Teks Çıkartma Albümü - Panini

Başlatan Animvader, 26 Ocak, 2016, 01:55:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Animvader

Panini'nin çıkartma albümlerine göz gezdirirken Tex:L'Eroe Del West ismindeki albüm gözüme çarptı.Hem çeşitli çıkartmalardan, hem de karakter portreleri olan kartlardan oluşan sert kapak güzel bir albüm hazırlamışlar.İsmi de Arizona Sand Edition.Geçen yıl sonunda çıkmış anladığım kadarıyla.

Keşke bizde de satılsa, ben şahsen kesin alırdım.

caretta

Ben de hiç kaçırmam animvader dostum. Maalesef Çizgi Düşler Teks'in bu gibi yan ürünlerine pek ilgisi yok.
16 fotoğrafın yer aldığı ilk 3 resmi tanımayan yoktur sanırım. 7 resim Teks kapaklarından oluşuyor.
Diğer 6 resim soldan sağa şöyle: Kara Kaplan; Proteus; Mefisto; El Morisco; Pat Mc Ryan; Montales.
I Nemici di Tex bölümünde ise Teks'in ünlü düşmanları Büyücü Mitla; Albay Arlington; Mambo Loa; Korsan Karasakal; Büyük Kral görülüyorlar. Ak saçlı, ak sakallı rahip ilk dönem maceralarda (Oğlak Altın Teks 15 -Gizemli Dağ) vardı.
Yama'yı biliyorsunuz. Son resimde taşların altında yatan Mefisto. Altın Teks 93-95 sayılarda topa tutulan şatosu yıkılınca kendisi enkaz altında kalarak ölüyordu.

Diğer karakterler hakkında arkadaşlar da yazarlarsa güzel bir sohbet konusu olur sanırım.

tommikser

Geçen gün İtalya'ya giden çok sevdiğim bir abim almış.Senin olsun dedi.Hiç aklıma da gelmemişti vereceği.Çok sağolsun tekrar.Büyüksün abim.Elime geçince haber veririm.Bu durumda Caretta abinin elinde olmayan bir şey bende olmuş oldu.Bu da ayrı bir sevinç :D

hanac

Alıntı yapılan: tommikser - 26 Ocak, 2016, 12:21:12
Geçen gün İtalya'ya giden çok sevdiğim bir abim almış.Senin olsun dedi.Hiç aklıma da gelmemişti vereceği.Çok sağolsun tekrar.Büyüksün abim.Elime geçince haber veririm.Bu durumda Caretta abinin elinde olmayan bir şey bende olmuş oldu.Bu da ayrı bir sevinç :D

Rica ederim Sn. Mikser  ;D

caretta

Güneş Bey ben Teks konusunda Çizgi Düşlere bağımlıyım.Keşke İtalya'ya giden birilerim olsa.Köstebek Bey başlığı gördü ve mesajımı okudu sanırım.
Kendi başına karar veremeyeceğini biliyorum.İnşallah Çizgi Düşler Yönetim Katı'na bu albümden bahseder.

köstebek

Okudum, abi.

Bir de 100 tane çizim kartı varmış.
Linki burada: http://www.texcollezionepanini.it/sketch-card/

Ne yapılabilir bilmiyorum, ama İtalya'ya giden birilerinden senin için isteyebiliriz belki... :)

Eflatun

Teks çıkartma albümü deyince birde şöyle bişey gördüm dolaşırken biraz fiyatlıca sayılır sanırım:

http://www.ikmalistasyonu.com/product.php?id_product=87

hanac

Atilla Abi (Caretta) yolladı resimleri;