Zagor Klasik Maceralar Dizisi - Lal

Başlatan Kagan, 15 Eylül, 2009, 20:36:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

antiochia

klasik maceraların tekrar basılma ihtimali var mı acaba?

DAMPYR

Alıntı yapılan: antiochia - 21 Mayıs, 2014, 19:30:13
klasik maceraların tekrar basılma ihtimali var mı acaba?
Renkli olarakmı diyorsun yoksa ilk ciltlerin tekrar basımındanmı bahsediyorsun... ??? ::) :D

antiochia

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 21 Mayıs, 2014, 19:43:04
Renkli olarakmı diyorsun yoksa ilk ciltlerin tekrar basımındanmı bahsediyorsun... ??? ::) :D
İlk ciltten itibaren..Piyasada aradım bir türlü bulamadım...:(((

DAMPYR

Alıntı yapılan: antiochia - 21 Mayıs, 2014, 20:29:43
İlk ciltten itibaren..Piyasada aradım bir türlü bulamadım...:(((
Büyülü Dükkana baktınmı onda vardır.Tabi ilk ciltler piyasa rakamlarının üzerinde olur sanırım.yada ciltlerden sıkılıp satan üyelerde olabilir.altın madalyonun Alıyorum kısmına istediğin sayıları yaz birisi elbet cevap verir sana... ::) :D :)

antiochia

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 21 Mayıs, 2014, 20:33:39
Büyülü Dükkana baktınmı onda vardır.Tabi ilk ciltler piyasa rakamlarının üzerinde olur sanırım.yada ciltlerden sıkılıp satan üyelerde olabilir.altın madalyonun Alıyorum kısmına istediğin sayıları yaz birisi elbet cevap verir sana... ::) :D :)
Ben istanbul dışındayım. İnternet sitesi yok sanırım Büyülü Dükkan'ın...

DAMPYR

Alıntı yapılan: antiochia - 21 Mayıs, 2014, 20:49:40
Ben istanbul dışındayım. İnternet sitesi yok sanırım Büyülü Dükkan'ın...
Telefon et kargoyla sana yollarlar.Çizgi Roman Satış Noktalarında  büyülü dükkan kısmına gir oradanda(buyuludukkan.com kısmına)Telefonu orada var.(Kutucukta yazıyor)yada İlyas beye özel mesaj at o cevaplar.... ::) :D :)

antiochia

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 21 Mayıs, 2014, 21:09:03
Telefon et kargoyla sana yollarlar.Çizgi Roman Satış Noktalarında  büyülü dükkan kısmına gir oradanda(buyuludukkan.com kısmına)Telefonu orada var.(Kutucukta yazıyor)yada İlyas beye özel mesaj at o cevaplar.... ::) :D :)

teşekkürler

antiochia

Zagor'un klasik maceralarının 82.cildi pek tatmin etmedi beni. Neredeyse suçlular çok belliydi..(hazine macerası). Umarım diğerleri böyle değildir.(uzun bir aradan sonra  93.cildi almış ve beğenmiştim)

pizagor

Darkwood'da Kabus'a sıra geldi mi arkadaşlar?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

DAMPYR

Alıntı yapılan: pizagor - 09 Haziran, 2014, 20:05:58
Darkwood'da Kabus'a sıra geldi mi arkadaşlar?
az kaldı bu ay sonu yayınlanacak ciltte aşagıdaki listeden bakabilirsin.... 8) :o :D

Zagor AD-DE Yayınları Aylık Çizgi Roman Dergisi Sayı 15 Zenci Gemisi
Zagor AD-DE Yayınları Aylık Çizgi Roman Dergisi Sayı 16 Korku Nehirde Kol Geziyor
Zagor AD-DE Yayınları Aylık Çizgi Roman Dergisi Sayı 17 Karanlıktaki Bıçak
Zagor AD-DE Yayınları Aylık Çizgi Roman Dergisi Sayı 18 Chrokee Toprakları

