Barbar Conan'ın Vahşi Kılıcı - Marmara Çizgi

Başlatan hanac, 16 Eylül, 2009, 13:16:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

Heyecan yapmayalım. Yeni sayı henüz yayınlanmadı...

BARBAR CONAN'IN VAHŞİ KILICI - 8

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

s.b

BARBAR CONAN'IN VAHŞİ KILICI - 9

darkwood

Güzel paylaşımlarda ki görseller oldukça itkiliyeci, nedense eski bir Conan macerası okuyasım geldi birden.  :P
Darkwood Sakinleri..

kalidor

Crom! Ölüleri Say...

s.b

BARBAR CONAN'IN VAHŞİ KILICI - 10

yunusmeyra

Sami abi ellerine sağlık :)

Aslında bu görselli tanıtım işini (yani kapak ve ilk sayfa veya bölüm başlıklarından birer görseli) yayınevleri kendileri bizlere ulaştırsalar olmadı Sami abinin titizliğiyle  kendi site veya facebook  vs. sayfalarında yayınlasalar ve bizler oradan rahatça alıp foruma eklesek ne iyi olur...hele mevzu conan ve ssoc gibi klasik yayınlarsa eski yeni tüm okuyucuların "görsel" olarakta itkilenmeye ihtiyaçları var...

not: insan bastığı bir çizgi romanları daha çok kişi görsün,daha çok tanınsın, görülsün, konuşulsun istemez mi  ::)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

s.b

Alıntı yapılan: yunusmeyra - 25 Eylül, 2016, 20:18:34
Sami abi ellerine sağlık :)

Aslında bu görselli tanıtım işini (yani kapak ve ilk sayfa veya bölüm başlıklarından birer görseli) yayınevleri kendileri bizlere ulaştırsalar olmadı Sami abinin titizliğiyle  kendi site veya facebook  vs. sayfalarında yayınlasalar ve bizler oradan rahatça alıp foruma eklesek ne iyi olur...hele mevzu conan ve ssoc gibi klasik yayınlarsa eski yeni tüm okuyucuların "görsel" olarakta itkilenmeye ihtiyaçları var...

not: insan bastığı bir çizgi romanları daha çok kişi görsün,daha çok tanınsın, görülsün, konuşulsun istemez mi  ::)

Abi öncelikle teşekkür ederim. Yayıncıların görsel paylaşma cimriliği bahsinde kesinlikle haklısınız.
Sizin sorduğunuz soruyu ben de soruyorum.
insan bastığı bir çizgi romanları daha çok kişi görsün,daha çok tanınsın, görülsün, konuşulsun istemez mi bre be ya?

HacıGeraltEmmi

Değil mi ama. Tony Dezuniga'lı çizimleri görünce direk listeye eklenir.

s.b

BARBAR CONAN'IN VAHŞİ KILICI - 11

yunusmeyra

Alıntı yapılan: designer73 - 26 Eylül, 2016, 12:36:43
Değil mi ama. Tony Dezuniga'lı çizimleri görünce direk listeye eklenir.

Tony Dezuniga

valla benim içinde sözün özü :) hele buscema çizimlerini alır başka yere götürür üstad çinici..rudy nebres'i de çok "destansı" bulurum...ernie chan falan çok sonra gelir benim gözümde ;)

not:bir tarihte "filipinli" comics üstadlarını konuşmuştuk şu başlıkta:
http://altinmadalyon.com/altin/index.php?topic=2905.15
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

s.b

BARBAR CONAN'IN VAHŞİ KILICI - 12

s.b

BARBAR CONAN'IN VAHŞİ KILICI - 13

sulkesen

arkadaşlar bu kitabım satışlarının iyi olduğunu tahmin ediyorum ancak conan kimmerya diye renkli 2 cilt çıkmıştı ben omum ve red sonjanın (3 cilt çıktı)da devam etmesi tarftarıyım.Bir kitap fuarında kendisiyle bu konuyu konuştum red sonja 3.cildin 500 adet dahi satmadığını onu basmayacağını söylemişti

memospinoz

Alıntı yapılan: sulkesen - 02 Ekim, 2016, 15:56:53
arkadaşlar bu kitabım satışlarının iyi olduğunu tahmin ediyorum ancak conan kimmerya diye renkli 2 cilt çıkmıştı ben omum ve red sonjanın (3 cilt çıktı)da devam etmesi tarftarıyım.Bir kitap fuarında kendisiyle bu konuyu konuştum red sonja 3.cildin 500 adet dahi satmadığını onu basmayacağını söylemişti

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,5036.msg167435.html#msg167435

sulkesen