Uncanny X-Men - Marmara Çizgi

Başlatan tulgan, 19 Ocak, 2016, 19:39:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tulgan

The_DarknesS

İki aydır merakla bekliyoruz.
Sonunda çıktı. Bendis kaleminden X-Men okumak ayrı bir keyif.
Hemen almak lazım.

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

pizagor

Ankara Fuar'ından alanlar olmuş...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

rumar80

Tulga selam

Secret wars ne oldu? Bir gelisme var mı?

siyahderikoltuk

Birşey söyleyeceğim. Henüz okumadım ama bu cilt 2 haftadır benim elimde. Bakırköy'e bile gelip, Kadıköy'e gelmemesi enteresan değilmi?
(Yoksa ÇRnın geleceği Bakırköymü ;) )

hennessy

İlke kardeşim beni X-Men tayfasına kattı ya daha ne diyeyim zamanında kıl olurdum bu tayfaya şimdi zevk ile okuyorum. Okumaya başladım. Tulgan kardeşim son zamanlarda çevirileri ile sohbeti ile en sevdiğim çevirmenler arasına girdi. Çizimler manyak konu manyak okuyun..........................

tulgan

Alıntı yapılan: hennessy - 24 Ocak, 2016, 20:21:53
İlke kardeşim beni X-Men tayfasına kattı ya daha ne diyeyim zamanında kıl olurdum bu tayfaya şimdi zevk ile okuyorum. Okumaya başladım. Tulgan kardeşim son zamanlarda çevirileri ile sohbeti ile en sevdiğim çevirmenler arasına girdi. Çizimler manyak konu manyak okuyun..........................

Beğendiğine sevindik abi, teşekkür ederiz :)

hennessy

Alıntı yapılan: tulgan - 24 Ocak, 2016, 20:26:44
Beğendiğine sevindik abi, teşekkür ederiz :)

Güzel hikaye sen varsın İlke var daha ne olacak ya :)

tulgan

Daha da güzelleşecek abi, Battle of the Atom'a gidiyor o hikaye. Takipte kal :)

dean

hennessy

Son zamanlarda severek okuduğum serilerden biri.....

Beni de X-Men'e alıştırdınız ya......................

hanac

Uncanny X-Men 2: Bozuk, Mayıs 2016

16x24cm, 144 Sayfa, Renkli, 29TL
Yazar: Brian Michael Bendis
Çevirmen: Tulgan Köksal

En yeni ve en devrimci Uncanny X-Men, henüz anca bir takım olmayı becerebilmişken kendilerini şeytani Dormammu'nun karşısında bulacak! Magik, iblis lordunun büyülerine karşılık verebilecek mi? Acaba o, hâlâ X-Men'in tarafında mı? Sonrasındaysa; okul vakti! Uncanny X-Men, güçlerini kontrol edemediklerinde neler olabileceğini gördü. Bunun tekrarlanmasına göz yumulamaz. Bir mutant, X-Men'den ayrıldığında gerçek dünyanın acılarla dolu bir yer olabileceğini öğrenecek. Başka bir mutantsa bir X-Men üyesi olmanın anlamını öğrenecek. Peki, ama bu mutantlar tam olarak ne için eğitiliyor? Ayrıca Cyclops ve Magneto sonunda yüzleşirken hangi eski müttefik, X-Men'e taş koymak için S.H.I.E.L.D. ile işbirliği yapacak?

Bu ciltte Brian Michael Bendis tarafından yazılan ve Frazer Irving ile Chris Bachalo tarafından çizilen Uncanny X-Men (2013) #6-11 arası sayılar bir araya getirilmiştir.

Sakızlı Ohannes Paşa

2. cildi begenmedim acikcasi. Bu seride genel olarak bir olmamislik hissi hakim. Cogu olay havada kaliyor. Heyecan olarak zirveye cikan anlarda Bendis'in sululuklari atmosferi olduruyor. Spiderman falan oldugunda sorun olmuyor ama X-Men'de daha ayarinda kullanilmali mizah unsuru. Illyana'nin hikayesinin kokenini de bilmedigim icin ilk 2 sayida hicbir sey hissetmeden okuyup gectim.

Bachalo'yu cok severim. Onun cizdigi sayilari begeniyorum. Ama Irving adli cizerin tarzini begenmedim. Ruhsuz geldi bana. All New X-Men ile olusturdugu butunluk acisindan okumaya devam edecegim ama bekledigimi bulamadim ilk 2 cilt itibariyle.

2. cilt: 4.5/10