Zagor Klasik Maceralar Dizisi - Lal

Başlatan Kagan, 15 Eylül, 2009, 20:36:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nemo

Valla ben kendi adima almayacagim. Lal'in bundan baska surprizleri (!) de oldugunu duslemek istiyorum.
Özel Alfa Ajanı

s.b

Lal sürprizleri hazırlıyor. Şubat ayında ne olduklarını öğreniriz her halde.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

HacıGeraltEmmi

Daha çılgın ataklar bekliyorum ben. Şöyle tuğla ciltler halinde Kit Ranger, Zembıla, Kahraman Şerif Honda filan ;D ;D

s.b

Alıntı yapılan: designer73 - 04 Ocak, 2017, 14:42:57
Daha çılgın ataklar bekliyorum ben. Şöyle tuğla ciltler halinde Kit Ranger, Zembıla, Kahraman Şerif Honda filan ;D ;D

Sen dalganı geç bakalım bizim gibi ihtiyarlarla. Ama bir gün mutlaka birileri o tuğlaları yayınlayacak. İşte o zaman o tuğlaları kafanda paralayacağım. Hatta Kıbrıs'tan Atila Ağabeyide çağıracağım.  ;D :-* :P
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

tunaorhun

Bu duruma çok memnun olurum.

darkwood

Kit Taylor ve Zembla ya hayır demem doğrusu.  :o
Darkwood Sakinleri..

darkwood

Alıntı yapılan: s.b - 03 Ocak, 2017, 12:58:02

Bir Zagor sever ve satıcısı olarak güzel bir haber oldu, ayrıca Mister No ve Martinin devam km.lerini de bekliyorum.
Yine arşivleme açısından, rafımda kalın rengarenk km ciltlerinin yanında kırmızı ince ciltler hoş durmuyordu, bu açıdan da güzel oldu.  8)
Darkwood Sakinleri..

köstebek

Alıntı yapılan: afu - 03 Ocak, 2017, 17:53:20
belki julia yayınlarlar  :D

Afu Beyciğim, yüzünüzü gören cennetlik oluyor.

İyi haber midir, kötü haber midir, bilmiyorum, ama yılın son günlerinde e-posta kutuma Julia'nın 12. sayısı düştüğüne göre, en azından bir süre daha julia Abla Çizgi Düşler tarafından basılacak görünüyor.

Sevgiler saygılar

Tuco Ramirez

Bonanza ve Pecos Bill de isteriz. :)

memospinoz

Zagor Klasik Maceralar Dizisinin bu uzun süredir beklenen cildinde kahramanlarımız Kaptan Fishleg'in gemisiyle tutuldukları fırtına yüzünden  kendilerini İskoçya yakınlarında bulacaklar.
Zagor Klasik Maceralar Dizisinin 100. cildi, seriyi devam ettirmekle kalmıyor, 2002 yılının ilk aylarında yayına başladığımız Zagor Aylık Serinin (Yeni Zagor) artık piyasada hiç bulunmayan ilk dört sayısını içererek hem kolleksiyonerlere hem de bu sayıları kaçırmış okurlara yeni bir fırsat sunuyor.

Sayfa Sayısı: 384
Etiket Fiyatı: 40 TL
Boyut: 16 x 21 cm

Tolga

bu habere çok sevindim çünkü neredeyse 2 yıldır aylık serinin ilk sayılarını bulamıyordum ve o yüzden diğer aylık sayıları almamıştım satanlarda haliyle seri olarak satıyor ve hepsinin parasını birden vermek bütçeyi biraz zorluyor şimdi hiç aylık ciltlere başlamadan km 100-101-102 diye devam edicek sanırım mükemmel bir haber oldu bu.

OZAN BALIM

Tekrar çizgi roman okumaya geç başlamam ve piyasayı geç öğrenmiş olmam nedeniyle, nasıl olsa ileride toplarım diyerek önceliği başka serilere vermiştim. Martin Mystere ve Mister No'nun yeni serilerini bu sebeple alamadım / fiyatı ve toplu alma zorunluluğu sebebiyle almadım. Umarım bunlarda da KM'ler kaldığı yerden devam eder. Lal bunu yapar gibi geliyor bana ama hadi hayırlısı...

tunaorhun

memospinoz

memospinoz