Deadpool 2 (2018) - XMU Film 11

Başlatan dean, 10 Şubat, 2016, 13:20:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Nasıl?
Thanos olmak yetmedi mi ya.

dean

Filmin vizyon tarihi 1 Haziran 2018.

dean

The Strain dizisinden hatırlayacağımız Jack Kesy, filmin kadrosuna main villain olarak katıldı. Black Tom Cassidy karakterini oynaması bekleniyor. X-Men filmlerinin devamlılığı takmadığını düşünürsek Juggernaut'ın da çıkacağını düşünüyorum. Colossus'a rakip olur işte.

dean

Filmin çekimleri başladı.

dean

Deadpool 2 filminin çekimleri sırasında Alpha Flight ile ilgili bir Easter Egg göze çarpıyor. Daha öncesinde Simon Kinberg, Alpha Flight filmininde gündemlerinde olduğunu söylemişti. Belki bu da bi' işarettir.

dean

Domino'ya benzemeyen Domino'nun ilk görüntüsü yayınlandı.

Nightrain

Popoma kaş göz cizsem daha çok benzerdi.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Harun Ça

Nightrain

Cable'a göre biraz kısa kalmış ama Domino dan daha iyi. Josh Brolin zaten Cable'in hakkını verecektir.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Normal şartlar altında bu resimleri benim önüme koyup bu Cable derseniz ben buna vasat derim. Lakin bazı değişkenler var. En önemlisi bu Cable'ın hangi filmin Cable'ı olduğu. Bence Fox hiç bir şeyi yönetemediği gibi bu karakterini de doğru yönetemedi. Cable'ı X-Men'ler de tanıtmadı. Cable'ın kesinlikle ilk önce X-Men'ler de tanıtılması lazımdı. Ardından Deadpool ile yollarının kesişmesi daha doğru olurdu.

Bu bağlamda bu Cable, X-Men'ler de görünecek bir şekilde değil. Ama gördüğümüz Cable, ilk kez Deadpool filmlerinde çıkan bir Cable. O yüzden resimlerdeki halini Deadpool konseptine uygun buldum. Çizgi romanlardaki gibi silahlanmış, devasa bir fiziği olan Cable, ancak karşısına Apocalypse, Stryfe gibi karakterler koyarsanız işler. Deadpool filmi için daha pratik buldum bu Cable'ı.

İkinci değişken ise Josh Brolin. Kendisini son derece başarılı buluyorum. Rolüne giren ve onun hakkını veren bir isim. Eminim ki rolün hakkını fersah fersah verecektir.

dean

dean

Filmin çekimleri tamamlanmış.

dean

Josh Brolin, sözleşmesinin 4 filmi kapsadığını söylemiş. X-Force filmlerinin geleceğinin ise Deadpool 2'nin başarılı olması ile doğru orantılı olduğunu belirtmiş. Bu durumda Deadpool 2 başarılı olursa, ki başarılı olmaması için pek bir sebep yok görünüyor. Brolin'in bahsettiği dört film Deadpool 2, X-Force, X-Force 2 ve X-Force 3 olacak gibi duruyor.

dean

dean