Barbar Conan'ın Vahşi Kılıcı - Marmara Çizgi

Başlatan hanac, 16 Eylül, 2009, 13:16:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yalcinerol345

İdrava

İdrava

Son zamanlarda foruma ilgi çokmu azaldı? Kendim çalıyor kendim oynuyorum,kendim soruyor kendim cevaplıyor gibi hissediyorum. Sanki kimse girmiyor gibi. Üzülüyorum doğrusu

Tuco Ramirez

21. sayıyı heyecanla bekliyorum.
Marmara Çizgi bu seriyi biraz geri plana attı sanırım. Yalnız Kurt da keza öyle. Fuarda o kadar yayın basıpta bu ikisini basmadıklarına göre...

hanac

Alıntı yapılan: İdrava - 30 Kasım, 2017, 21:21:09
Son zamanlarda foruma ilgi çokmu azaldı? Kendim çalıyor kendim oynuyorum,kendim soruyor kendim cevaplıyor gibi hissediyorum. Sanki kimse girmiyor gibi. Üzülüyorum doğrusu

En sağlıklı cevabı İlke veya Tulgan verebilir. Ama onlar da bu sayfaya pek uğramıyor galiba.

hennessy

Fuarda bir sürü kitap çıkardılar herhalde dinlenme moduna geçmişlerdir :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

tulgan

Arada sırada kendimize hakim olamayıp verdiğimiz spoilerlar hariç ( ;D) çıkacak olan her şeyi, çıkmaları yaklaşınca Marmara Çizgi sosyal medya hesaplarından duyuruyoruz.

İdrava

Valla burada da dizgide,baskıda ya da editörde diye söylerdiniz daha önce ???

İdrava

haziran00

ilke

21 baskıda arkadaşlar. 10 gün dağıtmış oluruz. 22 de dizgide.

dean

Barbar Conan'ın Vahşi Kılıcı Cilt 21 raflarda!

Kılıç tutan kolunu altın karşılığında takas eden, kralları dize getiren ve bütün diyarlara korku saçan siyah yeleli barbarın maceraları hız kesmeden tüm heyecanıyla devam ediyor.

Don Kraar, Larry Yakata, Michael Fleisher ve Craig Anderson bizi efsanevi Conan maceralarına taşıma görevini üstlenirken onlara çizimleriyle Dave Simons, Ernie Chan, Rudy Nebres, Val Mayerık, William Johnson, Tony Salmons, Andy Kubert, Henry Bismuth ve Rudy Nebres eşlik ediyor.

Sayfa Sayısı: 248
Etiket Fiyatı: 34 TL

bilgin

Nihayet güzel bir haber duyduk  :)

teşekkürler Marmara Çizgi ne varsa sende var yine

yunusmeyra

HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

ilke

22 de son okumada arkadaşlar. arayı çok açmayacağız bu sefer.