Ebay

Başlatan altay1944, 13 Kasım, 2015, 16:18:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

altay1944

Ebay adlı site den hiç çizgiroman alımı yaptınız mı?Nasıl oluyor bu işler?150 adetlik bir seri alımı yapmak istesem ne/nasıl olur.?
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

boca1907

Ben aldım baya. Hatta çoğunun çevirileri çıktı şimdi :)  Shipping ücretine dikkat etmelisiniz. Bazen aldığın ürün fiyatından fazla shipping ücreti ödemek zorunda kalıyorsun. Kur da yükseldiğinden biraz tuzlu olabilir.

panthei

150lik bir seri hem desi hemde ücret olarak gümrüğe takılabilir.

amazondan zaman zaman siparişlerimin içine atıyorum ama fiyat ve hizmet olarak 13 gezegen daha kolay, onu daha çok tercih ediyorum

köstebek

Ne buldunuz 150'lik seri olarak altay bey...

pizagor

e-bay bu aralar benim de çizgiroman aldığım bir yere dönüştü. shipping olayını Houston'da yaşayan bir arkadaş sayesinde düşürebiliyorum. Onda birikiyor, birileri Ankara'ya gidip geldikçe getiriyor. Öbür türlü shipping bence gayet tuzlu, albüm güncelse buralardan (özellikle geniş arşivi ile 13gezegen) almak daha hesaplı. 150 adetlik bir seri için 100 USD'den aşağı olmaz herhalde bu ücret. Bir de fatura miktarı belirli bir sınırı geçince gümrük işin içerisine giriyor sanıyorum.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Animvader

E-bay eğer getirteceğiniz şey çok değerli değilse hiç hesaplı değil çizgiroman konusunda.Hem shipping ücretleri fazla, hem de bazı ürünler 100$'ı geçmese bile global shipping program diye vergi giderlerini de kendilerinin hallettiği bir ekstra ücret de alabiliyor.

Eğer fasikül alıyorsanız mycomicshop, milehigh gibi sitelerden, cilt alıyorsanız da amazondan getirmek en uygunu.