Bırak Üzülsünler - İletişim - KaraKarga

Başlatan berkuralcan, 02 Aralık, 2015, 17:21:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Şu sıralar fazla harcama yaptığım için Sadece Batman Yeni Dünya 2 ve Batman 5'i alabilirim. ::) Kalırsa Mart-Nisan gibi alacağım.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

nocardia

Fiyatı dolayısı ile ben de elimin daha bollaşacağı bir zamanı bekleyeceğim.

memospinoz

2. baskıyı yapmış.  :o
Herkes ben almadım demiş. Kim aldı arkadaşlar bu kadar kitabı?  ??? ::) ;D

kedidiro

Birini ben aldım ve çok sevdim. kendine özgü bir persopolis tadı var. tam benim kalemim (derdi olan ve derdini güzel anlatan) bir eser.ikinci baskı yapmasına sevindim. umarım bu iletişim yayınlarının daha çok çizgi roman basmasına vesile olur.

alan ford

Ben hâlâ alamadım iyi mi ?. Bahaneyle ben de en kısa zamanda atayım kütüphaneye.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

hanac

Bırak Üzülsünler - Türkiye'de Büyümek

Türkiye'nin Ege kıyılarında büyüyen ve denizi çok seven Özge, ailesi ve toplumun geri kalanının öngörülebilir beklentilerinin aksine, macera dolu bir yaşamın düşlerini kurdu. Babası, Özge'nin de ablası gibi mühendis olmasını istiyordu. Yaşadığı ülkede laiklik ve muhafazakârlık arasında derin bir uçurum vardı. Bütün bu yaygaranın ortasında, Özge, bildiğini okumaya karar verdi. Jacques Cousteau gibi bir dalgıç olabilecek miydi? Bir tiyatro oyuncusu? Kendisi de dahil herkesi mutlu edebilmek mümkün müydü?

Bu şaşırtıcı ve komik grafik anı kitabında Özge, hikâyesini yaratıcı kolajlar ile deniz, siyaset, bilim ve dostluk temalarını kullanarak ustaca dokuyor.

Yayın Tarihi: Şubat 2023
Yazar: Özge Samancı
Hamur Tipi: 2. Hamur
Sayfa Sayısı: 200
Ebat: 16,5 x 23 cm
Fiyat: 120 ₺