Doktor Kim (Doctor Who)

Başlatan yunusmeyra, 21 Kasım, 2013, 00:20:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yunusmeyra

Doktor'un Günü CNBC-e'de de kutlanacak!

50. yılını kutlayan Doctor Who için özel pul koleksiyonlarından partilere, kitaplardan büyük gösterilere pek çok etkinlik düzenlendi ve özel promosyon yapıldı. Ama bütün bunların içinde en çok merak edileni Doctor Who için çekilecek özel bölümdü. Bu bölüme kimlerin dahil olacağı, içeriğin nasıl şekilleneceği Matt Smith'ten sonra bayrağı devralacak Doktor'un bu bölümde olup olmayacağı hep merak konusuydu. Türkiye'deki Whovian'lar bu özel bölümü izleme şansına CNBC-e'de erişecek.

23 Kasım Cumartesi saat 22'de yayınlanacak The Day of the Doctor'da 11. Doktor Matt Smith'e yeni yoldaşı Clara Oswald eşlik edecek. Steven Moffat'ın kaleme aldığı bölümde 10. Doktor David Tennant ve en sevilen yoldaş Rose Tyler'ı canlandıran Billie Piper da yer alacak. The Day of the Doctor'ın yönetmenliğini The Prisoner dizisinin başarılı yönetmeni Nick Hurran üstlenirken efsanevi oyuncu John Hurt Doktor'un reankarnasyonlarından biri olarak bu bölümde karşımıza çıkacak.
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

emre ozdamarlar

Bu dizinin seveni, izleyeni var mi aramizda?
Butun dunya manyagi oldu bu serinin, ben daha hic bulasmadim. Cizgi romani falan da cikiyor.

dean

Ben birçok kez niyetlendim başlamaya ama ingiliz dizilerinden nefret ederim. O yüzden hep geri adım attım ama yeni versiyonun ilk sezonunu bi' seyretmek lazım.

doktor1881

hayal gücünü çok zorlayan bir dizi ilk seyredince çok cocuksu geliyor ama bağımlılık yapıyor konular bağımsız olsada birbiriyle bağlantılı karekterlerin Baştan seyredilmezse kopukluk oluyor birde doktorlar değiştikce karekteri de değişiyor

DAMPYR

Güzel bir Dizi İlk sezonlar daha güzel sonraki sezonlar şova dönüştüğü için pek ilgimi çekmedi.... ::) 8) :o

V

Alıntı yapılan: emre ozdamarlar - 17 Ocak, 2014, 18:23:04
Bu dizinin seveni, izleyeni var mi aramizda?
Butun dunya manyagi oldu bu serinin, ben daha hic bulasmadim. Cizgi romani falan da cikiyor.

Birkaç sezon izledim."Absürd bilim kurgu" diye bir türe( uydurdum) ait derim bu diziye.Bizde bu türe yakın Turist Ömer Uzay Yolu'nda

ve Dünyayı Kurtaran Adam filmlerini örnek verebilirim.
"İstemem,eksik olsun.."

dean

Yeni doktor kendini gösterdi ;

kalidor

Yeni doktor yaşlıymış, bunun da değişmesi uzun sürmez  :)
Crom! Ölüleri Say...

DAMPYR

Adamlar çok çabuk sıkılıyor bu rolü oynamaktan bu yüzden hemen hemen her sezon oyuncu değişiyor.ama artık tat verdiğini düşünüyorum son bölümler hiçte iyi değil.... :-\ :o :(

dean

Ras Al Ghul

hennessy

Doctor Who - 11 Doktor 11 Öykü

Tüm evrende nam salmış biri olmasının yanı sıra, yaşayan her bir canlının eşsiz olduğunu bilen Doktor, Gallifrey'de yaşayan ya da yaşamış Zaman Lordlarının belki de en farklısı.

Ödünç aldığını iddia ettiği zaman makinesi TARDIS'i, yüzlerce yıllık hayatı boyunca yanından eksik olmayan yol arkadaşları ve nereye giderse gitsin, en az yol arkadaşları kadar ona bağlı olup peşini bırakmayan düşmanlarıyla bir kahramandan daha fazlası.

Televizyon tarihinin en uzun soluklu dizisi Doctor Who'nun ellinci yılı adına, o güne kadar hayat bulmuş on bir Doktor için yazılan on bir öykü; Doktor'un kahramanlık, zekâ ve mizah dolu yepyeni maceralarını bir araya getiriyor.

11 Doktor 11 Öykü için kalemlerini eline alan on bir yazar bu kitapla birlikte Doctor Who efsanesini, olabilecek en kusursuz biçimde yaşatmayı sürdürüyor.

İthaki Yayınları'nın 1000. kitabı olan 11 Doktor 11 Öykü için, bugün galaksimizde yaşayan en ilginç yazarlar, her bir Doktor için yeni bir macera yarattılar!
(Tanıtım Bülteninden)

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Caped Crusader

9.sezon fragmanı.8.sezon benim için fiyasko olduğundan 9.sezondan umutluyum  :)

https://www.youtube.com/watch?v=bB8fh4QUy-A

doktor1881

Bölüm:9/1 Efsane dizinin 9. sezonu yeni doktorla 2. sezonu başladı.
Yeni doktorlu 8. sezonu seyredemedim.Bir yerden başlamak gerek artık
Bu bölümde Daleklerin yaratıcısı Davros'u gördük
Bölüme not vermek haddime değil.En kötüsü bile gözümde 10 numaradır benim ;D ;D

Pulluk

8'i izlemeden 9'a başlamakla hata etmişsin aslında zira arada bir çok bağlantı var ve bu durum 9. sezonun hikayesini anlamayı ve keyif almayı zorlaştırabilir.
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!