Yeni Çizgi Roman Önerileri

Başlatan AU4, 20 Ocak, 2016, 12:24:10

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

AU4

Herkese Merhaba,
Fumetti çizgi romanlar benim favorilerim. Özellikle Zagor, Mister No ver Tex. (Altın Klasik Cilt 14'ü hala bulamadım.)
Eski sayılarını tamamladım ve düzenli yayınlar beni kesmiyor. Çizgi roman okumak için bayağı bir beklemem gerekiyor.

Bu yüzden yukarıdakilere benzer tarzda yeni bir şeyler denemek istiyorum. Amerikanları sevmiyorum. Yoksa oğlumun elinde yeterli miktarda var.

Mesela Büyülü Rüzgar önerir misiniz? Veya hangilerini tavsiye edersiniz.

Teşekkür ederim.

Gambit

Buyulu ruzgar mister no dan 5.gomlek ustun bi cizgi roman, okumadiginiz hata

hanac

Büyülü Rüzgar olur. Hikayeler'de çok sağlam bir seri.

emre ozdamarlar

Ken Parker, Julia ve Dampyr benim favorilerim.

Alperennk

Yarın çizgi roman almak gibi bir planım var ama ne alsam bilmiyorum çizgi roman önerir misiniz birde çizgi roman alırken ilj sayıdan almasam birşey anlarmıyım mesela deadpool wade wilson savaşını okumadan deadpool intihar krallarını okusam anlarmıyım?

Agamotto

Deadpool konusunda sıkıntı olmaz istediğin sırayla okuyabilirsin. Seri olan çizgi romanlarda hikayeyi tam olarak anlayabilmek için sıralı okumalısın. Örneğin avengers, x-men, injustice vs.

Çizgi roman önerisinde ise öncelikle ne tür çizgi romanları, hangi karakterleri daha çok sevdiğin önemli :)

Sakızlı Ohannes Paşa

Turkce diyosaniz; Yuruyen Oluler, Daredevil, Batman, Saga

Ingilizce; Southern Bastards, Preacher

Mrtekin

Evet, aynen, hangi ekolü (fumetti, comics, manga, frankofon ve Türk ekolü) ve ne tür Kahraman'ları sevdiğin ve de şu anki psikolojinle  :) yakından ilgili bu sorunun cevabı.

Benim için Teks, Batman ve Yalnız Kurt ve Yavrusu başat.

They drew first blood...

Animvader

Bazı kitapları önermeden önce sormamız gereken bir soru var tabii ki: Yaşınız kaç?

rumar80

Marvel ' dan
Avengers dağıldı
Daredevil serisi
New avengers serisi
Punisher max serisi
deadpool zaten düşünüyorsun

DC'den
Batman serisi
Seri istemem dersen kara Şövalye dönüyor
Batman noel
Ölümcül tasarım
Green lantern yeniden Doğuş

ayrıca gözünü karartirsan yürüyen ölüler ve masallar derim
Injustuce

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

darkwood

Marvel harici, yaşını göz alarak Thorgal ve Zagor'u da denemeni öneririm.
Darkwood Sakinleri..

kalidor

Kimse dövmeyecekse Kara Şövalye Dönüyor'u okuyan çizgiromandan soğur arkadaş. Thorgal okuyarak başlayabilirsin.  Mitoloji, fantazi, bilimkurgu, macera, romantizm ne ararsan var.
Crom! Ölüleri Say...

Eflatun

Alıntı yapılan: kalidor - 31 Ocak, 2016, 23:17:01
Kimse dövmeyecekse Kara Şövalye Dönüyor'u okuyan çizgiromandan soğur arkadaş.
+1  :)  uzak dur.

Son 1 senede okudugum aksiyonu en bol kitaplar Punisher -MAX- lar ,Injustice ve Devlet Düşmanı idi.

Nemo

Alıntı YapKimse dövmeyecekse Kara Şövalye Dönüyor'u okuyan çizgiromandan soğur arkadaş

+1 daha  8)
Bir tek sevemeyen benim diye sesimi cikaramiyordum :)
Özel Alfa Ajanı