Yürüyen Ölüler - Marmara Çizgi

Başlatan hanac, 27 Eylül, 2009, 22:38:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Solomon Kane

Alıntı yapılan: hanac - 21 Nisan, 2016, 00:44:45
Tek sayılık, digital bir yayın imiş

link var mı bulmak için hasan abi ?
Hiç bir yerde huzur bulamazken ölmek için endişe etmek neye yarar? JUDAS

Yarım uyku 4 sandviçe bedeldir. ( Demir Pençe Filminden)

" Çelikten yüreklerimiz, tunçtan ruhlarımız, kurşundan mermilerimiz vardır."

Bütün çizgi romanları bulabileceğiniz tek yer cennettir. ( Ben :) )

hanac

mrex

nicholaihel

Çok özlemişim Yürüyen Ölüleri özellikle finaliyle yine çarpan bir cilt (24) olmuş. Yola devam. Yalnız yukarıda bahsedilmesi üzerine daha önce sormuştum cevap gelmedi. Biz gariban taşra çizgi roman severlerinin Yürüyen Ölüler kartonu diye bir kavramdan haberi yok. Nedir bu, edinmek isterdik?

kalidor

24. cildin yumruk gibi finalinden sonra 25. ciltte tempo nispeten düşüktü. ABD'yi yakaladığımızdan olsa gerek 26. cilt için yine uzun bir süre beklememiz gerekecek sanırım.
Crom! Ölüleri Say...

hennessy

Yazar ekibi artık ya tıkandı yada hep ağzımıza bir kaşık bal koyup olayı uzatmak istiyorlar.

25.cilt diyaloglar içinde geçti ve gerçekten uzadıkça uzayan ve kendini tekrarlayan bir seri oldu.

Sonunda ise gene 26.cildi merak ile bekleyecek bir final ile bitti.

Artık ya olayı bir yere bağlasınlar yada sağlam senaryolar ile devam etsinler.

İş yapıyor diye bir hikaye bu kadar uzatılmaz. Yada senaryo artık daha ilginç olaylara yönelmeli.

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Nemo

A.B.D.'de ne zaman bitecek cizgiromani, bilen var mi arkadaslar?
Özel Alfa Ajanı

ferzan

Kasım ayı itibariyle Amerika'da 160. sayısı yayınlandı...Aralık ve Ocak aylarında yayınlanacak olan  #161 ve #162'nin kapak önizlemeleri de Image Comics'in resmi sitesine yüklenmiş...Geçtiğimiz Eylül'de de  #151 - #156 arası sayıların yer aldığı Vol.26 çıktı (Bizde de 25 çıkmış oldu bu ay, 150. sayıya kadar gelmiş olduk)...Mart 2017'de ise  #157 - #162 arası sayıları içeren Vol.27 çıkacak...

Bundan 4-5 sene kadar önce okuduğum bir röportajında Robert Kirkman, seriyi 150'lerde bitirmeyi planladığını ifade etmişti ama köprünün altından çok sular geçti diye düşünüyorum...Bence 200'leri rahat görür bu seri...Tadı da kaçmaz ise fevkalade olur...Zira bence şimdiye kadar gayet iyi gitti ilk 25 cilt itibariyle...Umarım tekrara düşmez...Daha önce düşecek gibi olduğunda her zaman yumruğu farklı bir yerden vurarak bizi afallatmaya devam etmişti ama beklenmedik vuruşlar da standart hale geldiğinde yeni şaşırtma yolları gerekecektir...Bence Kirkman bizi şaşırtmaya devam edecek...

Ama cidden kaç sayı planlıyor, bu konuda hiç renk vermiş mi son röportajlarında bir bakmak lazım netten...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

ferzan

Temmuz 2015 tarihli bir beyanında, seriyi 300'lü sayılara getirmeyi düşündüğünü ama seriyi yazmaktan eskisi kadar zevk almayacağı takdirde daha erken bitirebileceğini ifade etmiş...Charlie Adlard için de aynı şey geçerliymiş...

http://variety.com/2015/tv/news/walking-dead-ending-series-finale-robert-kirkman-1201544701/

Geçen ay başına ait bir beyanına göre de dizi ile çizgi romanın farklı sonlara sahip olabileceğini ifade etmiş...

http://www.independent.co.uk/arts-entertainment/tv/news/the-walking-dead-tv-series-comic-books-robert-kirkman-season-7-release-date-a7340621.html

Ayrıca hem kendisinin, hem de yapımcılarının daha evvelki röportajlarından aklımda kaldığı kadarıyla dizisinin en az 10-12 sezon göreceğini ve bunun da üzerine çıkılmasını çok istediklerini de hatırlıyorum...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

ghostrider

Bence yazacak konu kalmamıştır.Ana karakterlerden 1 veya 2 sini bile öldürseler daha fazla gidemezler.Bu hastalığın ya bir tedavisi bulunacak ya da bütün insanlar ölecek öyle bitecektir.
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

Barmen Minik

ben tam tersini düşünüyorum zombilerin azalıp bitmesiyle sonuçlanmaya seri daha yatkın. sürekli insan savasları izliyoruz zaten ve su an sehir devletleri seviyesinde zamanla kale sehirler orta çağ yasamı gelecektir elbet ama bunlar için zaman atlamaları gerek. hiç olmadı evren ilerleyebilir bi anda carlın 50 yaşında liderkenki psikolojisine atlayabiliriz. dizi için bu tutmayabilir ama çizgi roman dünyası için olabilir. şu an bile hala modern ahlakla o sartlardaki insanları değerlendirmekten vaz gecemiyoruz. oysa yeni bir ahlak anlayısının bize sunuldugu yeni dünya düzeninde, daha felsefik sahane bir seri dogabilir bunun içinden, bu başka bir yazarla da mümkün olabilir.

memospinoz

Yürüyen Ölüler 25 - Dönüşü Olmayan Yol

Sayfa Sayısı: 144
Etiket Fiyatı: 24 TL

hennessy

Ocak ayında muhtemelen 162. sayısı 25 cent olan Walking Dead damgasını vuracaktır. Çünkü sayının ön siparişlerinde 800 bin gibi bir rakamdan bahsediliyordu ancak resmi rakamı listenin açıklanmasıyla öğrenebileceğiz.UGH'

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

nicholaihel

Normalde ne kadar satıyor acaba sayıları? Bu yüksek sipariş sadece fiyattan mı kaynaklanıyor?

dean

Alıntı yapılan: nicholaihel - 11 Şubat, 2017, 00:19:16
Normalde ne kadar satıyor acaba sayıları? Bu yüksek sipariş sadece fiyattan mı kaynaklanıyor?

Normalde son aylarda 100.000'i bulmuyordu. Özel bazı sayılarda geçiyordu. 162. sayının bu rakamı için fiyat diyebiliriz. Yalnız bu duruma özel içerikte de bir sürpriz bizi bekliyor olabilir. Anca yayınlanınca göreceğiz.