Nathan Never Okumaları by Rumar80

Başlatan rumar80, 26 Kasım, 2015, 21:11:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

SAYI 10: CEHENNEM

yedinci seviyedeki  bir banka soyulur.  Suçluların biri insan iken diğeri mutanttir.  Mutant öldürülür. Insan kaçar. Insan mutant arası ırk ayrımına destek çıkan belediye başkanı genç adamın başına ödül koyar. Genç adamın ailesi de oğullarının sağ salim dönmesi için Alfa Ajansını tutar. Nathan genç adamı en berbat seviyeden, ödül avcılarından önce bulabilecek ve adalete teslim edebilecek midir?
   Bu macera net olarak Dante'nin ilahi komedyasindan ilham almış.
   Mutantların pis ve ağır işleri yapmak için genetik deneylerde yaratılan bir alt tür olduğunu görüyoruz.
   Ayrıca mutant haklarını savunan genç ve belediye başkan adayı ile sonra da karşılaşacağız.
    Son olarak Nathan lağımda godzilla benzeri bir yaratık ile karşılaşır.  Bu yaratık ve orijini hakkında ileriki sayılarda daha çok bilgi alacağız
   11. sayıda görüşmek üzere. ..

rumar80

SAYI 11: UZAY PİYADELERİ

Acemi uzay piyadesi Hartmann, yapılan tatbikat sırasında uzay başlığını çıkarıp ölür. Akademi bunu kaza olarak nitelerken annesi oğlunun öldürüldüğüne inanmaktadır. Kadın yardım için Nathan Never'a başvurur. Kahramanımız gizli kimlik ile akademiye öğretmen olarak sızar ve yolu akademiye malzeme sağlayan şirketin sahibinin kızı olan Yüzbaşı Susan Connery ile çakışır. Yüzbaşının standart eğitim dışında gizli planları vardır ve önüne çıkan engelleri yıkmak için ne gerekirse yapacaktır.

Bu macera ile LAL serisine başlamamız. Ayrıca Nathan'ın hayatında daha sonra önemli rol oynayacak olan Susan Connery ile tanışıyoruz. Connery ve Nathan'ın düellosu 12. sayıda da sürecek.
   Görüşmek üzere...

altay1944

Alıntı yapılan: rumar80 - 05 Aralık, 2015, 15:24:54
SAYI 5: GÖRÜNMEZ GÜÇ

Nathan ve Legs'in yeni görevi 6 ay önce kaybolmuş Angel adlı reşit olmayan genç kızı bulmaktır. Ancak kızın psişik güçleri de vardır. Araştırmaları onları prn dünyasının karanlık yüzüne, ailenin karanlık sırlarına ve bir cinayete götürecektir. Genç kızı bulsalar da o dönmek isteyecek midir?
    Çok güzel bir Nathan macerası daha. Bu arada Reiser'in şu an için sekreterinin Helen adlı bir sarışın olduğunu belirteyim. Bir de yeni maceralar da göremesek te Sigmund aslında insanlarla konuşurken kekeleyen, bilgisayar başında bülbül gibi şakıyan biri. Bunları da belirtmek istedim.
     6. sayıda görüşmek üzere.

Tekrar okumaya başladığım seri bu sayı son sayfa muhteşemdi.konuşma tam olmasada Angelin babası arkasından seslenir Angel!
kız döner bana angel(melek)deme baba melekler cennete gider ben....Helll yazan bir merdivenden aşağı iner.Tam sinema tadında...
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