Transformers: The Last Knight

Başlatan dean, 05 Ocak, 2016, 14:32:33

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Michael Bay 5. Transformers filminin de yönetmeninin kendisi olacağını onayladı. Filmin 2017 yılında vizyona girmesi bekleniyor. Henüz kadro haberi olmasa da Mark Wahlberg'li ekip geri dönüş yapacak gibi görünüyor. Çoğu insan Michael Bay isminden hoşlanmasa da ben 5. filminde yönetmeninin Bay olmasından memnunum. Yeni haberleri buradan paylaşmaya devam edeceğim.

http://www.imdb.com/title/tt3371366/?ref_=nm_flmg_dr_1

Animvader

Hasbro'nun oyuncak satışlarını sıcak tutmak için yaptığı, bunun yanında gişede de kar eden, bu promosyonvari filmleri izlemeyi 3. filmin yarısında bıraktım şahsen.5 değil 15i çekseler de fark etmez.

dean

Filmin adı Transformers: The Last Knight olarak açıklandı.

dean

kalidor

Çocukken Voltron'ın çakması Lazerion vardı. Yine 5-6 araç birleştirip LAzerion'u oluştururdu. Sonra sırtından çıkardığı ışın kılıcıyla öldürücü darbeyi vururdu. Şimdi kılıçlı logoyu görünce aklıma geldi  :)
Crom! Ölüleri Say...

dean

ghostrider

Bitmeyecek bu seri?Bir efsaneyi mahvettiniz,çocukken çizgi filmleri ile büyüdüğümüz seriye ayıptır bu.
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

dean

dean

dean

dean

Sakızlı Ohannes Paşa

Recep İvedik neyse bu seri de o benim için.

dean

DSD

İlk eleştiriler aşırı kötü.Beklediğim bir şeydi zaten.Artık Micheal Bay olmadığına göre diğer filmlere ön yargılı yaklaşmaya gerek yok