Wolverine Devlet Düşmanı - Gerekli Şeyler

Başlatan dean, 18 Aralık, 2015, 16:16:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aguira

Romita'yı seven sadece ben varım galiba :) Spider-man arşiv dizisini okuduğumdan beri onun çizimlerini beğenmişimdir.

Nightrain

Ben de varım. :) Tamam bazi işleri kotu ama kariyerinde hakikaten iyi isleride var. Ozellikle Daredevil ve Spider-Man cizimleri cok iyi. Son zamanlarda da Kick-Ass.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

aguira

Solomon Kane

Uzun zamandır Marvel evreninden sıtkım sıyrılmıştı. Ama kapakta Wolverine 'i görünce dayanamadım okudum. Uzun zamandır okuduğum en güzel maceralardan biriydi. Biraz unutsam tekrar okuyacağım. Birde tek serilik sonundaki hikaye de çok hoşuma gitti. Yani komutanlar ancak böyle delirtilebilir. Yalnız o hikayeyi okurken, Büyük İskender ile ilgili bir anlatı aklıma geldi. Ölümsüzlük çeşmesini ararken, onun adamlarından bir ahçı bu çeşmeyi bulmuş ve sudan içmiş. İskender buna çok sinirlenmiş, çeşitli yollar denediyse de onu öldürememiş. Ve onu cezalandırmak için bir küpün içerisine koyup denizin derinliklerine atmış. Aynısı Wolverine' ye yapsalar mı acaba? Mavi kalın ciltli Wolverine' de denemişlerdi gerçi ama o zaman küp yoktu :D neyse Devlet Düşmanı benim için harikaydı :)
Hiç bir yerde huzur bulamazken ölmek için endişe etmek neye yarar? JUDAS

Yarım uyku 4 sandviçe bedeldir. ( Demir Pençe Filminden)

" Çelikten yüreklerimiz, tunçtan ruhlarımız, kurşundan mermilerimiz vardır."

Bütün çizgi romanları bulabileceğiniz tek yer cennettir. ( Ben :) )

s.b

Tam 13 fasikülden oluşmuş muhteşem bir cilt.

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

s.b

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

HacıGeraltEmmi

Çok güzel bir cilt idi.
Fırsat bulursam tekrar okuyacağım.
Romita bazı sahnelerde kendini aşmış.

dean

Her gün iki sayı okumak niyetiyle cildi elime aldım. Ama bırakabilmek ne mümkün. Çok kaliteli bir iş ortaya çıkmış. Çok sürükleyici. Okuması çok keyifli. Mark Millar, Wolverine'in yanı sıra yan karakterlerde başarılı yazılmış. Özelikle Elektra muazzam. Son zamanlarda içinde Elektra'nın olduğu okuduğum en kaliteli hikaye bu. Hakeza Gorgon ve Nick Fury'yi de çok beğendim. John Romita Jr'ın buradaki çizimleri ve günümüzdeki çizimleri arasında müthiş bir kalite farkı var. Bu ciltte harika bir iş çıkarmış. Bu dönemlerde çizdiği Spider-Man'de zaten çok başarılıydı. Sonuç olarak Devlet Düşmanı kesinlikle kaçırılmayacak bir Wolverine hikayesi.

darbove

Benim için vol 3ün çizimleri çizgi roman havasını tam yansıtır şekilde. Külliyat olarak elimizde yok. Arkabahçeden 3 cilt gerekli 2 fasikül atlayıp devlet düşmanı ve 50-60 arası ihtiyar logan var sanırsam arta kalan kısımları yada tamamını baştan basmak için pek ümit beslemiyorum. Dolarda böyleyken ing toplanmaz en iyisi önümüze ne sunulursa ona devam. :D
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.