2016 Çıkan Yayınlar Toplamı

Başlatan afu, 14 Ocak, 2016, 15:35:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

afu

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

baba alsana

saganin tarihinde bir yanlislik yoksa yilin en iyi yayinevi oyumu degistirecegim

hanac

Alıntı yapılan: baba alsana - 14 Ocak, 2016, 23:30:50
saganin tarihinde bir yanlislik yoksa yilin en iyi yayinevi oyumu degistirecegim

Afu Abi ne zaman yayınlanacağı kesin olmayan yayınları Aralığa yazıyor.

Yani o tarih kesin değil.

köstebek

Afu bey biraz erken alevlenmiş... Öyle kasım aralığa dek basılacak deniyorsa, ben o listeyi tıka basa doldururum, ne var, savur gitsin... Başlayalım en az 3 yeni DC serisi, 3 veya 5 tane Marvelden tekli veya ikili "shot"lar, 2 veya 3 tane fumetti yeni seri başlaması (tahminen birkaç cilt sonra onlar da patlar ya, boş ver)... İsim filan da veririm, ama şimdi ortalık gereksiz alevlenir... Yıl sonuna kadar bu söylediklerimin %80'i olmazsa gelip hesap sorarsınız...

Mrtekin

Fumettileri biliyoruz zaten; Lukas, Ada'm Wild. :-)

Dc içinse Aquaman banko diyorum.:-)
They drew first blood...

siyahderikoltuk

Alıntı yapılan: köstebek - 15 Ocak, 2016, 00:18:50
Afu bey biraz erken alevlenmiş... Öyle kasım aralığa dek basılacak deniyorsa, ben o listeyi tıka basa doldururum, ne var, savur gitsin... Başlayalım en az 3 yeni DC serisi, 3 veya 5 tane Marvelden tekli veya ikili "shot"lar, 2 veya 3 tane fumetti yeni seri başlaması (tahminen birkaç cilt sonra onlar da patlar ya, boş ver)... İsim filan da veririm, ama şimdi ortalık gereksiz alevlenir... Yıl sonuna kadar bu söylediklerimin %80'i olmazsa gelip hesap sorarsınız...
:o 3 yeni DC, 3-5 Marvel. Köstebek bey, dikkat ettim saat 12yi geçince ağzınızdan bal damlıyor :).

köstebek

Alıntı yapılan: siyahderikoltuk - 15 Ocak, 2016, 01:10:31
:o 3 yeni DC, 3-5 Marvel. Köstebek bey, dikkat ettim saat 12yi geçince ağzınızdan bal damlıyor :).

Nasılsa yıl sonuna kadar vakit var; ferah ferah savur gitsin...

altay1944

saguaro 5 ve aa 5 benim ilgilendiğim kısımlar ama nn seri 22-23 niye 2016 yılın sonuna yazıldı anlayamadım...
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

afu

Alıntı yapılan: altay1944 - 15 Ocak, 2016, 12:56:51
saguaro 5 ve aa 5 benim ilgilendiğim kısımlar ama nn seri 22-23 niye 2016 yılın sonuna yazıldı anlayamadım...

bazı yayınevleri senenin ilk çeyreği (yky vb) veya hazirana kadar (marmara vb)gibi tarihler verdiler.
bende bu yayınların çıkışını bu zaman dilimlerin sonuna, mart veya hazirana yazdım.
jbc gibi 2016 planını açıklayanlar için ise kitap çıkış tarihi kesin olmadığı için senenin son ayında belirtim. (ki jbc için 2017 sonu demek daha doğru olurdu  ;) )
bir de şu serileri aldık %80 kesin basarız diyenler var.
o yayınların da sadece isimlerini belirttim ki sene sonunda hesap soralım  :)

pizagor

Alıntı yapılan: afu - 15 Ocak, 2016, 13:13:30
...
bir de şu serileri aldık %80 kesin basarız diyenler var.
...

Güzelmiş :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

legomert99

Çizgi Düşler'in Köstebek sözlerini ÇOK merak ettim ve From Hell'e ACAYİP sevindim.

köstebek

Ocak ayı sonucunda beklenen daralma işaretleri görülüyor: Geçen seneye göre yeni üretim açısından Çizgi Düşler %40, genelde %25 düşüş var.
Var mı yorumu olan?

hanac

Alıntı yapılan: köstebek - 09 Şubat, 2016, 09:22:05
Ocak ayı sonucunda beklenen daralma işaretleri görülüyor: Geçen seneye göre yeni üretim açısından Çizgi Düşler %40, genelde %25 düşüş var.
Var mı yorumu olan?

Bence daralma olmayacak.

Fumetti aynı gider; Comics ve Manga da artış olur.

Frankofon zaten yok gibi.

Jedmau