9E- Türk Çizgiroman En İyi Kapak - 2015 En İyiler

Başlatan Ahmet Oktay, 02 Ocak, 2016, 19:05:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ahmet Oktay

TOLGA 9                                                        TOLGA 10                                         A'MÂK-I HAYAL

ÖLÜM TINISI                                          UZAK ŞEHİR                               SEYFETTİN EFENDİ 3

ŞEHZADE YANGINI 1                     ŞEHZADE YANGINI 2                                         SESSİZ

PUSLU KITALAR ATLASI                       ÖYLE BİR GEÇER ZAMAN Kİ                            KUVAYI MİLLİYE

MADAME CURIE                         ÇİZGİLERLE ROSA                              EN KAHRAMAN RIDVAN 8

KARINCAYİYEN                                     KIZ HİKAYELERİ                                    BAŞALTI ÖYKÜLERİ

ECE

The_DarknesS

köstebek

aa

Esse Gesse Hayranı...

Peyami

Aslında en çok emek "Öyle Bir Geçer Zaman Ki"ye harcanmıştır herhalde. Yine de karikatür havasından kurtulamamış sanki. Oyum "Uzak Şehir"e giderken, "Sessiz"in de adını anmadan geçmek istemem. Beğendiğim beşlinin diğer ikisi ise "Puslu Kıtalar Atlası" ve "Seyfettin Efendi".

nicholaihel

kalidor

M.K. Perker'in ayrıntıdan aklınızı alacak kadar güzel çalışması "Öyle bir Geçer Zaman ki" için oyumu kullandım.
Crom! Ölüleri Say...

xmenac

Caped Crusader

s.b

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hanac

Bu kategoride de iki kapak öne çıktı.

Ama durum değişebilir, şu ana kadar çok az oy geldi.

Ahmet Oktay

Uzak Şehir'e oy verdim. Seyfettin Efendi, Öyle Bir Geçer Zaman Ki ve Sessiz'in kapağını da çok beğendim.

haysat

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

pikofarad

Zen

-Neden herşeyin siyah senin?
- Çünkü siyahın üzerinde kırmızı çok güzel duruyor. Bunun, hangimizin kanı yüzünden olduğu hiç önemli değil...