Altın Madalyon TDKR Çekilişi

Başlatan pearl jam, 29 Aralık, 2015, 23:52:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pearl jam

Herkese selam,

Yeni yılla beraber biz de forum olarak bir yeni yıl çekilişi yapalım dedik. Bu çekilişle JBC sponsorluğunda dört arkadaşımıza bir Batman klasiği olan "Kara Şövalye Dönüyor" ( TDKR ) hediye edeceğiz. Günler süren beyin fırtınaları sonucunda bu dört kitabı iki ayrı çekilişle dağıtmaya karar verdik. Bu kararı vermemiz ve uygulamaya koymamız biraz uzun sürdüğünden klasik yılbaşı çekilişlerinin aksine her iki çekilişin tarihini de 16 Ocak 2015 olarak belirledik. Çekilişlere katılma şartları aşağıdadır. Herkese bol şans !   

MEVCUT ALTIN MADALYON ÜYELERİ ARASINDA YAPILACAK TDKR ÇEKİLİŞi

Bu dört kitaptan ikisi, "2016 Yılından Çizgi Roman Adına Beklentileriniz" başlığıyla açılan (http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,10343.msg154639/topicseen.html#msg154639 )
konuya 15 Ocak 2016 tarihine kadar yorumlarını yazan mevcut üyelerimiz arasından yapılacak çekilişle dağıtılacaktır. Çekiliş sonuçları 16 Ocak 2016 tarihinde açıklanacaktır. Bu konuya yazı yazan yöneticiler çekilişe katılamayacak sadece yazdıklarıyla kalacaktır.

YENİ ÜYELERİMİZ ARASINDA YAPILACAK TDKR ÇEKİLİŞİ

Diğer iki kitabı ise belki aramıza yeni dostlar kazanmamıza bir vesile olur diyerek, sadece 30.12.2015 tarihinden çekilişin yapılacağı tarih olan 15.01.2016 tarihine kadar forumumuza üye olan ve forumdaki "Tanışma" ( http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,9785.0.html ) bölümünde kendisini ve çizgi romanla olan ilişkisini kısaca ( dilerse uzunca ) anlatan yeni üyelerimiz arasından yapacağımız çekilişle dağıtacağız. Çekiliş sonuçları 16 Ocak 2016 tarihinde açıklanacaktır.

pizagor

JBC'nin forumumuza hediyesi dört adet yepisyeni The Dark Knight Returns albümü şu an karşımda duruyor ve okunmayı bekliyor...

Teşekkürler Jedmau...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hanac

Ertan hediyeler için çok teşekkürler.

Forumu kurulduğu günden beri destekliyorsun, çok sağol.

pearl jam

Merhaba arkadaşlar;

Aşağıda çekilişe katılacakların listesi bulunmakta. Az sonra da kağıtlara numaraları yazıp çekilişi yapacağım :)

MEVCUT ALTIN MADALYON ÜYELERİ ARASINDA YAPILACAK TDKR ÇEKİLİŞiNE KATILACAK ÜYELERİMİZ

1-   hbegec
2-   ralph
3-   aaciltan
4-   shiroyasha
5-   au4
6-   doktor1881
7-   caretta
8-   darthminot
9-   noir
10- agamotto
11- aa
12- altay 1944
13- nikopol
14- brendon
15- jokerbatss
16- capedcrusader
17- newcomicreader
18- kedidiro
19- connyapku
20- esattr
21- nicholaihel
22- bahadır
23- barmen minik
24- worldman
25- eflatun
26- baba alsana
27- antiochia
28- monomial
29- nightrain
30- seastar1000
31- mister no
32- aranel
33- orhansafak
34- pikofarad
35- camiden çıkan filozof
36- ghostrider
37- mimon
38- poe
39- köstebek
40- carson
41- chuck

YENİ ÜYELERİMİZ ARASINDA YAPILACAK TDKR ÇEKİLİŞİNE KATILACAK ÜYELERİMİZ

1- gakko
2- ordinaryus
3- mehmetalperen
4- aguira
5- mberkay
6- denizz
7- wonderwoman
8- cancynr
9- bb8

pearl jam

İlk çekilişimiz sonuçlandı. JBC Yayıncılıktan çıkan TDKR ( Kara şövalye Dönüyor ) kazanan arkadaşlarımız :

19- connyapku ve 21- nicholaihel.

Katılan herkese ve tabii ki sponsorumuz JBC Yayıncılığa teşekkür ediyor, kazanan arkadaşların adres bilgilerini tarafıma özel mesaj yoluyla atmalarını rica ediyorum. Kitapları ben göndereceğim için kesin konuşamıyorum ;D ama muhtemelen en geç bir haftaya elinize geçmiş olur.

pearl jam

İkinci çekilişimiz de sonuçlandı. JBC Yayıncılıktan çıkan TDKR ( Kara şövalye Dönüyor ) kazanan arkadaşlarımız :

4- aguira ve 9- bb8

Katılan herkese ve tabii ki sponsorumuz JBC Yayıncılığa teşekkür ediyor, kazanan arkadaşların adres bilgilerini tarafıma özel mesaj yoluyla atmalarını rica ediyorum. Kitapları ben göndereceğim için kesin konuşamıyorum ;D ama muhtemelen en geç bir haftaya elinize geçmiş olur.

aguira

:D Kazanmışım, çok çok teşekkür ederim :D

Chuck

Kazanan arkadaşları tebrik ederim.   :D Umarım yeni katılan üyelerimiz yazmaya devam ederler.  :)
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

connyapku

Altin Madalyon ve JBC yayinciliga tesekkur ediyorum. ;)

pearl jam

Kazanan arkadaşların kitaplarını pazartesi günü kargoya veriyorum. Benden kaynaklı  ::) bir gecikme oldu kusura bakmayın

nicholaihel

Hediyem bugün elime ulaştı.

Altın Madalyon ailesine, JBC'ye ve Ertan Bey'e, Pearl Jam'e teşekkür ederim. Nice çizgili güzel günlere, selamlarımla.

aguira

Aynı şekilde ben de bu güzel çizgi romanı hediye ettiğiniz için tekrar teşekkür ediyorum.