Deadpool : İntihar Kralları

Başlatan Jedmau, 18 Aralık, 2015, 13:43:10

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Jedmau

Deadpool : İntihar Kralları
Özgün Adı : Deadpool : Suicide Kings

Mike Benson
Yazar

Carlo Barbieri
Çizer

Cenk Könül
Çevirmen

Çeviri Editörü
Banu Erdoğdu

Bora Öngürer
Editör

Ertan Ergil
Yayın Koordinatörü

Berk Șentürk
Grafik ve Uygulama

Ekin Can Seyhan
Yayın Yönetmeni

DEADPOOL TURNAYI GÖZÜNDEN VURDU!

Geveze kiralık katilimiz bir milyon dolarlık bir iş alıyor ancak kısa bir süre sonra, pahalı suikastlar dünyasında kimseye güvenilemeyeceğini yaşayarak öğrenmek zorunda kalıyor! Masum görgü tanıklarını öldürmekle suçlanan Deadpool kendini Punisher'ın hedefinde buluyor. Wade'in şansına omzunda Daredevil formunda bir koruyucu melek konuyor. Peki korkusuz Daredevil yeraltı dünyasının en belalılarına karşı ayakta kalabilecek mi?

Ayrıca: Gel bakalım Deadpool! Pain Factor'ün yeni yarışmacısı sensin – tüm dünyada yasaklanmış durumda olan, tarihin en tartışmalı TV yarışması!

Mike Benson ( Punisher MAX, Moon Knight ) ve Adam Glass ( Luke Cage Noir ) tarafından yazılan, Carlo Barberi ( New Mutants ) ve Shawn Crystal ( Birds of Prey ) tarafından çizilen Deadpool: İntihar Kralları #1-5 sayıları (yani tamamı!) ve Deadpool: Ölüm Oyunları hikayesi bu ciltte toplandı.

1. Baskı Aralık 2015 - İstanbul
ISBN : 978-605-9155-14-4
Sayfa Sayısı : 152
İç : 135 gr. 1. sınıf parlak kușe kağıt - iplik dikiș
Kapak : 300 gr. 1. sınıf parlak kușe kağıt
Fiyat : 30.00 TL

İç Sayfa Örnekleri : https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10153858370814850.1073741864.226253334849&type=3

Nightrain

Çizimleri çok güzel bu eserin. Tabii ki alıyorum bunuda. And içtim, kitaplığıma girmeyen Deadpool eseri kalmayacak!
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Jedmau

Mrtekin

İntihar Kralları, açık ara beğendiğim en iyi Deadpool oldu. Gerçekten diğerleri bir yana, bu bir yana.

Punisher; Daredevil, Spider ne ararsanız; Max tadında hepsi arzı endam ediyorlar, üstüne tırlak Deadpool esprileri (Bir iki yerde ciddi kahkaha attım.)

Ama en çok beğendiğim; Ejder Kalesi'nin Deadpool tadında remake'i olan "Pain Factory" oldu.

Okuyun, okutturun diyorum.

They drew first blood...

darkwood

Bu kadar itkiden sonra kitabı aldım bile, ilk görünüm olarak çizimler süper.
Sıra geldi okumaya.  8)
Darkwood Sakinleri..

Jedmau

Alıntı yapılan: Mrtekin - 12 Ocak, 2016, 20:50:53
İntihar Kralları, açık ara beğendiğim en iyi Deadpool oldu. Gerçekten diğerleri bir yana, bu bir yana.

Punisher; Daredevil, Spider ne ararsanız; Max tadında hepsi arzı endam ediyorlar, üstüne tırlak Deadpool esprileri (Bir iki yerde ciddi kahkaha attım.)

Ama en çok beğendiğim; Ejder Kalesi'nin Deadpool tadında remake'i olan "Pain Factory" oldu.

Okuyun, okutturun diyorum.

Beğendiğine çok sevindim :)

gamlıbaykuş

Maalesef tam 2 haftadır İdefix' in göndermesini bekliyorum  :'(
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

yalcinerol345

Alıntı yapılan: gamlıbaykuş - 13 Ocak, 2016, 16:24:09
Maalesef tam 2 haftadır İdefix' in göndermesini bekliyorum  :'(
Ben de

Jedmau

Sayım yapıyorlardı , alımları durdurdular , daha sipariş bugün geldi.

Pulluk

Tombstone'un, kitabın başlarında bir repliği var ki, bomba bir çeviri olmuş kesinlikle ;D
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

Jedmau

Harun Ça

İşte aradığım Deadpool macerası. Deadpool Öldürüyor serisine nazaran daha çok sevdim. Punisher, Spider-man, Daredevil ve geveze paralı askerimizin espirileri havada uçuşuyor. Daha önce herhangi bir albümü okuyup ''Deadpool bana göre değilmiş'' dediyseniz bu kitapla tekrar şans verin derim.

Jedmau

Başka okuyan yok mu ? JBC ilk ay satış rekoru kendilerinde :D

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Jedmau

An itibari ile satış adedi 10160 adet oldu. Herkese sonsuz teşekkürler