Zagor AD-DE Yayınları Aylık Çizgi Roman Dergisi Sayı 19 İftira
Zagor AD-DE Yayınları Aylık Çizgi Roman Dergisi Sayı 20 Kayıp Çocuk
Zagor AD-DE Yayınları Aylık Çizgi Roman Dergisi Sayı 21 Kuşatılmış Çiftlik
Zagor AD-DE Yayınları Aylık Çizgi Roman Dergisi Sayı 22 Darkwood da Kabus

Zagor AD-DE Yayınları Aylık Çizgi Roman Dergisi Sayı 23 Özel Ajan
Zagor AD-DE Yayınları Aylık Çizgi Roman Dergisi Sayı 24 Hellingen Yaşıyor
Zagor AD-DE Yayınları Aylık Çizgi Roman Dergisi Sayı 25 Uzayda Düello
Zagor AD-DE Yayınları Aylık Çizgi Roman Dergisi Sayı 26 Lanetli Kasaba
Zagor AD-DE Yayınları Aylık Çizgi Roman Dergisi Sayı 27 Sonsuz Kin
Zagor AD-DE Yayınları Aylık Çizgi Roman Dergisi Sayı 28 Boyalı Yüz
Zagor AD-DE Yayınları Aylık Çizgi Roman Dergisi Sayı 29 Ateş Kuşu
Zagor AD-DE Yayınları Aylık Çizgi Roman Dergisi Sayı 30 Vahşi Kız
Zagor AD-DE Yayınları Aylık Çizgi Roman Dergisi Sayı 31 Fitzmayer Mirası
Zagor AD-DE Yayınları Aylık Çizgi Roman Dergisi Sayı 32 Denizde Dehşe

pizagor

Teşekkürler KIZILMASKE. Öyleyse KM 91 ile birlikte AD-DE dönemine ulaşılmış oldu.

pizagor

Alıntı yapılan: pizagor - 10 Haziran, 2014, 13:16:07
Teşekkürler KIZILMASKE. Öyleyse KM 91 ile birlikte AD-DE dönemine ulaşılmış oldu.

AD-DE dönemi ve sonrasında gelen Lal dönemi arasında süreklilik var mıydı arkadaşlar? Bu durumda Zagor KM'leri 90 da kesmek uygun mu?

DAMPYR

Alıntı yapılan: pizagor - 02 Temmuz, 2014, 07:20:44
AD-DE dönemi ve sonrasında gelen Lal dönemi arasında süreklilik var mıydı arkadaşlar? Bu durumda Zagor KM'leri 90 da kesmek uygun mu?
Bu sorunun cevabı için benim yaptığım Altın Madalyon Zagor listesine bakabilirsin... ::) ??? :D

okuyan çocuk

arkadaşlar zagor km 123456 ciltlerini bulamadım kadıköyün altını üstünü çevirdim ama nafile tek vermiyorlar sizce lal tekrar yayınlarmı kmleri bula bilecegim yerler varmı  :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\

pizagor

Alıntı yapılan: okuyan çocuk - 12 Temmuz, 2014, 05:31:28
arkadaşlar zagor km 123456 ciltlerini bulamadım kadıköyün altını üstünü çevirdim ama nafile tek vermiyorlar sizce lal tekrar yayınlarmı kmleri bula bilecegim yerler varmı  :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\

Bu durum Zagor KM için uzunca bir süredir böyle. 3-4 sene önce de tüm seri alanlar için tutuluyordu o kitaplar. Tekrar basılmaları sebebiyle çizgiroman hiç değerlenmiyor, koleksiyon değeri olamıyor diyenlere (pas sevgili Gambit'e :) ) gün doğdu.

Lal tekrar baskısını yapmayacak diye biliyorum. Hatta bu konuda çizgiromanevleri çok emin konuşuyorlardı taa o zamanlarda.

Ara ara elindeki çizgiromanları bu platformda satışa koyan dostlarımız çıkıyor, belki oradan birşeyler çıkabilir.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/board,283.0.html