Teks Altın Seri Maceraları

Başlatan s.b, 29 Eylül, 2009, 10:24:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NIC

Ben özellikle 113-115 iki bayrak arasında ve 125-128 Mefisto'nun oğlu hikayelerini merak ediyorum,bakalım Boselli dönemi kadar güzel hikayeler var mı göreceğiz?Biz beklerken tekssever bilgili arkadaşlarımız,nasıl hikayelerdir biraz özet geçerse bizde gaza gelürdük.

rumar80

Yıllar yıllar önce kocaman bir Tex setim varken iki macerayı da okumuştum. İki bayrak arasında gerçekten güzel maceradır. Mefisto'nun oğlu da güzeldir ama yıllar sonra tekrar karşımıza çıktığında Yama beni hayal kırıklığına uğratmıştı.

darkwood

Bu güzel maceralara adım adım ilerlerken Altın seriye nereden başlıyayım diyen arkadaşlar içinde artık vakit geldi. 100 nolu Altın seri renkli ciltten itibaren biriktirmeye başlarsanız Tex'in merak edilen bu güzel maceralarını okuma ve güzel bir koleksiyona sahip olma şansınızı çük güzel değerlendirmiş olursunuz..
Darkwood Sakinleri..

NIC

Alıntı Yapsahip olma şansınızı çük güzel değerlendirmiş olursunuz..

Anlayamadım :P

a5555

Ya   arkadaşlar ,bizleri bir an sevindirdiniz,kuru ç.romansız bir ay geçiriyorduk ki yazılarınızdan bir an altın seri cilt ve super tex cilt 32 çıktı diye
        sevindim,hevesim kursağımda kaldı, ne alaka ki birden başlık atıp bizleri sevindirdiniz...

HacıGeraltEmmi

Eveett, 90 lı sayılardan sonra farklı çizerlerin kadroya dahil olması altın seriye gözatma sebebi olabilir benim açımdan.  8)

Animvader

Bu Altin Serinin toplama ciltleri olan Tex:Altın Klasik Tekslerden de kartpostal çıkıyor mu?  ;D

Berkdinho

Bir keresinde Tekira D&R'da Altın Klasik Tex Ciltlerini görmüştüm.Ciltlerin içindeki bütün sayıların kartpostal ekleri vardı.Hatta rastgele yerleştirildiği için her sayının kartpostalını ait olduğu kısma göre yerleştirmiştim.Ama alırken yine de kontrol etmek gerek bence. ::)
The Right Man When Things Go Wrong

tommikser

Gitti gidiyorda gezerken bir garip durumla karşılaştım ama anlayamadım siz anladınızsa beri gelin ;D

Piyasaya daha yeni 21.cildi çıkmışken bu ciltler nedir acaba ?

Fiyatta 40 tl imiş bayaaaaa iyi ama nasıl oluyor anlayamadım.

Anlayan varsa açıklasın sevinirim ;D

hanac

Demek ki 22., 23. ve 24. sayılar piyasaya çıkmış. Daha ne olsun ?

İdefix'de gözükmüyor diyorsan haklısın ama yakında eklenir.

Yoksa sen başka birşey mi ima ediyorsun ?

Kaçak yayın falan.

drfuhrer

Yaw o değil de; satan arkadaş bir de kısmen de olsa eskitmiş ciltleri ???

Satan arkadaş ultimate evreninde mi yaşıyor acaba ;D

tommikser

Bence biraz kaçakımsı daha oğlak çıkarmadığına göre öyle gibi.Ama kapak falan süper baksanıza  ;D

s.b

Kitaplar basılıyor ama hemen piyasaya verilmiyor. Zamanı geldikçe dağıtımı yapılıyor. Bu kitapların vaktinden önce dağıtımının yapıldığını zannetmiyorum. Büyük ihtimalle mücellitten kaynaklanmıştır. Yani matbaa aşamasından sonra yayıncıya ulaşmadan birkaç uyanık tarafından araklanma durumu olabilir.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

V

GG'da bu tür durumlara sıkça rastlayabilirsiniz.Bir satıcı da Turkuvaz Tarkan'ları piyasaya çıkmadan satışa koyuyordu.Matbaa fazladan mı basıyor acep? :P
"İstemem,eksik olsun.."

hennessy

Düşündürücü... Yayınevi satıcıları da düşünmeli ve önlemini almalı eğer yukardaki anlatıldığı gibi ise olaylar.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları