Ajin - Gerekli Şeyler (17 Cilt olarak tamamlandı)

Başlatan dean, 29 Ocak, 2016, 17:46:10

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Gerekli Şeyler, Ajin Demi-Human mangasını yayınlayacağını duyurdu.

İnsan mısın? Yarı insan mısın? Anlamanın tek bir yolu var. Ölmelisin. Tekrar hayata dönersen yarı insansın, dönmezsen insan olduğunu bilerek huzur içinde ölebilirsin. Ajin, yani yarı insansan unutma; ailen ve en yakın arkadaşların bile seni ödül için yakalamaya çalışacak.

AJİN, Japonya'nın en çok satmaya aday mangalarından biri. Çok yakında Gerekli Şeyler'den

Harun Ça

İlginç duruyor. Bu tarz mangalar yayımlayarak Gerekli iyi yapıyor.

boca1907

yalcinerol345

doktor1881

Mangadan uzak dursam da benim de ilgimi çekti doğrusu ???

BAHADIR

Konu ilginç... ama mangadan uzak durmak lazım tabi...  ;)

pikofarad

Bu manganın yayınlanacak olmasına çok sevindim. Konusu ilginç ve beklemeye değer. Animesi de henüz yeni başladı bildiğim kadarıyla.

Animesiyle ilgili ilk izlenim yazısı için yandaki bağlantıya tıklayabilirsiniz: http://www.animefantastica.com/ajin-demi-human-anime

Daha çok manga yayınlansın. Mangadan uzak durmak isteyenler bir kere denesinler bence birşey kaybetmezsiniz. :)

yalcinerol345

Alıntı yapılan: pikofarad - 31 Ocak, 2016, 09:41:59

Animesiyle ilgili ilk izlenim yazısı için yandaki bağlantıya tıklayabilirsiniz: http://www.animefantastica.com/ajin-demi-human-anime

Korku, Gerilim, Gizem, Doğaüstü, Seinen
Tam istediğim gibi.

Sakızlı Ohannes Paşa

Ilk cilt itibariyle ben basarili buldum. Yazan cizen ayri olsa da uyumlari basarili. Karakter cizimleri ahim sahim degil ama aksiyon anlarinda cok etkileyici. Hikayede de buyuk potansiyel var. Vahsete doyuruyor ilk ciltten.

Ajin cilt 1: 8/10.

Sakızlı Ohannes Paşa

Turkiyedeki seinen boslugunu dolduran serilerden biri oldu bence Ajin. Yazar sakinmiyor hic kan, kol, kafa havada ucusuyor.

Ölümsüzlükleri disinda normal insanlarla ayni oldugu dusunulen Ajinlerin aslinda cok tehlikeli olduklari ortaya cikti. Manga kliseleri de bolca mevcut aslinda ama akici ilerliyor hikaye. Tokyo Ghoul ile benzer olarak gorulebilir ama bambaska bir hikaye denebilir. Daha surukleyici oldugu tartisilmaz hatta.

2. cilt: 8/10

pizagor

İlk cildi okuyorum ancak etkilendiğimi söyleyemem, alalade buldum. ikinci cilt sonrası devam ya da tamam kararını veririm.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

pizagor

Alıntı yapılan: pizagor - 25 Haziran, 2016, 15:27:38
İlk cildi okuyorum ancak etkilendiğimi söyleyemem, alalade buldum. ikinci cilt sonrası devam ya da tamam kararını veririm.

İkinciden sonra kararımı veririm demiştim ama bunu üçüncü sayının sonuna öteledim :) Böyle böyle seriyi bitirirsem de şaşırmam :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

tommikser

Valla bende senin gibiyim.Dün gece okudum ikinci cildi gene bir karara varamadım.Kaç cilt acaba bu seri?

nicholaihel

İlk iki cilt itibariyle beğendim. Konu da çizimler de başarılı. Henüz iki cilt konuşmak için erken ama Titana Saldırı'dan daha iyi buldum diyebilirim. Devam edeceğim.

Kauss

Gerekli Ajin 3. cildini çıkardığını duydu. Toplamda 7. cildi yayınlanmış bir seri eğer bu hızla giderse bir kaç aya dünyayla aynı anda takip etme ihtimalimiz var. Japonya'da bile Ajin serisinde yılda 2 tane manga çıkarıyorlar.