Zagor Dev Albüm - LAL

Başlatan hanac, 15 Nisan, 2011, 18:05:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

Ferri'nin çizimlerinin iyice vasata yaklaştığı bir macera olmuş.Çizimler iyice titremeye başlamış.Hatta kimi yerlerde o kadar kötü ki okuma keyfini kaçırıyor insanın.Benden demesi sizden bakması.Bakalım benim beğenmediğim gibi mi gerçekten?

darkwood

Alıntı yapılan: tommikser - 31 Aralık, 2013, 14:24:11
Ferri'nin çizimlerinin iyice vasata yaklaştığı bir macera olmuş.Çizimler iyice titremeye başlamış.Hatta kimi yerlerde o kadar kötü ki okuma keyfini kaçırıyor insanın.Benden demesi sizden bakması.Bakalım benim beğenmediğim gibi mi gerçekten?
Kitabı yayınlandığı gibi incelemek için elime aldığımda çizimler bana da oldukça vasat gelmişti.  Bu hikayeyi kime çizdirmişler diye merakla baktığımda ise Ferri adını görünce, bu yaşta hala macera çiziyorsa (çizdiriyorlarsa) normaldir deyip kendimi teskin ettim.  :P Neyseki dev albümlerde her hikayeyi farklı bir çizere çizdiriyorlar.
Görünen o ki ustanın da dev albümlerde bir hikayesi olsun diye Bonelli kendisine bir jest yapmış.
Darkwood Sakinleri..

DAMPYR

Mesut bile beğenmediyse bu albüm iyiden iyiye vasat demektir... :-\ :-X :D

hanac

3. Dev Albüm olan "Betty Wilding'in Öyküsü" nün hikayesi aslında fena değil.

Ama Ferri'nin çizimleri inanılmaz kötü.

Keşke çizimler bir başka çizer tarafından elden geçirilseydi.

Kendisini rencide etmek istemediğimden (sohbet etmişliğimiz vardır  :) ) buraya 1-2 sayfayı scan edip koymuyorum.

Herşeyi tadında bırakmak lazım.

Maradona 'nın hala futbol oynadığını düşünsenize  ;D

HacıGeraltEmmi

Bonelli Zagor'u bitirme planları yaptığından kapak ve bazı maceraları Ferri amcaya çizdirerek ortam hazırlıyor diye duyumlarım var ;D

DAMPYR

Zagorda fantastik hikayeler güzel oluyor.Aslında Dev Albümlerde onlara yer verseler çok daha iyi olacak... 8) :D :)

NIC

Alıntı yapılan: hanac - 12 Ocak, 2014, 23:21:12
3. Dev Albüm olan "Betty Wilding'in Öyküsü" nün hikayesi aslında fena değil.

Ama Ferri'nin çizimleri inanılmaz kötü.

Keşke çizimler bir başka çizer tarafından elden geçirilseydi.

Kendisini rencide etmek istemediğimden (sohbet etmişliğimiz vardır  :) ) buraya 1-2 sayfayı scan edip koymuyorum.

Herşeyi tadında bırakmak lazım.

Maradona 'nın hala futbol oynadığını düşünsenize  ;D

Abi Burattini iyi bir yazar değil bence

Tekste Nizzi zagorda Burattini  >:( Al birini vur ötekini (kafiyeli oldu sanki  :P )

Aziz mübarek kandil sonrası azalarak bitmelerini Allahtan niyaz ediyorum

s.b

Zagor'un annesi hakkında biraz bilgi sahibi olabileceğimiz güzel bir macera olmuş. Patrick Wilding'i bizim bildiğimiz adı ile Zagor'u bulmak için İrlanda'dan gelen  akrabalarının ne derece sevgi dolu olduklarını görüyoruz bu macerada.

Gallieno Ferri bu sayıdaki çizimleriyle artık Zagor'a veda etme zamanının geldiğini haber veriyor.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

gamlıbaykuş

ZAGOR DEV ALBÜM 2 (ÖLÜMÜ YENEN ADAM)

Darkwood' da esrarengiz olaylar boy göstermektedir, Zagor' un eski düşmanlarından Kızıl Savaşçı nasıl geri hayata döndü.

Çiko ağlıyor, Tonka ağlıyor; çünkü Kızıl Savaşçı Zagor' u birçok kabile şefinin önünde öldürür. Darkwood artık sahipsizdir...

Darkwood ormanlarından Polonya' ya kadar uzanan gizemli bir Zagor macerası. Burattini yazmış, Verni çizmiş. Verni, artık bayrağı Ferri' den devralmalı. Yakın zamanda da 3. cildi okumak lazım artık...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hanac

Zagor Dev Albüm italya'da 2011, 2012 ve 2013 de yayınlandı.

Bunların hepsi bizde LAL tarafından da yayınlandı.

Fakat 2014 ve 2015 de İtalya'da Dev Albüm yayınlanmadı.

Bu seri bitirildi mi ? Ne oldu ? Bilgisi olan var mı ?