DAMPYR'i TANIYALIM.

Başlatan darkwood, 23 Eylül, 2009, 13:07:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Lami Tiryaki

Kagan,
Künyeyi yollamaya gerek kalmadi. Listeninboyutu buraya ek olacak kadar küçükmüs... LIsteler kismina ekledim. Oradan takip edebilirsin.

Selamlar
Lami

darkwood

Bende Dampyr süper cilt 1 ve 2 yi okumustum. 3 nolu sayiyi bende okumamistim. Anlatilanlara göre ilginç bir kitaba benziyor, ilk firsatta okumam lazim.
Darkwood Sakinleri..

aaciltan

Dampyr sayi 124 Italya'da çikti... Biz ise 68 sayida takildik... Sevgili Oglak yayinlari yöneticileri... Merak etmeyin, Türkiye'de Dampyr'i seven genis bir kitle var. Benim esim bile bu kahramani severek okuyorsa, bunu basan yayincilar bu iste zarara ugramazlar.
Çok ara verdiniz...
Lütfen Dampyr'e devam....

rumar80

Son cilt çıkalı ne kadar oldu hatırlayan var mı?

Hem Dampyr'e hem de Julia'ya yazık ediyor Oğlak bence

alan ford

Alıntı yapılan: Kagan - 14 Temmuz, 2010, 00:41:12
Vampir kavrami insanlarin hep ilgisini çekmistir. Hemen hemen her kültürde bir sekilde vampir inanisi vardir denir (fakat ben, Türk kültüründe rastlayamadim). Giovanni Scognamillo, bu kadar yaygin bir inanisin ardinda bir gerçek payi oldugunu vurgular (üstadin "vampir vardir" dedigi sanilmasin). Bilim adamlari ise vampir kavramini "insanin bilinçaltindaki korkularinin igdis edilmis hali" olarak açiklar.

Martin Mystere de bir macerasinda vampirlik mitinin arkasinda kuduz hastaliginin oldugundan bahsediyordu, yanilmiyorsam New York Vampiri idi maceranin adi. Bana mantikli gelmisti :)  Birde yillar önce sanirim Altyazi dergisinde bu konuda ,Buffy ve Angel vesilesiyle, Bülent Somay'la yapilmis oldukça keyifli bir söylesi vardi. Bu sayi tasinmalarin birinde kaybolmus ve hangi sayi oldugunu da hatirlayamiyorum. Bu konuda yardimci olabilecek olan var mi?
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

darkwood

Bu kadar kaliteli bir kitap için yayinevlerinden, hala somut olarak ortaya birsey konulmamasi gerçekten düsündürücü..
Fuarda Dampyr i istiyoruz diye, ilgili sitemizinde adini verip bir ilan yapip. dagitsak nasil olur.  
Sonunda Altinmadalyon grubu olarak Dampyr'i biz çikaracagiz gibi görünüyor.. :-*

Darkwood Sakinleri..