İthaki Yayıncılık Sandman Çizgi Romanlarını Yayınlasın

Başlatan Harun Ça, 05 Aralık, 2015, 20:10:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

Ben şu anda ki İthaki nin başında farklı bir ekibin olduğunu düşünüyorum.Bu İthaki ikinci dönemi.İlk dönem neredeyse batmıştı.Şimdi faklı bir ekip güzel bir şekilde gidiyor.

maeglin

Bir gelişme var mı İthaki'de? Çok fahiş fiyattan satılıyor ilk baskıları.

Nightrain

Zamaninda Laika donemine göre çok kazık bir fiyattan, 40 tl den satıyordu. Şimdi o fiyattan cikartsalar normal diyebilirim.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Mrtekin

Özneyi değiştirin lütfen?

Her yerde JBC de JBC... ;D

Cidden; İthaki ne Zaman basacak acaba?
They drew first blood...

Ahmet Oktay

Sonbaharda başlayacaklarmış yayınlamaya. Merak ettiğim bir çizgiromandı, yakın zamanda yayınlanacak olmasına çok sevindim.

Nightrain

kalidor

İthaki bu işin altından hakkıyla kalkar, tebrikler. Artık karaborsaya düşmüş Sandman takımlar da ortadan kaybolur.
Crom! Ölüleri Say...

peder clemente

Goodreads sitesinin En iyi grafik romanlar listesinde ve 500 temel grafik roman listesinde de 4. sırada yer alıyor.Üst sıraları: Watchmen, V for Vendetta, Maus ve Persepolis ile paylaşıyor.Yani her çizgi roman severin okuması şart bir eser.Ben sevinçle bekliyorum.

nicholaihel

Alıntı yapılan: peder clemente - 20 Eylül, 2016, 00:56:54
Goodreads sitesinin En iyi grafik romanlar listesinde ve 500 temel grafik roman listesinde de 4. sırada yer alıyor.Üst sıraları: Watchmen, V for Vendetta, Maus ve Persepolis ile paylaşıyor.Yani her çizgi roman severin okuması şart bir eser.Ben sevinçle bekliyorum.

Watchmen İthaki yolda,
V for Vendetta JBC yolda,
Sandman İthaki yolda, güzel haberler.

Persepolis ve Maus zaten dilimizde var. İletişim Maus'u sert kapak bassa (demişken aklıma geldi, Puslu Kıtalar Atlasını da yeniden bassa) ne güzel olur.

Nightrain

O yol kaç km. ise bir bitmedi. Sözde V For Vendetta geçen sene çıkacaktı.

bugraltu

Alıntı yapılan: Nightrain - 20 Eylül, 2016, 09:34:22
O yol kaç km. ise bir bitmedi. Sözde V For Vendetta geçen sene çıkacaktı.

Sene basinda hatirliyorum da, iddialara gore batman endgame'e gelecek, amerikan vampiri vb. Yayinlarda alip basini gidecekti.

Icimiz disimiz gereksiz deadpool hikayesi oldu sadece.

Nightrain

peder clemente

2016 bitmeden İthaki "Watchmen" yayımlayacak olarak anladım.Umarım gerçekleşir ve çizgi romanın nirvanasını okuruz.