Amazing Spider Man'e başladım bir sorum olacak

Başlatan Ralph, 01 Aralık, 2015, 19:48:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ralph

Evet arkadaşlar bugün 3 cilt Amazing Spider Man sipariş ettim genelde bu sipariş etmeden sorulur ama doğru karar mı? Direkt buradan başlamakla iyi mi ettim yoksa daha önceki serileri mi toplamalıydım? Hikayede kopukluklar yaşar mıyım?

Daha önce nadir de olsa Ultimate Spider Man'i ve ismini hatırlamadığım bir seriyi okurdum.

Sorularım bu kadar :)

rumar80

dean

Alıntı yapılan: Ralph - 01 Aralık, 2015, 19:48:15
Evet arkadaşlar bugün 3 cilt Amazing Spider Man sipariş ettim genelde bu sipariş etmeden sorulur ama doğru karar mı? Direkt buradan başlamakla iyi mi ettim yoksa daha önceki serileri mi toplamalıydım? Hikayede kopukluklar yaşar mıyım?

Marmara Çizgi'nin bastıklarını sipariş ettin sanırım. O seri zaten yeni bir başlangıç. O yüzden kopukluk konusunda çok bir sorun yaşamazsın. Arkabahçenin 8 ciltlik ve Hoz'un 6 ciltlik maceralarını bulursan al oku. Onlarda güzel. Hatta bence daha güzel. Ama başladığın nokta doğru. Öncesinde neler olmuş dersen. Başladığın noktadan önceki 15'in özeti altta var. Onlara bir bak istersen.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,8140.0.html

Ralph

Evet Marmara Çizginin Amazin Spider Man'leri Yepyeni Bir gün ilk cildinin adı. Kapakları çok hoşuma gidince direkt onları aldım :) Ama daha sonra acaba öncekileri mi alsaydım diye şüpheye düştüm.

Link için teşekkür ederim inceleyeceğim.

The_DarknesS

Alıntı yapılan: Ralph - 01 Aralık, 2015, 20:02:19
Evet Marmara Çizginin Amazin Spider Man'leri Yepyeni Bir gün ilk cildinin adı. Kapakları çok hoşuma gidince direkt onları aldım :) Ama daha sonra acaba öncekileri mi alsaydım diye şüpheye düştüm.

Link için teşekkür ederim inceleyeceğim.

Marmara Çizgi'nin serisini devam etsen yeterli. Hikaye yeniden başladı. Daha öncesi resmen silinmiş sayıldı.
Ama eğer bulabilirsen Hoz Comics 6 sayılık seriyi de alsan iyi olur. Daha eskilere gitmene gerek yok.

Ralph

Animvader

Bence Hoz'un yayınladığı dönem Örümcek Adamın en güzel dönemlerinden birisidir.Marmara'nın yayınladığı ilk cilt arkadaşların da dediği gibi bir nevi Örümcek Adam'ın sıfırlanma değil de retconlandığı için direk ordan okuyabilirsin, ayrıca Joe Quesada'nın yaptığı rezaleti de görmemiş olursun.

Şahsen One More Day cildinden Brand New Day'e geçtikten sonrası çok yavan gelmişti bana.

rumar80

Yaptığı yetmez gibi sonra bir de açıklamaya çalıştı Quesada.
Örümcek adamı yine de okudum. Hala da okuyorum. Ama MJ'siz olmuyor.
Bu nedenle iki dergiyi merakla bekliyorum:
Biri bu ay 13gezegenden gelecek olan Renew your vows
Diğeri Iron man

nicholaihel

Konu gündeme gelmişken sorayım. Marmara'nın çıkardıklarına birden başlasak baskı sorunu olur mu, tekrar baskı yapıyor mu? Başlarsam çok hızlı alamayabilirim diye aklıma takılıp duruyordu. Ralph'ın başladığını görünce sormak istedim.

Agamotto

Alıntı yapılan: nicholaihel - 01 Aralık, 2015, 23:22:22
Konu gündeme gelmişken sorayım. Marmara'nın çıkardıklarına birden başlasak baskı sorunu olur mu, tekrar baskı yapıyor mu? Başlarsam çok hızlı alamayabilirim diye aklıma takılıp duruyordu. Ralph'ın başladığını görünce sormak istedim.

Tükendikçe yeniden baskı yapıyorlar sıkıntı olmaz.

Ralph

Alıntı yapılan: nicholaihel - 01 Aralık, 2015, 23:22:22

Pek çok cildi stokta gozukuyor idefixte. Bulamama sorunu yasayacagini sanmiyorum.

Ekleme: Ürünlerim siparişimden 2 saat sonra kargoya verildi olarak gözüküyor. Ki gece 19 gibi sipariş vermiştim. Sanırım stokları sağlam bu konuda.