Yeni Zagor Serisi - LAL

Başlatan hanac, 01 Aralık, 2009, 16:37:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

caretta

Zagor'un bu Brezilya,Peru maceralarından da Dexter Green'den de bayağı sıkıldım.Çiko bile 184.sayının
son sayfasında "Sevgili Darkwood'un burnumda tütmediği bir gün bile olmadı" diyor.Bu son macerayı Della
Monica'nın şahane çizimlerinin yüzü hürmetine okudum.Darkwood kızılderilileri,avcıları,haydut çeteleri,Vampir
Rakosi'yi çok özledim.185.sayı olan Sertao da da Dexter Green'i kovalamaya devam edeceğiz anlaşılan.Lal
Kitaba Aylık Zagor ayda iki adet çıkacak mı diye sormuştum.Yanıt:Şimdilik ayda bir sayı ile devam edeceğiz
dediler.Anlaşılan satışları ayda iki kitabı kaldıracak düzeyde değil.51 sayı geriden takibe devam...

darkwood

Darkwood sahipsiz kalınca ortalık toz duman şüphesiz, kulübe ise tam takır kuru bakır, örümcek ağları sarmış her yeri.
Kahramanlarımızı özleyen dostlarının gözleri de yollarda kalmış.
Zagor ile sevgili fıçısını; kulübelerde ufak bir tadilat ve temizlikten sonra, kileri doldurmak için güzel bir av bekliyor. 
Zagor dostlarını ise güzel bir şölen ve yeni maceralar için ormanımıza bekliyoruz.

Darkwood Sakinleri..

Nemo

Atilla agabey, 18 sayi sonra sevgili Darkwood'umuza kavusacagiz :)
Özel Alfa Ajanı

memospinoz

Sayfa Sayısı: 96
Etiket Fiyatı: 12 TL

memospinoz

memospinoz

memospinoz

memospinoz

NIC

Alıntı yapılan: memospinoz - 13 Aralık, 2017, 18:55:21

Bu hikayenin cizimleri cok güzel konu bilindik ama güzel islenmis senaryosu var tavsiye ederim

memospinoz

caretta

Zagor sayı 190.
İlginç bir tesadüf ile 189.sayıda başlayan macerayı da bu ay yayınlanan Renkli Zagor "Guthrum'un Dönüşü"nü de Sedioli çizmiş. Aylık sayıyı Verni de çinilemiş. Harika çizimler. Burattini deiyi bir senaryo ortaya çıkarmış.
96 sayfalık tadımlık Zagor hemen bitiyor. Mekan Conception kenti Şili. Kitap da tam can alıcı noktada bitiyor.
Korkunç bir deprem olmak üzere. Zaten 191.sayının adı "Kıyamet Günü".

191.sayının kapağı Pasifik Okyanusu'nda kopan bir tsunamiyi gösteriyor. Günümüzdede Şili'de çok yüksek ölçekli depremler bir vakıa. Dexter Green'i takibe devam. Şarkıda geçtiği gibi "Nihayetsiz bu takibe doğrusu takat yetmiyor"!

memospinoz

memospinoz

caretta

Aylık Zagor 192.sayıda Zagor ve Çiko Arjantin'in en güney noktası "Ateş Ülkesi"ne doğru Dexter Green'in izini sürmeye devam ediyorlar. Biz de nefes nefese bu takibi izliyoruz. Lal Kitap bir türlü İtalyayla aramızda olan şu 52 sayılık açığı kapatmak için istekli değil. Tamam aylık seri bu formatta devam etsin de acaba kalan 52 sayı 13 tane 4 Fasiküllük ciltte toplanamaz mı? Limitli edisyon olur,almak isteyen abone olur.150-200 tane basılır. Peşin para ile hemen abonelere
satılır. Ne stok,ne kitapçı dağıtımı,ne geri iade. Lal Kitap çok büyük ihtimalle böyle bir uygulamaya girişmez. Benimki de bir hayal işte. İtalya'da 2 martta 632.sayı çıktı.Bizde 580. İskambil kağıdı destesi gibi 52 geri. Ne istikrar ama.52....52!!!

AU4

Süper öneri. Ben almaya hazırım. Lal böyle bir şey yaparsa Caretta abimden sonra ikinci sıraya ben yazılırım.