Seyfettin Efendi ve Olağanüstü Maceraları 03 - Tesla Silahı

Başlatan devrimk, 16 Ekim, 2015, 11:03:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

Cumartesi günü Kuzgun'a bir Amerikalı geldi ve Türk çizgiromanları görmek istedi. Tabii adam yurtdışında Marvel, DC'yi napsın. İşte Karaoğlan, Yüzbaşı Volkan ve birkaç bağımsız işi gösterdim. Sonra Seyfettin Efendi'yi görünce, waoww  steam-punk dedi  :)
Crom! Ölüleri Say...

devrimk

Alıntı yapılan: kalidor - 19 Ekim, 2015, 08:33:45
Cumartesi günü Kuzgun'a bir Amerikalı geldi ve Türk çizgiromanları görmek istedi. Tabii adam yurtdışında Marvel, DC'yi napsın. İşte Karaoğlan, Yüzbaşı Volkan ve birkaç bağımsız işi gösterdim. Sonra Seyfettin Efendi'yi görünce, waoww  steam-punk dedi  :)

"Noooo! Diesel punk." deseydin.

Vega

Kapak gerçekten muhteşem. Fuarda imza günü olmamasına üzüldü. 8'in de fuarda olacağım. Hem sohbet eder, hem de imzalı bir Seyfettin Efendi'miz daha olur diye düşünmüştüm. Neyse hayırlısı olsun. Yukarıda dendiği gibi bence "yılda bir" gayet uygun bir period. Hele işlerin büyük bölümünün (belki de hepsinin) Devrim'in üzerinde olduğu düşünüldüğünde... Kimbilir, belki ileride Devrim'in amarikan gavurlarının tabiri ile "editör in chief" olduğu bir ekip daha basit formatta ve daha kısa periyotta olan baskıları yayınlanır.
İlk kitabım Yanlış Adam çıktı. Edirne sokaklarında geçen çizgiroman temelleri üzerine kurulu bu romanı almayı unutmayın...

devrimk

Alıntı yapılan: Vega - 23 Ekim, 2015, 09:28:13
Kapak gerçekten muhteşem. Fuarda imza günü olmamasına üzüldü. 8'in de fuarda olacağım. Hem sohbet eder, hem de imzalı bir Seyfettin Efendi'miz daha olur diye düşünmüştüm. Neyse hayırlısı olsun. Yukarıda dendiği gibi bence "yılda bir" gayet uygun bir period. Hele işlerin büyük bölümünün (belki de hepsinin) Devrim'in üzerinde olduğu düşünüldüğünde... Kimbilir, belki ileride Devrim'in amarikan gavurlarının tabiri ile "editör in chief" olduğu bir ekip daha basit formatta ve daha kısa periyotta olan baskıları yayınlanır.

Uzun vadede o tip bir şeyler düşünüyorum...

xmenac

Karakterlerin orijinlerine yoğunlaşan yan seriler güzel olabilir. :)

devrimk

Alıntı yapılan: xmenac - 23 Ekim, 2015, 21:16:04
Karakterlerin orijinlerine yoğunlaşan yan seriler güzel olabilir. :)

Evet, o tip bir şeyler düşünüyorum bende.

devrimk

"Tesla Silahı"nı ön siparişe açtık, ilk okumak isteyenler buyursun. Kitap basılır basılmaz kargolanacaktır.

http://seyfettinefendi.com/satis.html

alper_kaya

Gio Ödülleri'nde "En İyi Çizgi Roman" ödülünü alan Seyfettin Efendi'yi tebrik ediyorum :)

Yeni çıkacak olan "Tesla Silahı" hakkında da şöyle bir şeyler karaladım: http://www.alperkaya.org/ne-okudum-seyfettin-efendi-tesla-silahi

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

devrimk

Bu Cumartesi (28 kasım 2015) 14:00-16:00 saatleri arasında, Seyfettin Efendi'nin yeni cildi Tesla Silahı'nı  "Paralel Evren"de imzalayacağım meraklılarına duyurulur.

devrimk

Alıntı yapılan: devrimk - 23 Kasım, 2015, 19:15:14

Bu Cumartesi (28 kasım 2015) 14:00-16:00 saatleri arasında, Seyfettin Efendi'nin yeni cildi Tesla Silahı'nı  "Paralel Evren"de imzalayacağım meraklılarına duyurulur.

Bugün.

devrimk

kedidiro

devrimk

Alıntı yapılan: kedidiro - 04 Aralık, 2015, 18:56:26
İdefix'te falan satışa çıkmayacak mı

Biraz gecikecek, dağıtımcımı değiştiriyorum.
Tek kitap için pek avantajlı değil ama eksikleriniz varsa sitemizden almanızı tavsiye ederim:
http://seyfettinefendi.com/satis.html

Harun Ça

Her yeni kitapta hikâyeyi daha da çok seviyorum. Artık kafamızda oturan bir Seyfettin Efendi karakteri var. Hoşuma giden diğer bir noktada kurgunun içinde gerçek bir olayın kullanılması. Bu okuduklarımızı sanki yaşanmış ama bizim haberimiz olmamış gibi hissettiriyor. Bu da kurgu değilde gerçek bir karakteri okuyormuş gibi bir duygu veriyor bana. Çizim ve renklendirmeye gelecek olursak Devrim beyin kendine has bir tarzı var ve bunu seviyorum özellikle kapak çok hoş. Son olarak bu kitaptan önce Olağanüstü Maceraları'nın diğer kitaplarını okumuş olacağınızı tahmin ediyorum ama Esrarengiz Hikâyeleri cildini de okumanızı tavsiye ederim keza hikâye bütünlüğü için kitapta da not düşüldüğü gibi ufak bir iki referans var.