Batman-A Telltale Games Series

Başlatan Animvader, 04 Aralık, 2015, 12:26:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Animvader

Walking Dead, Wolf Among Us ve en son olarak Game of Thrones serilerinden tanıdığımız Telltale Games, Game Awards 2015 sırasında seneye çıkacak olan yeni oyunları Batman'i duyurdu.Telltale oyunlarının mekaniğini düşünürsek Batman'in dedektiflik yönünü daha çok görebileceğimiz bir oyun olacak gibime geliyor.

Bu da teaser trailerı: https://www.youtube.com/watch?v=YAFgpji9fjs

Nightrain

Sabah gördüm ve çok sevindim. Bakalım Batman'in hangi dönemine ışık tutacaklar.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Jedmau

Agamotto

Marvel ile ilgili de bir oyunları çıkacaktı sanırım batman de güzel olmuş :)

ercoktay

Bu arada telltale'in en iyi oyununun Borderlands olduğu söyleniyor. Çok sevdiğim bir seridir Borderlands. Telltale oyunu da bu atmosferi çok iyi vermiş deniyor :)

Ralph

Animvader

İlk oyun içi görüntüler yayınlandı.Ben çizimleri beğendim şahsen.

Nightrain

Güzel duruyor. Siparişe açılır açılmaz season pass'i alıyorum.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hennessy

The Walking Dead oyunu tarzı olacakmış. Alırım ben bunu.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

İlk iki bölümü bitirdim. Batman ve çizgi roman seven herkese tavsiye ederim. İyi bir ekran kartınız var ise güzel görüntüler sizleri bekliyor.

Animvader

Başlığını açmış birisi olarak, bu oyunu büyük bir heyecanla bekliyordum ama benim için tam bir hayal kırıklığı oldu.Yeni çıkan Battlefield 1'i dahi çalıştıran bilgisayarım ne hikmetse bu arkadaşı çalıştıramadı.Daha ilk sahnede oyun takılmaya başladı ve dondu.Ben de mecburen oyunu iade ettim.İnternette okuduğum kadarıyla bilgisayarlarda optimizasyon problemi varmış.

Batman Arkham Knight'tan sonra bu oyunda da bilgisayarlar için optimizasyon problemi çıkması kötü bir tesadüf oldu heralde.

hennessy

Alıntı yapılan: Animvader - 02 Kasım, 2016, 23:21:12
Başlığını açmış birisi olarak, bu oyunu büyük bir heyecanla bekliyordum ama benim için tam bir hayal kırıklığı oldu.Yeni çıkan Battlefield 1'i dahi çalıştıran bilgisayarım ne hikmetse bu arkadaşı çalıştıramadı.Daha ilk sahnede oyun takılmaya başladı ve dondu.Ben de mecburen oyunu iade ettim.İnternette okuduğum kadarıyla bilgisayarlarda optimizasyon problemi varmış.

Batman Arkham Knight'tan sonra bu oyunda da bilgisayarlar için optimizasyon problemi çıkması kötü bir tesadüf oldu heralde.

İlk bölümde Full oynayamama sıkıntısı var onun dışında grafik olarak gayet sevdim

Ekran Kartım Sapphire RX480 GDDR5 8GB NITRO

hennessy

Animvader

Oyun şu an Steam sonbahar indirimlerinde %70 indirimle 11,70 TL'den satılıyor. İlk episode zaten bedava yapılmıştı, bir deneyeyim dedim ve nihayet optimizasyon sorunları aşılmış duruyor, ben sepete attım şahsen.

Bu sene çıkan Enemy Within isimli ikinci sezon da %40 indirimle 23,40 TL'den satışta yine.