E-DERGİ SAYI:7 YAYINDA!

Başlatan yunusmeyra, 13 Kasım, 2015, 18:21:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yunusmeyra

HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

hanac

Aman Allahım bu gerçek olamaz  :)

HacıGeraltEmmi

:o
indirip okuyalım hemen.
Emeği geçenlere şimdiden teşekkürler.

rumar80

Demek ki neymiş:

Sabreden derviş muradına ermiş

pizagor

Gerçek mi, bağlantı çalışıyor mu? Bu yunusmeyra'nın bir oyalama taktiği olmasın!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

alper_kaya

Alıştığımız Altın Madalyon tasarımını görmek içimizi ferahlattı :) Sayıların arasının bu kadar açılmayacağı, ayrı gayrı olmayacak nice sayılara! :)

Herkesin emeğine sağlık.

rumar80

Hepimizin dileği bu.
   Ama bazen hayat denen yoldaki gündelik olaylar bazı işleri geri bıraktiriyor.
   Kusura bakmayın

aa

Çok güzel olmuş. Emeği geçen arkadaşlara çok teşekkürler.
Esse Gesse Hayranı...

darkwood

Puxa vida! Çok beğendim, emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederim.
Darkwood Sakinleri..

kadri kerem

Şöyle baştan sona bir göz gezdirdim, gayet güzel olmuş. Emeği geçen herkesin eline, hayal gücüne sağlık. Ayrıca yeni sayımızı e-dergi blog'umuza da ekledim. Kendi blog'uma da ekleyeceğim. Sizler de blog'larınıza ekleyin arkadaşlar. ;)

alper_kaya

Alıntı yapılan: kadri kerem - 14 Kasım, 2015, 18:04:06
Ayrıca yeni sayımızı e-dergi blog'umuza da ekledim. Kendi blog'uma da ekleyeceğim. Sizler de blog'larınıza ekleyin arkadaşlar. ;)

Çoktaaaan :)

https://www.facebook.com/alperkaya6/photos/a.10152927778653950.1073741852.90523243949/10153632459298950/?type=3

doktor1881

Emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunarım

pizagor

Alıntı yapılan: kadri kerem - 14 Kasım, 2015, 18:04:06
Şöyle baştan sona bir göz gezdirdim, gayet güzel olmuş. Emeği geçen herkesin eline, hayal gücüne sağlık. Ayrıca yeni sayımızı e-dergi blog'umuza da ekledim. Kendi blog'uma da ekleyeceğim. Sizler de blog'larınıza ekleyin arkadaşlar. ;)

Ben de yapacağım ama linkler daimi olmayacağı için acaba forumdan linklerin topluca verildiği başlığa mı yönlendirsem dedim! Ama orasının da forumun sadece üyelere açık olduğu dönemlerinde sorun yaratacağını düşünüyorum.

E-dergi sorumlusu arkadaşlar, ne yapayım, 'linkler değiştikçe yenile'den başka bir yol gösterin...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

xmenac

Aslında bu dergileri dosya paylaşım sitelerinden ziyade Dropbox veya Yandex Disk gibi sitelere koysanız hem dergiyi indirmek isteyenler için daha kolaylık olur hem de dosya silindi mi derdine düşülmez.

connyapku

Zevkle okudum. Bu ve bir onceki sayi cok guzeldi. Emegi gecen herkese cok tesekkurler.