Power Rangers

Başlatan dean, 05 Ocak, 2016, 14:55:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Power Rangers sinema filmi olarak geri dönüyor. Kadro tamamen genç ve yeni isimlerden oluşuyor. Diziye oranla daha ciddi bir tona sahip olacak filmin yönetmeni Dean Israelite. Film 24 Mart 2017'de vizyona girecek.

http://www.imdb.com/title/tt3717490/

Filmin şimdilik açıklanan kadrosu şu şekilde;

Jason Lee Scott / The Red Ranger : Dacre Montgomery

Zack Taylor / The Black Ranger  : Ludi Lin

Kimberly Hart / The Pink Ranger  : Naomi Scott

Billy Cranston / The Blue Ranger  : RJ Cyler

Trini Kwan / The Yellow Ranger  : Becky G.

Bunlarda filmin bazı consept art'ları;

Not: Buradaki tasarımlar filmde kullanılmayacak. Lakin filme yaklaşımın diziye oranla biraz daha ciddi olduğunu kanıtlıyor.

Nightrain

Blue Ranger ne zaman zenci oldu anlamadım? Black Ranger zenci değil miydi (daha sonra beyaz biri canlandırmıştı orası ayrı)? Filmin hedef kitlesi çocuklar olduğu için pek bir şey beklemiyorum.

Bu arada filmde ilk seriden tanıdığımız Green/White Ranger'i canlandıran elemanda yine Green Ranger olarak gözükecekmiş sanırım.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 05 Ocak, 2016, 15:25:15
Blue Ranger ne zaman zenci oldu anlamadım? Black Ranger zenci değil miydi (daha sonra beyaz biri canlandırmıştı orası ayrı)?

Kadronun tamamı diversity zaten. Caucasian erkek ve kız var. Uzak doğulu var. Latin var. Zenci var. Bi'de normalde Yellow Ranger uzak doğuluydu. Burada latin yapmışlar. Uzak doğulu kontenjanını ise Black Ranger ile doldurmuşlar. Zenci oyuncunun Black Ranger olmaması ise "bu Ranger black al sana oyuncuda Black" diye olmasın diye böyle yapmışlardır.

Animvader

Adi Shankar'ın bir Power Rangers Bootleg kısa filmi vardı.Baya karanlık ve distopik bir Power Rangers yorumuydu, pembe rangerı da Katee Sackhoff canlandırmıştı hatta  :) ben baya beğenmiştim.Tabii bu filmdeki genç kadroya bakınca dizilere göre daha ciddi olsa da karanlık bir tonu olmayacağı aşikar.Güzel bir gişelik film olacağa benziyor.

dean

Alıntı yapılan: Animvader - 05 Ocak, 2016, 16:11:00
Adi Shankar'ın bir Power Rangers Bootleg kısa filmi vardı.Baya karanlık ve distopik bir Power Rangers yorumuydu, pembe rangerı da Katee Sackhoff canlandırmıştı hatta  :) ben baya beğenmiştim.

Aynen, 18+ bir filmdi. Baya sertti.

Nightrain

O kısa film acayip iyiydi. Kan oluk oluk akıyordu.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Newcomicreader

becky g oynuyor Disney filmi tarzında olacak herhalde bu kız oyunculuk eğitimi aldı mı acaba şarkıcı diye biliyordum.

dean

xmenac

Birkaç rötuşla Red Ranger Iron Man'e, Black Ranger da War Machine'e dönüşebilir. ;D

Kostümler biraz fazla modernize edilmiş gibi, robotsu bir hava var. Yine de güzel olmuş bence. Fakat kemer olmaması dikkatimi çekti.

dean

dean

dean

dean

Alpha 5'ın ilk görüntüsü;

dean

dean