Captain America: Steve Rogers

Başlatan dean, 20 Ocak, 2016, 15:50:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Marvel yeni Captain America serisini duyurdu. Yeni seri Nick Spencer tarafından yazılacak ve Jesus Saiz tarafından çizilecek. Bu seri Steve Rogers'ı Captain America olarak geri getirecek.

dean

Captain America ile ilgili çok ilginç bir olay yaşandı. Umuyorum ki bunla ilgili iyi fikirleri vardır ve ona göre hikaye hazırlanmıştır. Aksi takdirde son yılların en saçma çizgi roman hamlelerinden biri olacak. Olay için çizgi roman karesini attım. O her şeyi anlatıyor.

SPOILER

-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

rumar80

Sosyal medyada ortalık karışmış durumda bu saçmalık için. Herkes Marvel'ı yerden yere vuruyor. Sonunu bir şekilde toparlarlar ama bu kadar kötü eleştirinin sonu ne olur göreceğiz. Benim okumam için daha iki ay gerekecek ama yine de merak ediyorum.
  Son not: Remender konusunda hala fikirlerim değişmedi.

Nightrain

Oha! Dalga falan mı geçiyorlar? Koskoca Captain America Hydra ajanı mıymış şimdi?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hanac

Alıntı yapılan: Nightrain - 26 Mayıs, 2016, 12:40:31
Oha! Dalga falan mı geçiyorlar? Koskoca Captain America Hydra ajanı mıymış şimdi?

Aralarına sızmak için yapmış olamaz mı ?

dean

Alıntı yapılan: hanac - 26 Mayıs, 2016, 12:56:19
Aralarına sızmak için yapmış olamaz mı ?

Çocukluğundan beri Hydra toplantılarına gittiği ile ilgili bir kısım var ilk sayıda. Bakalım nereye bağlayacaklar.

bugraltu

Olay iyice koyun lincine dondu. Yazarin yaptigindan nefret edebilirsin, sacma gelebilir ama kabul etmek gerekir ki bu adam bu karari tek basina almadi. Eminim CEO sundan CCO suna herkesin durumdan haberi vardi. Adam yayinlandigindan beri olum tehdidi aliyormus. Millet simdi ne olacak diye bekleyecegine ilk sayidan adami oldurecek.

rumar80

Yıllardır Amerikan ideallerinin sembolü olan, bu amaçla görevi bırakmaktan çekinmeyen idealist ve örnek insan Steve Rogers yıllardır Hydra ajanı ha. O zaman Red Skull ve Baron Strucker neden yıllardır bu kadar kasmışlar?
  Red Skull gizlice gizliye süper güçler Komitesini yönetirken neden planları bozuldu?
   Daha yazılacak çok örnek var.  Ama olayın Saçmalığı silinmiyor. Remender ve Marvel bunu nasıl olsa temizler ama yarattığı tahribat kolay telafi olmaz.
  Tabi ölüm tehditi de acayip salakça bir şey. Çakır için Mevlüt okunmasına benzemiş. Demek ki salak her yerde salak.

Nightrain

Civil War(çr) da ölümüne Cap'i savunan bir insan olarak açıklama bekliyoruz!

noir

Herhalde en fazla bu kadar saçmalanabilir   >:(  sırf dikkat çekmek satış artırmak için yapıldığını düşünüyorum

Caped Crusader

Spoiler

Bencede satış amaçlı bir karar. Ne kadar iyi işlenirse işlensin Cap'in kişiliğini, yaşamını, yaptıklarını silmiş olacaklar. Baya bir saçmalamışlar. Tabi her türlü şekilde gerçek Cap geri döner. Klonmuş falan muhabbeti gibi ya da Captain America'dan da 3 tane varmış gibi  ;D

dean

Ben şöyle düşünüyorum. En azından ben olsam şöyle işlerim bu noktadan sonra. Bu Hydra toplantıları ve Hydra eğitimi gerçek kabul edilir. Ama Hydra ile ilgili eğitim ve anılar Captain America olmadan önce bastırılır. Böylece günümüze kadar yaptığı şeyleri Hydra'nın etkisinde yapmamış olur. Captain America'nın ikonik hali korunmuş olur. Stand-off hikayesini daha okumadığım için tam bilmiyorum ama Steve tekrar gençleşirken sanırım Cosmic Cube ile ilgili bir durum olmuş. İşte o sırada Steve'in bastırılmış kişiliği ortaya çıkmıştır. O da Hydra ajanıdır. iki ya da üç cilt sonra Avengers'ın da yardımıyla Hydra kişiliğini tekrar bastırmayı başarırlar ve böylece Steve eski haline geri dönmüş olur. Ben böyle bir yol takip edebilirler diye düşünüyorum.

Sakızlı Ohannes Paşa

Marvel ve Dc iyice zivanadan cikti. Ne yaptiklarini kendileri de bilmiyor bence.

Agamotto

Bence ne olursa olsun kabul edilebilir bir şey değil. Hem koskoca Steve Rogers gibi bir insana hakaret hem de saçmalığın daniskasıdır.

Nightrain

Adamlar iyi reklam yaptı yalnız. Satışlarda artış olur büyük ihtimalle.