Yürüyen Ölüler - Marmara Çizgi

Başlatan hanac, 27 Eylül, 2009, 22:38:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

panthei

26. Cilt için açıklama var mı Marmara'dan?

OZAN BALIM

Marmara 3. kutuyu bekliyoruz. Kutudan haberdar olmayanlara da ulaştırın lütfen. İzmir Tüyap'ta edinsek ne güzel olur...

nicholaihel

Alıntı yapılan: OZAN BALIM - 12 Mart, 2017, 01:37:13
Marmara 3. kutuyu bekliyoruz. Kutudan haberdar olmayanlara da ulaştırın lütfen. İzmir Tüyap'ta edinsek ne güzel olur...

Daha önce bu kutudan bahsedildiğinde yine sormuştum fakat cevap veren olmamıştı...

Biz taşralıların ilk ikisinden haberimiz yok ki!

Barmen Minik

Alıntı yapılan: nicholaihel - 12 Mart, 2017, 16:13:08
Daha önce bu kutudan bahsedildiğinde yine sormuştum fakat cevap veren olmamıştı...

Biz taşralıların ilk ikisinden haberimiz yok ki!

sanki bilmesek daha mutlu olucaz boşverelim biz :-\

memospinoz

memospinoz

Çıktı. Marmara Çizgi standında.

hennessy

26.cildi okudum. Aksiyon güzel ama artık bu olay bir yere bağlanmalı yoksa Lost dizisi gibi düğüme dönecek.

Kitapta en güzel şey radyo frekansı ile birisi ile konuşmaya başlanması
Bu hikaye tüm ülkeyi mi kapsıyor
Nasıl yayıldı bu olay
Yoksa bir rüya mı
Askeri bir proje mi
Dünya ne durumda başkaları haberdar değil mi

v.s...........

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

memospinoz

Sayfa Sayısı: 144
Etiket Fiyatı: 25 TL

ghostrider

Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

memospinoz

Alıntı yapılan: ghostrider - 18 Kasım, 2017, 10:20:19
İnternet sitelerine eklendi mi?

Babilde bulunuyor, D&R'ye daha eklenmemiş.

nicholaihel

26. Cilt yine bir solukta okundu. Macera da twistler de devam ediyor. Ben ki çabuk sıkılan, uzayınca iyice eleştirmeye meyleden bir okurum ama twd halen o alana girmiş değil. Sağlam devam ediyor. Merakla sonraki cildi bekliyorum.

—-spoiler—-

Negan'ın iki bıçak hamlesinin ikisi de (sadece bu kadar vereyim spoiler, yine de gözü kayan olur falan ^^ forumda açık açık yazan da çok ya :/ neyse) hele ikincisi yeterince şok ediciydi. Keyifle izledim. Argoda çığır açan replikler yazmışlar bu ciltte. Negan strikes back! (Final repliği de öyle ortada ki, nereye savrulacağız, kim için plan yapıyor belli değil...)

Radyo frekansı işi heyecan verici. Ama işin içinde Eugene var. Tedirginiz. Çuval çuval İncir berbat etmesi ile meşhur. Karşı tarafın söylediklerinin tamamı kitaba yansıyan kadar ise Eugene yine fazla açıldı, gereksiz bilgi paylaşımı yaptı gibi. Başımıza işler açacağa benzer.

—-spoiler—-

hanac

26. sayı çıkalı 6 ay olmuş, yeni sayının vakti geldi  :)

ABD de 27, 28 ve 29 yayınlandı.

afu

kapak altındaki resim yan yana görünsün diye ufalttım biraz  :)

Harun Ça

Alıntı yapılan: afu - 12 Mayıs, 2018, 12:13:13
kapak altındaki resim yan yana görünsün diye ufalttım biraz  :)

Kapaktaki bu olay çok hoşuma gidiyor :)

ferzan

Şubat ayında 31. cilt çıkıyormuş Amerika 'da...Bizde de arası bayağı açıldı...Sebepleri malum elbette, neden çıkmıyor demiyorum...Yakın bir zamanda yayın planında var mı onu merak ediyorum..Bir süredir Image Comics ve aracılarla ilgili sorunlar olduğunu duymuştum, tüm Image yayınları nezdinde bir parça aydınlatabilir mi bizi Marmara Çizgi?..
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com