ZAGOR RENKLİ -ÇİZGİ DÜŞLER

Başlatan köstebek, 10 Mayıs, 2014, 23:16:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Eski dostları Doktor Metrevelic, kahramanlarımızı yardıma çağırır. Kızı Aline ve damadının mutluluğu yakalamaya çalıştığı küçük çiftliklerine yapılacak bu masum yolculuk, büyük bir hızla geçmişin derinliklerinden çıkan tehlikelerin ver ölümcül tehditlerin geçit töreni haline dönüşecektir elbette. Yine de Baltalı İlah'ın dostlarını yalnız bıraktığı hiç görülmemiştir.

Sayfa Sayısı: 128
  Etiket Fiyatı: 35 TL

rumar80

Vasat bir korku öyküsü. Çok bilindik. Ama Ferri'nin çizimlerini görmek açısından güzeldi. Yıllar önce bugünlerde büyük usta ile Altın Madalyon ailesi olarak buluşmuştuk. Önce Taksim'de, sonra Kadıköy'de. Ne güzel bir anıydı....

caretta

Aldım okudum. Yazacak birşeyim yok. Zagor'un dostlarının bilinmedik yönlerini bu seride öğren iyoruz.
Sırasıyla Fishleg, Guthrum, Gitar Jim, Albay Perry ve Dr.Mtrevelic yayınlandılar. Sırada Gambit,Baron Icaro La Plume, Kazmakürek Bill ve Wandering Fitzy var. Bu seriden İtalya'da 11 sayı çıktı. 6 sayı geriden geliyoruz.
Çizgi Düşler yanılmıyorsam yılda 1 adet yayınlıyor.

memospinoz

KAZMAKÜREK BILL'İN HAYALETLERİ (Color 6: Yazar: Samuel Marolla; Çizer: Paolo Bisi)

Weir Gölünün dibine batmış halde gözlerden gizlenmiş bir konağın barındırdığı hazine ve sakladığı sırlar sevimli dostumuz Kazmakürek Bill'in gözünü korkutamazdı elbette. Geçmişte yaşanan berbat bir olay, hayaletler, intikam için harekete geçen gizemli güçler derken işin içine Zagor da katıldığında olaylar gerçekten heyecanlı bir hal alacaktı.

sultanhisar

Renkli zagor 7 ön siparişe açılmış...

dean

Kahramanımızın geçmişinden bir sayfa daha açılıyor...

Avcı ... Şair ... Gezgin... Filozof... kısaca Fitzy ...

işte karşınızda Baltalı İlah'ı büyüten adam...

Etiket Fiyatı: 35 TL

Kinowa59

Bugün Lal kitapla görüştüm. Şubat 17  tarihi ile,  zagor klasik cilt 117 ve diğer aylık yayınlar çıkacakmış. Çizgi düşlerden Şubat ayı yayın planından haber varmı.

caretta

Çizgi Düşler'den yanıt bekliyoruz.Bu ay neler yayınlanacak?

köstebek

Atilla abi selam. Sen sorarsın da ben lafa karışmaz mıyım ya. Zagor'dan bir numara yok bence. Ama tex var.

haysal

Büyük bir aksilik olmazsa Teks Klasik 54 ve Teks Renkli 9 basılması planlanıyor.

caretta

Alıntı yapılan: haysal - 15 Şubat, 2021, 15:17:28
Büyük bir aksilik olmazsa Teks Klasik 54 ve Teks Renkli 9 basılması planlanıyor.
Güzel haber sayın haysal.Aylık Teks'e de sıra gelir umarım...

Kinowa59

Çizgi düşler renkli Zagor No 8 büyülü dükkanda raflarda.

hanac

Renkli Zagor 8 / Morb'ların Tehdidi

Dostumuz Baltalı İlah'ın karşısına bu kez bambaşka bir uzaylı ırk çıkıyor: Morb'lar...
Amaçları da dünyadaki kontrol edilebilir sakin insanları ele geçirip köleleştirmek ve gezegenimizi istila etmek. Paralel evrenden gelen bir dost, Brad Barron'un da yardımıyla kahramanımız insanların köleleştirilemeyeceğini kanıtlayacak.

Yayın Tarihi: Mart 2024
Fiyat: 200 ₺

Kinowa59

" geldi kitaplığımın nur-u pırlantası" diyerek, büyük bir keyifle renkli Zagor No 8 cildini elime aldım, okumaya başladım. Ilk beş sayfadan sonra " bu ne ya, 53 yıllık dostum,  arkadaşım, can yoldaşım ne hâle gelmiş " diye düşünerek senaristine verip vermiştirmeye başladım. Canım Zagor' u, Cüneyt Arkın ve Aytekin Akkaya ' nin çevirdiği ve Dünyanın  en berbat filmi seçilen " Dünyayı kurtaran adam " filmine benzetmişler. Hikâyenin süper berbat oluşu yetmiyormuş gibi birde 200 TL fiyat koymuşlar. Mordların tehdidiymiş. Yok Brad barrodmuş . Çekin beceriksiz ellerinizi 53 yıllık kahramanımın yakasından. Zagor, Zagor olmalıdır. Zagor ile flash, Zagor ile dragonero, yok olmadı, Zagor ile Brad barrod, bu ne ya.