2016 Yılından Çizgi Roman Adına Beklentileriniz

Başlatan pearl jam, 30 Aralık, 2015, 00:51:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Alıntı yapılan: BAHADIR - 01 Ocak, 2016, 13:53:59
Daha az çizgiroman basılması ve Dean'in daha az sinema izlemesi... İkisine de yetişemiyoruz...

Az bile izliyorum aslında ;)

Mrtekin

Bütün beklentiler yazılmış aslında, hepsine katılıyorum.

2015 çok ilginç ve güzel bir sene oldu piyasa adına. 2016'da aynı genleşmenin devam etmesini diliyorum; tek derdimiz seçim yapmak olsun.

İkinci dileğim de alım gücümüzün artması veya yayınların ucuzlaması.
They drew first blood...

hennessy

Daha çok Batman

Daha çok Spider Man klasik

Flaneur comics listesindeki çizgi romanları yayınlasın

Durango, Orbital, Efsane devam etsin

Ve artık SW çizgi roman bekliyorum....

Ve daha çok Nathan Never.....

Ve Brendon.......

Ve Seyfettin Efendi Holmes veya Cingöz Recai ile karşılaşsın....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

pizagor

Panini'den Fantastic Four... Geri kalan fazla fazla ihtiyaçlarımı karşılıyor zaten...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hanac

Arkadaşlar,

JBC sponsorluğunda bir Batman klasiği olan "Kara Şövalye Dönüyor" ( TDKR ) hediye edeceğiz.

Bunun için tek yapmanız gereken bu baslığa yazmak.  :)

Barmen Minik

Birinin Aquamani basacağını söylemesi
Birinin Sandmani basacagını söylemesi
YKY nin DC teliflerini bırakması ve başka birinin onu alması (yky daha fazla bassın diye dilek dilemenin luzumu yok inanın bu daha gerçekçi ve daha verimli)
Trillium un cilt olarak değil fasikül olarak basılması (aşırı beklenti evet)
Dövüş Kulubü 2 nin cilt olarak basılması
Green Lanterinin satışlarının tutması ve yayınların hızlanması
daha kaliteli kagıtlara basılan çizgi romanlarımızın olması (boyut değil bakın hamur tutsa yeter)

worldman

Özellilke aquaman'ın basılmasını ve daha çok bilimkurgu içeren çizgiromanı piyasada görmek istiyoruz.

Eflatun

Raflarımıza sığmayan o koca koca kitapların küçültülerek basılmasını bekliyorum.Mümkünse cep boy basılsın , böylece örneğin 8 raflı kitaplığımı 8 ilaveyle 16 rafa çıkarabilirim.

pizagor

Her yayının dijital satınalma alternatifinin de yaratılması 2016'da çizgiroman adına farklı bir deneme olur. Bunu şu anda tek yapan Ken Parker ile Rodeo...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

baba alsana

Saga, 100 kursun, chew, scalped gunceli yakalayalim/tamamlansin. Bunlar disinda yeni vertigolar gormek istiyorum

yunusmeyra

Alıntı yapılan: Eflatun - 05 Ocak, 2016, 22:43:50
Raflarimiza sigmayan o koca koca kitaplarin kucultulerek basilmasini bekliyorum.Mumkunse cep boy basilsin boylece ornegin 8 rafli kitapligimi 8 ilaveyle 16 rafa cikarabilirim.
hatta boyna asılan "muska" boyutlarında baskılar görmek en büyük dileğimiz  ;)  ::)

HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

antiochia

Benim en büyük dileğim açıkçası fumettilere devam edilsin(tabi Teks, Nathan,Zagor)..Mister no'nun yeni maceraları ilk sayıdan itibaren ciltli de olsa piyasa sürülsün, Berserk Mangası da durduğu yerden devam etsin..
Çizgi Romanlar ucuzlasın...

monomial

Herkes yazmış ama bende yazmazsam olmaz. Tabi ki de daha fazla BATMAN! Ama yanında biraz Aquaman biraz wonder woman ve bir tutam martin manhunter istesem ayıp eder miyim acaba?

Onun dışında baskısı tükenmiş çr'lerin yeni baskısını istiyorum. Misal: Watchmen, kara ayna, v for vendetta çok mu şey istiyorum?  ;D

Nightrain

Daha fazla Batman, daha fazla Vertigo ve daha fazla Image çizgi romanları.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

seastar1000