73'ü de rica ediyorum.

Merhaba,
Aslında daha önce yazışmıştık ama tekrar e-posta gönderdim. İletişim bilgilerini daha önce göndermiştim.

hym

Alıntı yapılan: memospinoz - 08 Şubat, 2018, 21:54:41
Merhaba,
Aslında daha önce yazışmıştık ama tekrar e-posta gönderdim. İletişim bilgilerini daha önce göndermiştim.
TEŞEKKÜR EDERİM. SORUN YOK.

hym

Alıntı yapılan: designer73 - 18 Ocak, 2018, 18:56:04
Özelden mesaj atmıştım, buradan da yazmış olayım. Beni de ekleyiniz lütfen.
İsminizi ve açık adresinizi mail yada özelden yazar mısınız?

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: hym - 08 Şubat, 2018, 23:10:35
İsminizi ve açık adresinizi mail yada özelden yazar mısınız?

Mail göndermiştim, özelden de yazdım, şimdiden teşekkürler.

yidar

Merhaba arkadaşlar Bugün okudum. Hikaye o kadar etkileyici ve sahneler gerçekten cok etkileyici.
Adı gibi yiğit bir Karabala. Hikmet abi tekrar ellerine sağlık. Hikaye şimdi başlıyor bence.
Çizimlerdeki sahneler çok etkiledi. Kendimi savaşın ortasında buldum.

SeSSe

Üçüncü kitaptan görseller paylaşabilir miyiz acaba?

memospinoz

Alıntı yapılan: canmeymancan - 15 Şubat, 2018, 17:30:04
Üçüncü kitaptan görseller paylaşabilirmiyiz acaba?

Benim kitabım maalesef gelmediği için paylaşamayacağım. Gelen varsa belki birkaç fotoğraf paylaşır.

nicholaihel

Hikmet Bey'den paket az önce elime geçti.

Ciltli, şömizli güzel bir baskı. Şömizin altındaki kapak da gayet başarılı. Diğer ciltlere nazaran çok daha gösterişli, Special Edition duruşunu hak eden bir kitap görüyorum. (İş Karabala olunca, "özel baskı" falan mı denseydi acaba? :) ) İlk iki cildin yanında nasıl durur bilmiyorum ama her sayı biraz farklı gibi oldu :)

Müellifçe imzalanmış ve Karabala çizimi bulunuyor aynı sayfada. Hikmet Bey imzasıyla ve kendi eliyle numaralama yapmış. Kitaptan iki adet de güzel çıkartma ve ayraç çıkıyor. Hemen hızlıca bakıda bu kadar veri paylaşıyorum. Daha çok paketin ulaştığını buradan temin eden arkadaşlara haber vermek için yazdım bu mesajı.

Umarım serinin kalanı da ciltli olarak devam edebilir. Teşekkürler.

Not: Görsel upload vs. paylaşabilecek durumda değilim. Paylaşan arkadaşlar olacaktır.

hym

Alıntı yapılan: guneseral - 18 Ocak, 2018, 17:22:56
Merhaba

Beni de listeye eklermisiniz.

2. guneseral

Teşekürler
Güneş Eral
Kitabınızı almadınız. Bekletiyorum.

guneseral

Merhaba

Imza gününüz de aldım  Güneş Eralp olarak imzalamış idiniz belki o nedenle karışırdınız mi acaba ?

hym

Alıntı yapılan: guneseral - 26 Şubat, 2018, 15:51:41
Merhaba

Imza gününüz de aldım  Güneş Eralp olarak imzalamış idiniz belki o nedenle karışırdınız mi acaba ?

TEŞEKKÜRLER.

hym

Alıntı yapılan: hym - 26 Şubat, 2018, 19:35:09
TEŞEKKÜRLER.
Ne yalan söyleyeyim karıştırdım vallahi. Neyse çözmüş olduk karışıklığı.

caretta

Hikmet Bey sert kapaklı Karabala 3.sayıyı sadece sizden mi temin edebiliriz?Büyülü
Dükkan İlyas Erkul'a keşke 3-5 tane bıraksanız.Benim gibi uzaklarda(Kıbrıs)olanlar
oradan alabilsinler.Ankara'da Devr'i Alem Sahaf Ayhan Ataman'da varsa oradan
da aldırabilirim.Havaleydi,kargoydu derken 50 lira daha ödemem gerekecek.Bu
iki adresten alma imkanım var.