Karakarga Yayınevi Sohbet Odası

Başlatan Nightrain, 19 Şubat, 2016, 22:13:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

nicholaihel

Alıntı yapılan: Mrtekin - 07 Aralık, 2016, 15:51:04
http://www.idefix.com/Kitap/Indeh-Apaci-Savaslarinin-Hikayesi/Ethan-Hawke/Cizgi-Roman/urunno=0000000725908

Bize bunlarla gelin.

En heyecanlandıran kısmı da Türkçe okurun (çoğunlukla ve mecburen) maruz kaldığı bayat kitap okuma zincirini kıran eserlerden olması. Orijinal yayın tarihi de taze sayılır. Ne güzel.

lemazmatik

Ben Karakarga'yı düşük bütçeli kendi halinde bir yayınevi sanıyordum. Bugün metroda reklamını görünce çok şaşırdım, Ntv'yi saymazsak internet dışında bir yerde çizgi roman yayınevlerimizin reklam yaptığına hiç rastlamamıştım.

Nightrain

Son yayınladıkları Epileptik ve Güçsüz Düşmezsen Hayat Güzeldir kitaplarını da aldım. Haftaya elimde olur sanırım.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hasanmahmut

Alıntı yapılan: lemazmatik - 03 Mart, 2017, 01:26:40
Ben Karakarga'yı düşük bütçeli kendi halinde bir yayınevi sanıyordum. Bugün metroda reklamını görünce çok şaşırdım, Ntv'yi saymazsak internet dışında bir yerde çizgi roman yayınevlerimizin reklam yaptığına hiç rastlamamıştım.

Karakarga, Destek Yayınları'nın firmasıdır.  :)

OZAN BALIM

Büyük yayınevlerinin çizgi roman dünyasında yer almaları çok önemli. Böylece, acaba maliyeti karşılar mı? düşüncesini bir kenara bırakarak risk alınabilecek bağımsız çizgi roman ekolünü de okuyabiliyoruz. M. K. Perker gibi bir adamı da yayınevinin başına koyarsanız çok daha iyisi çıkıyor ortaya. Fiyat, yayın çizgisi ve kalite olarak KaraKarga kesinlikle yayın dünyasına büyük bir artı kattı. Umarım karşılığını da bulur ki daha fazla kitaba kavuşuruz.

Nightrain

gamlıbaykuş

İyi birşeye benziyor. Boyutu nasıl olur acaba!
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Harun Ça

Yazan-çizen Mignola olsun her türlü okurum.

darkwood

Karakarga kaliteli işler çıkarıyor, Mignola da fena görünmüyor.
Darkwood Sakinleri..

Nightrain

pizagor

Ege Görgün'ün Ters Ninja'sı kitaplaşmış, şu sıralarda da raflarda olmalı. Çok sevindim...

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

nicholaihel

Alıntı yapılan: pizagor - 18 Eylül, 2018, 11:31:16
Ege Görgün'ün Ters Ninja'sı kitaplaşmış, şu sıralarda da raflarda olmalı. Çok sevindim...

İnternetin çoook tarihi yıllarında Yeni Şafak gazetesinden sinema yazarı Ali Murat Güven'in bir yazısı ile siteye müptela olmuştum. Karakarga gönül fethetmeye devam ediyor. Merak ettim çok.

pizagor

Çizgiromanla bu kadar içli dışlı bir yazara çizgiromanevlerimizden tekinde bir imza günü çok yakışır aslında.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Nightrain

İdefix, bugüne özel, Karakarga yayınlarına net %50 indirim yapmış. BKM Express indirimi ile birleştirilebiliyor.

https://www.idefix.com/Yayinevi/karakarga/s=5380