TEKS DEV ALBÜM HAKKINDA İSTEK!.....

Başlatan yalcinerol345, 05 Ocak, 2016, 21:05:06

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yalcinerol345

Forumda okudum.Teks Dev albüm, Lal Yayınevi'nin D. Dog'ta yaptığı gibi küçültülerek yayınlanacakmış.Eğer öyleyse şimdiden kampanya başlatıyorum;
Teks Dev Albüm orijinal boyunda,ikiye bölünerek yayınlansın.Böylece koeksiyonumuz bozulmamış olur.

HacıGeraltEmmi

doktor1881

Klasik ben yaptım oldu mantığı
Hiç yayınlanmasalar daha iyi ya da en baştan öyle bassalardı (Benim kendi fikrim)

Animvader

Yangına körükle gitmeyelim arkadaşlar, benim okuduğum kadarıyla bu bilgi ne "köstebek" ne de "çizgi düşler" isimli üyeler tarafından verilmedi, doğrulanırsa ona göre eleştirinizi yaparsınız.

hennessy

Alıntı yapılan: Animvader - 05 Ocak, 2016, 21:27:46
Yangına körükle gitmeyelim arkadaşlar, benim okuduğum kadarıyla bu bilgi ne "köstebek" ne de "çizgi düşler" isimli üyeler tarafından verilmedi, doğrulanırsa ona göre eleştirinizi yaparsınız.

İlker bey Tex dev albümü küçülteceğini söyledi. Rafa sığmadığı için en az satan Tex olduğunu kendisi söylüyor. Yangına körük ile giden yok....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

doktor1881

Toplam kaç dev Teks albümü yayınlandı (İtalya'da) Bizdeki 24 tanesi rafa sığdı da bundan sonrakiler mi sığmayacak.
O zaman frankofonları YKY sığmıyor diye küçültebilir sorun yok
Hatta normal edisyonları yarı boyuta indirdiğimizde rafda daha güzel durur ve daha az yer kaplar

Eflatun

Çizgiroman okurunun memleketin genel tuhaflık düzeyiyle paralel irrasyonel tercihleri gülümsetecek cinstenmiş.
Kitap senaryosu zayıftır satmayabilir,çizim kalitesi kötüdür satmayabilir,kapağı beğenilmez satmayabilir,eşdeğerlerinden pahalıdır satmayabilir de "rafa sığmadıgı için " satılmamak nedir yahu?  :P
-Teks okuru değilim-

Animvader

Alıntı yapılan: hennessy - 05 Ocak, 2016, 22:17:52
İlker bey Tex dev albümü küçülteceğini söyledi. Rafa sığmadığı için en az satan Tex olduğunu kendisi söylüyor. Yangına körük ile giden yok....

Dylan Dog maxi konusunda iki üye yazmıştı bu bilgiyi, forumda resmi ağızlardan doğrulanmadığı için öyle dedim, benim İlker beyin ne söylediğinden tabii ki haberim yok, zaten doğrulanırsa eleştiriler haklıdır dedim.Hoş ben Tex okumuyorum zaten  :)

pearl jam

Geçenlerde Çizgi roman alırken azılı bir teks okuruna rast geldim. Sağolsun yarım saat falan teks övdü bana, ben de hiç huyum değildir ama :) gaza geldim ve dev albümlerden bir macera önermesini istedim. Bu kadar teks hastası olan adam boyutu sevmediği için dev albümleri almıyormuş. Yani bu tekscilere herşey müstahak  ;D

aa

Ben de TEX okumuyorum, ama zaman zaman incelerim, büyük albümlerdeki sayfa çok büyük olduğu için çizgiler çok kaba ve dağılmış duruyor bu yüzden benim de hiç hoşuma gitmez.
Esse Gesse Hayranı...

labirent

Boyu ve çizgileri rahatsız ediyordu ve almıyordum.. Küçültsünler ve 1. sayıdan itibaren bizim için 200-300 takım bassınlar derim. Ben alıcıyım.

Mrtekin

Bence Teks okumayanların bu konu Hakkı'nda fikir üretmeleri çok yanlış sonuçlar veriyor.

O büyük albümler; zaten; dünyanın en iyi çizerlerine, sırf çizgilerin ebatlara kurban gitmesini engellemek amacı ile; bu formatta özel olarak çizdiriliyor. O yüzden de büyük albümlerden aldığınız Teks zevkini başka hiçbir yerde  bulamazsınız.

Ha; yayıncı satmadığı için küçültecekmiş; napalım yani, ölecek miyiz? Almayız, olur biter.
They drew first blood...

altay1944

Teks severlerin haklı tepkilerine destek veriyorum.Ama olur da nathanların başına da aynı şey gelirse benim için hüsran olur.(Hoş nathan dev bir daha ne zaman basılır bilinmez ya...)
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

caretta

Bu konuda ben sessizce Köstebek veya Çizgi Düşler yetkilisinin yapacağı açıklamayı bekliyorum.

afu

Alıntı yapılan: labirent - 06 Ocak, 2016, 12:09:29
Boyu ve çizgileri rahatsız ediyordu ve almıyordum.. Küçültsünler ve 1. sayıdan itibaren bizim için 200-300 takım bassınlar derim. Ben alıcıyım.

Alıntı yapılan: Pearl Jam - 06 Ocak, 2016, 01:00:46
Geçenlerde Çizgi roman alırken azılı bir teks okuruna rast geldim. Sağolsun yarım saat falan teks övdü bana, ben de hiç huyum değildir ama :) gaza geldim ve dev albümlerden bir macera önermesini istedim. Bu kadar teks hastası olan adam boyutu sevmediği için dev albümleri almıyormuş. Yani bu tekscilere herşey müstahak  ;D

Orbital, Buddy Longway, Erteleyiş vb. neden satmadı anlaşıldı  :-X