Karakarga Yayınevi Sohbet Odası

Başlatan Nightrain, 19 Şubat, 2016, 22:13:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

nikopol

Alıntı yapılan: Nightrain - 24 Mart, 2016, 10:52:57
Anladığım kadarıyla çizgi roman dergisi çıkartacak. Umarım Hortlak gibi olmaz.

Cizgi roman degil de, edebiyat dergisi imis. 16 sayfa cizgi roman eki olacak imis.

https://www.instagram.com/p/BDYj3NDMtPJ/

Nightrain

Ilk sayısını alirim, hosuma giderse devam ederim.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hanac

darkwood

Perker ve ekibi iyi işlerle yayıncılığa başladılar, umarım aynı hızla devam ederler.
Darkwood Sakinleri..

maeglin

Derginin ilk sayısını bugün alıp okuma fırsatım oldu. İlk sayı adına ben beğendim. Kültür, Edebiyat ve Mizah etiketiyle çıktığı için her üçünü de yeterince sunuyor. Ama sanki bir eksiklik var böyle birazda şundan olsun denilmiş gibi.Yine de almaya devam ederim. Bu arada,16 sayfalık Dehşet Bey'de çok hoşuma gitti, devamında ne olacak merak ettim :)

nikopol

pizagor

Daha çok yeni, hepitopu 3. sayıda olan bir dergi için garip bir soru olacak ama:

Eski sayıları çizgiromanevlerinde bulmak mümkün mü?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

mutarad

İnsan için, diğer insanlar yollarına serilmiş irili ufaklı taşlardır. Çoğunun farkına ancak çarptığımızda varırız. Taşları biriktiren koca bir bina diker ölene kadar... Taşları atan ise ölür kalır, taşları bitirene kadar...

pearl jam

Muadillerine göre çok daha fazla beğendiğim bir dergi oldu. Mülakat arşivi bile yeter.

kalidor

KaraKarga Dergisinin 6. sayısı ile beraber Murat Menteş'in yazdığı, M.K. Perker'in çizdiği Dehşet Bey çizgiromanı da sona erdi. Belki ilerde Kara Karga Yayınlarından ciltlenmiş halini de okuruz.
Crom! Ölüleri Say...

ferzan

Dehşet Bey'i neden normal ebadına rağmen sanki cep boyutmuş gibi devasa balonladılar, buna tekabülen de Diabolik'in eski dönemleri gibi her sayfada birkaç panel ile anlattılar anlamış değilim...Ha, mevcut boyutundan daha küçük cep boyut ilavesi olsaydı harika gidecekti ama böyle gereksiz büyük olmuş anlatım...Eğer albüm olursa temennim manga ebatlarında cep boyda basılması...Kara Karga içerisindeki ebadında neşredilmesi yeterince saçmaydı...Perker neden o ebada göre adam akıllı bir sayfa doygunluğu işçiliğine girmedi, hiç anlam veremedim...Diabolik'i Frankofon boya yakın basmak gibi birşey oldu böyle...6 sayıdır çok gözüme batıyor Dehşet Bey'in cep boy mantığıyla üretildiği halde normal boyda basılması olayı... ???
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

Harun Ça

İlk 4 sayı cilt olarak yayınlanmış. Dehşey Bey için durum nedir bilgim yok, alan olursa bizimlede paylaşırsa seviniriz.

kalidor

Greg Ruth'u 50 fasiküllük Conan serisindeki Conan'ın çocukluk ve gençlik çizimlerinden hatırlıyoruz. Biz de o şekilde ciltlenmese de  ABD'de Dark Horse sadece o dönemi "Born on the Battlefield" TPB'ysiyle toparlamıştı.

Crom! Ölüleri Say...

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"