Deadpool 2 (2018) - XMU Film 11

Başlatan dean, 10 Şubat, 2016, 13:20:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Bob Rossi efsane olmuş.

Renk seçimleri de mükemmel olmuş.

Harun Ça

Nightrain

Yalnız Negasonic'in kostümü ateş ediyor. Senelerdir X-Men filmlerinde görmek istediğim kostüm budur.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

dean

Vizyon tarihi iki hafta öne çekildi. 18 Mayıs 2018 yeni tarih. Avengers: Infinity War'a çok yaklaştı sağ çıkabilecek mi göreceğiz.

dean

dean

Şimdi Deadpool 2 ile ilgili bazı sıkıntılar var. Öncelikle halen tam fragmanın gelmemiş olduğunu belirtmek lazım. Çok kısa bir teaser ve yine teaser yerine geçecek Cable odaklı bir fragman geldi. Bu seviyede filmlerin vizyonuna iki ay kalmışken böyle sessiz olmaları alışık olunan bi'şey değil. Ama asıl sorun test gösterimlerinde çıktı. Gelen bilgilere göre test gösterimleri çok başarısız geçmiş. Seyirci filmi beğenmemiş. Hatta Fox daha önce 2015 Fantastic Four'da yaptığı gibi internette Deadpool 2 ile ilgili olumsuz konuşanları dava etmeye hazırlanıyormuş. Film apar topar yeniden çekimlere gitti. İlk test gösterimlerinden olumsuz not alıp devam eden süreçte düzelen filmler oldu. Wonder Woman ve Rogue One: A Star Wars Story gibi. Lakin Deadpool 2'nin toparlamak için zamanı saydığım filmlere göre çok az. Vizyona girmesine bu kadar az zaman kala bunlar kötü işaretler. Deadpool severlerin beklentisini biraz düşürmesi gerekecek gibi.

Nightrain

Tim Miller gitmeyecekti. İlk filmin başarasında büyük payı vardı.

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 11 Mart, 2018, 14:17:49
Tim Miller gitmeyecekti. İlk filmin başarasında büyük payı vardı.

Yüzde yüz katılıyorum. Tim Miller ilk filmin başarısının en büyük mimarıydı.

darkwood

Henüz fragmanı bile henüz yayınlanmamış filmin, Mayıs ayına yetişmesi için bayağı bir uğraşacaklar sanırım.
Darkwood Sakinleri..

dean

dean

Nightrain

Jose Brolin'in dediğine göre; Cable'in hikayesini 4 filme yaymışlar.

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 19 Nisan, 2018, 21:05:26
Jose Brolin'in dediğine göre; Cable'in hikayesini 4 filme yaymışlar.

Evet öyle planlanmış. Ama tabi Disney ve Fox arasındaki duruma bağlı olacak geleceği. Fox'un kurmaylarından sızan bazı dedikodulara göre Fox, ağır ağır X-Men filmlerinin yapımcı kadrosuna "biz bitiriyoruz. Siz başka projelere yönelin" dediği konuşuluyor. X-Men: Dark Phoenix'in reshoot'larının ardından defteri kapayabilir. Aynı kaynağa göre Kevin Feige'de kafada X-Men, Fantastic Four ve Deadpool'u Marvel Cinematic Universe'e katma planlarına başlamış.

Sakızlı Ohannes Paşa

Filme yeni izleme fırsatım oldu. Bayıldım diyebilirim. İlk filmden daha güzel olmuş. Hakikaten çizgi roman olayını falan geçtim sadece gülmek için izlenir. İlk yarısı biraz yavaş ama 2. yarı yıkıyor geçiyor.