En İyi Kapak 2015 En İyiler Ön Elemeler

Başlatan hanac, 12 Aralık, 2015, 20:19:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Jedmau

Forum çok dağıldı , arada konular kaynıyor , büyük harf ile yazmaya da gerek yok , Allah'ını seven şu işi 1 konuya düşürsün , tümünü okundu saya basıp devam ediyorum :)

s.b

ŞİMDİ EN ÖNEMLİ KONUMUZ ANKET. ÖNCE ŞU İŞİ BİR BİTİRELİM. SİZ OY KULLANMIYOR MUSUNUZ SAYIN JEDMAU?
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hanac

Alıntı yapılan: Jedmau - 14 Aralık, 2015, 18:57:55
Forum çok dağıldı , arada konular kaynıyor , büyük harf ile yazmaya da gerek yok , Allah'ını seven şu işi 1 konuya düşürsün , tümünü okundu saya basıp devam ediyorum :)

Ertan bir kaç gün idare edelim, ama oyumuzu da kullanalım.  :)

2-3 güne biter bu durum, kolay değil yüzlerce kapak var.

En İyisini seçmek için bunu yapmak zorundayız.

Hepinizin anlayışına sığınıyoruz.

Jedmau

Çok başlık var , kafam karıştı ? Ne oyluyoruz neye göre oyluyoruz , her yayınevinin serilerinin içindeki kapağımı oyluyoruz ? Yoksa ekol mü ? Yoksa daha farklı mı ?

Yanlış anlamayın çok emek vermişsiniz ama bu bu şekilde olmaz ( bence ) forum savaş alanına döndü.

Oy ? Tabiki kullanacağım

Jedmau

Alıntı yapılan: hanac - 14 Aralık, 2015, 19:47:18
Ertan bir kaç gün idare edelim, ama oyumuzu da kullanalım.  :)

2-3 güne biter bu durum, kolay değil yüzlerce kapak var.

En İyisini seçmek için bunu yapmak zorundayız.

Hepinizin anlayışına sığınıyoruz.

Eyvallah dostum

hanac

Alıntı yapılan: Jedmau - 14 Aralık, 2015, 19:48:13
Çok başlık var , kafam karıştı ? Ne oyluyoruz neye göre oyluyoruz , her yayınevinin serilerinin içindeki kapağımı oyluyoruz ? Yoksa ekol mü ? Yoksa daha farklı mı ?

Sami Bro, bir kısa aydınlatıcı yaz istersen.

s.b

Alıntı yapılan: hanac - 14 Aralık, 2015, 19:50:12
Sami Bro, bir kısa aydınlatıcı yaz istersen.

Herhangi bir karışıklık yok. Ankete iştirak etmek isteyenlerin seçeneklerden beğendiklerini tıklamaları yeterli.
Bu ilk bölümde seçilenler finale çıkacaklar. İşte o zaman ekolümsü bir şeyler ayarlanır.

hanac

Arkadaşlar merhaba,

Son 2 gündür açılan anketler nedeniyle forumdaki diğer yazılar arada kayboluyordu.

Bunu engellemek için anket başlıklarımızı yoruma kilitledik ama bu oylamaya engel değil.

Başlıklar oylamaya açıktır.

Anketler artık iki sayfa oldu, yakında üç sayfa da olacaktır.   :)

Birinci sayfa ... http://altinmadalyon.com/altin/index.php/board,435.0.html

İkinci sayfa ...  http://altinmadalyon.com/altin/index.php/board,435.20.html

kalidor

Twitter ve facebook duyurularını da yaptım 8)
Crom! Ölüleri Say...

hanac

Alıntı yapılan: hanac - 14 Aralık, 2015, 22:27:22
Bunu engellemek için anket başlıklarımızı yoruma kilitledik ama bu oylamaya engel değil.

Başlıkları kilitledik dedik ama oylar da kesiliverdi.  ???

Dolayısıyla kilitler açıldı, yorumlar tekrar serbest.

Artık günde 3 taneden fazla anket açılmayacak.

caretta

"Vekaleten oy verme"diye bir uygulama mümkünse Sami Bayrak dostum oy kullanmadığım bütün kategorilerde benim adıma oy verebilir.

hanac

Alıntı yapılan: caretta - 15 Aralık, 2015, 21:06:05
"Vekaleten oy verme"diye bir uygulama mümkünse Sami Bayrak dostum oy kullanmadığım bütün kategorilerde benim adıma oy verebilir.

Ancak şöyle olur; şifreni Sami'ye verirsin Atilla Abi, o da senin adına girer oyunu kullanır  :)

s.b

Alıntı yapılan: caretta - 15 Aralık, 2015, 21:06:05

Atilla Ağabey kilit kaldırıldı. İstediğiniz gibi yazıp çizebilirsiniz. Oyunuzu da dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

caretta

Hiç bilmediğim,okumadığım bir çizgi roman kapağı için rastgele oy vermeyi pek tasvip etmiyorum.Bu yüzden sadece tanıdığım,bildiğim okuduğum
çizgi romanlar için oy vermeyi tercih ediyorum.Anketler ilerlesin bakalım.Çok güzel kompozisyonlu kapaklar görüyorum.Çizerin yaratıcılığı açısından
içeriğini bilmediğim bir kapağa da oy verebilirim.Örneğin Gordon kapaklarını çok beğendim.

s.b

İçeriğe değil kapağa oy verin Atila Ağabey. Hangi resmi beğeniyorsanız tıklayıverin gitsin. Sanki biz bütün çizgi romanları okuyor muyuz? Bu kadar çeşit kitabı okuyacak ne zaman ne de mangiz var.