İthaki Yayıncılık Sandman Çizgi Romanlarını Yayınlasın

Başlatan Harun Ça, 05 Aralık, 2015, 20:10:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Hiç okumadım ama Ertan'ım yayımlıyorsa imza atıp bir şans vermek lazım 
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

yunusmeyra

şimdi imzaladım..güzel işlere hep destek tam destek  :)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

V

İmzaladım tabi ve e-derginin çıkacak 8. sayısına şiirini bile yazdım..
"İstemem,eksik olsun.."

yunusmeyra

Alıntı yapılan: V - 05 Aralık, 2015, 21:21:14
İmzaladım tabi ve e-derginin çıkacak 8. sayısına şiirini bile yazdım..
valla doğru  ;D
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

Chuck

+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Caped Crusader

Bende imzaladım. Sandman'i JBC kalitesiyle okumak isterim.

battlehammer

Olursa bu, arka bahçe/laika karışık türkçe, orijinal paperbackler, absolute sandman'den sonra dördüncü kopyası olacak elimde. yine de alırım.

sd

Tekrarlardan ziyade yeni kitapların basımasını arzu ediyorum

alan ford

kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Animvader

İmza yazısında yazanların tamamına katıldığım anlamına geleceği için imzalamadım ama ben de basılmasını isterim, çünkü piyasada bulunamaması yüzünden okuyamadığımız bir seri.Ayrıca eski ve yeni sayıların fahiş fiyatlarla satılmasının da önüne geçilmesi için güzel olur.

pizagor

Sandman JBC için farklı bir açılım diye düşünüyorum. Çr okuru kitlesinden ayrılıp roman okurlarına hitabetme fırsatı. Çünkü bu kitabın çr okuruna gideninden belki de daha fazlası bu edebiyat tayfasına ulaşacak. Dolayısıyla JBC'nin prestij yayını Batman'den Sandman'e kayar sanıyorum. Daha önce de çeşitli zamanlarda söylemişimdir: çok alakasız insanların elinde gördüm ben bu kitapları ki sorsan en temel Tommiks kavramlarını bile bilmez. Bence JBC şunun kararını vermeli: sadece çizgiroman okurlarıyla mı kalacak yoksa bu kitlenin dışına mı çıkacak. Çünkü artık bu bir çr değil edebi bir eser basma aşaması...

Yalnız...

JBC'nin kılı kırk yararak yaptığı yayıncılıkla ( ki şikayetçi değilim, iyi ki böyle ) diğer yayınlarının önünü kesmesinden korkarım. Bu proje için diğerlerini bozmadan ayrı bir ekip kurabiliyorsa o zaman sözümü geri alırım, bas gitsin derim. Sadece bir önceki baskıya ek bir şey olmalı, belki Türkçe baskıya özel bir ara büyük boy ki o metin yoğun kareler laika baskısını az işkenceye çevirmemişti.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

baba alsana

Butun seri bende mevcut durumum olsa alirdim, eminim cok daha iyi bir baski olurdu ama konustugum cizgiromancilar piyasada cok fazla sandman oldugunu ve kimsenin bu riske girip basmayacagini soyluyor.

rumar80

Benim görüşüm Özgür ile ayni.  O hislerime Tercüman oldu.
Sağolsun

Nightrain

Alıntı yapılan: baba alsana - 06 Aralık, 2015, 20:10:42
Butun seri bende mevcut durumum olsa alirdim, eminim cok daha iyi bir baski olurdu ama konustugum cizgiromancilar piyasada cok fazla sandman oldugunu ve kimsenin bu riske girip basmayacagini soyluyor.

Fazla var da her sayisi bulunmuyor iste. Piyasada var olan eksik ciltlerde kazik fiyattan gidiyor.

Fakat ortada bi JBC kalitesi var. JBC ne basarsa alirim diyen bir kitle var. Reklam konusunda da cr yayilayan yayinevleri arasinda en iyisi. Çatır çatır satar, üstüne 2 ve 3.baskıları bile yapar.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"