TEKS DEV ALBÜM HAKKINDA İSTEK!.....

Başlatan yalcinerol345, 05 Ocak, 2016, 21:05:06

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mrtekin

Köstebek Abi; boyut sorunsalını;

"Volvie küçük ama ısırır." lafı ile bitirir.

O yüzden kaşınmayalım. :)
They drew first blood...

köstebek

yayınevini bağlayacak şekilde yarı resmi bir konumum varsa: bu konuda şimdilik suskunluğumu koruyorum...

ama texsever bir çr okuru olarak... MrTekin'in (güleriz ağlanacak halimize temalı) esprili yaklaşımını görüp şu şarkıyla arttırıyorum...

https://www.youtube.com/watch?v=zQMZeWqgcxQ

hennessy

Alıntı yapılan: köstebek - 06 Ocak, 2016, 16:29:52
yayınevini bağlayacak şekilde yarı resmi bir konumum varsa: bu konuda şimdilik suskunluğumu koruyorum...

ama texsever bir çr okuru olarak... MrTekin'in (güleriz ağlanacak halimize temalı) esprili yaklaşımını görüp şu şarkıyla arttırıyorum...

https://www.youtube.com/watch?v=zQMZeWqgcxQ

Abi haklısın :) içeriden baskı yap yarı resmi olarak ama sanırım değişmeyecek :(

Ben İtalyanca Tex devin ufağını gördüm. Ama o kadar güzel rafımda durur iken dev albümler ufalır ise bende bu seriyi almam. Ha benim almamam bişi değiştirmez o seri satar. Tex satar.

Patron satmıyor ne yapayım diyor oda haklı.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

labirent

Frankofanları küçültsünler, sayfa sayısını arttırsınlar onları da alırım (örnek ykb yayını Komançi, Haçlı Savaşları, Red Kid).

pearl jam

Alıntı yapılan: labirent - 06 Ocak, 2016, 23:09:38
Frankofanları küçültsünler, sayfa sayısını arttırsınlar onları da alırım (örnek ykb yayını Komançi, Haçlı Savaşları, Red Kid).

Görüşlerinize saygı duyuyorum, en nihayetinde bir zevk meselesidir ama boyut konusunda bu kadar katı olmayı da anlamıyorum doğrusu. Gördüğüm kadarıyla Tex kitlesi hayran oldukları kahraman kadar  sert ve tavizsiz bu konuda.

Tex seven biri size tex i öyle bir anlatıyor ki bu adam üzerine tex basılı tabağından çanağına ne varsa alır herhalde diye düşünüyorsunuz  :) belki gerçekten de bunları alıyordur ama büyük çizildi diye tex i almıyor. Gerçekten cok acayip  :)

AU4

Dev albüm için büyük format her zaman daha iyidir.  Adı üstünde dev albüm.

Ama yeterki Teks olsun. Ben her türlü alırım.

BAHADIR

Tex'i büyük diye almayan kişi zaten Tex okuyucusu değildir... O konuda yorum yapmaya dahi gerek yok... Belki küçültüldükten sonra daha çok satacaktır... Ama Mehmet beyin dediği gibi Adı üstünde dev albümün küçük basılması hiç içime sinmiyor... İçime sinmeyen bir şeyi almanında pek bir mantığı yok... Okuyacak Tex'mi kalmadı... (diye düşünüt insan)

HacıGeraltEmmi

Ben bu dev albümleri almayanlardan biriydim. Tek istisnası sert kapaklı Jo Kubert albümüydü. Zaten bu ebatta bir albüm ancak öyle bir edisyonla okunabilir ve saklanabilir oluyor. Oldukça kalın albümler ince karton kapakla ve dandirik kağıtla hiç çekici gelmiyordu bana.

Mahalle baskısına dayanamayıp toplu halde almıştım vaktinde. Yok efenim bu albümlerin özelliği buymuş, en iyi çizerlere çizdiriyorlamış, çizimler büyük büyük daha güzel görünüyormuş falan filan...

Söylenenlerin bir kısmına katılmakla birlikte, hepsinin doğru olduğunu düşünmüyorum. Bazı albümler sıradan seriye bile konmayacak kadar kötü, çizimler dersen normal albümlerde daha iyi görünüyor zaten. Elde tutması ayrı sıkıntı, okuması ayrı sıkıntı, saklaması zaten başlı başına mücadele gerektiriyor bu albümlerin. Keşke ta en başından küçük basılsalarmış... Frankofon değilki orjinal ebat diye tutturayım. :)

Ama bunca sıkıntılı durumlarına rağmen bu saatten sonra seriyi bozmalarına karşıyım. Adını değiştirip başka bir seri olarak veya ne bileyim Maxi seriye dahil ederek filan yayınlanırsa makuldur bence.

seastar1000

1.Tex den ne çıksa alırım hep aldım
2.Adı üstünde dev albüm lütfen bu konuyu kasimiyalim dev albüm az basilsin pahalı olsun yinede Tex sevenler alsın

labirent

Marmara Çizgi 'nin Conan boyutu bence hem dev albümden vazgeçmek istemeyenleri hem de boyutları küçülse de alsak diyen bizleri memnun edebilir. Satışlarda artar kanımca.