Gönderen Konu: Yedi Ölümcül Günah - Gerekli Şeyler  (Okunma sayısı 2953 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı memospinoz

• Bölüm Yöneticisi
  • Çizgi Roman Sevdalısı
  • No Mistakes Just Happy Little Accidents
Ynt: Yedi Ölümcül Günah - Gerekli Şeyler
« Yanıtla #15 : 19 Ekim, 2016, 00:23:13 »

Oz ayının tembellik günahı kıng hala hayattadır! Ancak kıng ve kutsal şövalye gılthunder iş birliği halindelerdir!! King'in tek arzusu, ebedi dostu ban'ı öldürmektir! Kız kardeşinin intikamını almaya çalışan kıng! Korkusuzca gülen tilkinin açgözlülük günahı ban!! Diğer tarafta ise melıodas ve dıane'ın karşısına korkunç bir ölüm makinesi olan kutsal şövalye guıla çıkmıştır! Bu ölümcül dövüşün sonu nereye gidecek?!! Ban ve elaıne'in geçmişini anlatan yan hikaye "haydut ban"
(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 192
Etiket Fiyatı: 14 TL

Çevrimdışı Kauss

• Çizgi Roman Sever
  • **
« Yanıtla #16 : 19 Ekim, 2016, 01:42:34 »
Her seferinde elime alıp acaba başlasam mı diyip duruyorum. Maalesef hala alıp başlamış değilim. Okuyan arkadaşlar bu mangayı önerirler mi ?

Çevrimdışı hennessy

• Martin Mystere
  • Bölüm Yöneticisi
  • Çizgi Roman Sevdalısı
« Yanıtla #17 : 23 Kasım, 2016, 12:55:50 »
Sevgili Alişan Paralel evren açılış gününde bahsettiği manga. Abi çizimleri gerçekten beni etkiledi demişti.

Fuarda sohbetimiz esnasında ilk cildi verdi al oku diye daha başlamadım ama çizimleri gerçekten hoş ve güzel okuyunca yorumumu ekleyeceğim.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Çevrimdışı memospinoz

• Bölüm Yöneticisi
  • Çizgi Roman Sevdalısı
« Yanıtla #18 : 27 Aralık, 2016, 07:33:23 »

Meliodas, kahraman mı ölüm meleği mi?! Kaptan meliodas, dev klanından diane, ölümsüz ban ve peri kralı king bir araya gelen dört dost (yedi ölümcül günah). Ancak kutsal şövalyeler, tuhaf savaş hazırlıklarını arttırıp sonunda korkunç bir şeytani güç elde etmeye çalışırlar! Kutsal şövalyelere karşı koyup halkı korumak için, (Yedi Ölümcül Günah) grubun toparlanması yani kalan üç kişinin ve altı kutsal eşya'nın bulunması gerekmektedir! Kutsal şövalye, yedi ölümcül günah'a karşı! Kaderin çarkı, uzak şehir vaizel'de dönüyor!!

(Tanıtım Bülteninden)

Çevrimdışı darbove

• Çizgi Roman Dostu
« Yanıtla #19 : 27 Aralık, 2016, 12:15:10 »
Çizim ve konusunu çok sevdiğim manga, bi arunasın mangalarına bakıyorsun bir de buna, fark bariz belli.

Animesi de gayet güzeldi 2.sezonu da gelecek diyorlar.

Çevrimdışı dean

• Bölüm Yöneticisi
  • Çizgi Roman Sevdalısı
« Yanıtla #20 : 13 Şubat, 2017, 17:26:17 »
Matbaaya gitmiş.

Çevrimdışı memospinoz

• Bölüm Yöneticisi
  • Çizgi Roman Sevdalısı
« Yanıtla #21 : 28 Şubat, 2017, 15:29:32 »

Tuzağa düşen günahkârlar. Yedi ölümcül günah, Diane’in kutsal eşyasını Kazanmak için turnuvaya katılır. Meliodas ve ban, her şeyi unutup gövde Gösterisi savaşına dalmış gibi görünseler de aslında kutsal şövalye saldırısının farkına varmışlardır. Yedi ölümcül günah, karşı saldırının tüm Hazırlıklarını fark etmiştir fakat onları beklenmedik bir kutsal şövalye’nin tuzağı beklemektedir! Ortaya çıkan gerçek! Kıyametin kapısı aralanmaya çalışılıyor!!

(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 204

Çevrimdışı memospinoz

• Bölüm Yöneticisi
  • Çizgi Roman Sevdalısı
« Yanıtla #22 : 03 Mayıs, 2017, 22:55:46 »

Beşinci günahkâr ortaya çıkıyor! Elizabeth’in yeri sarsan acı haykırışı yankılanir... Meliodas, sanki buna karşılık verirmişçesine ortaya çıkar. Ancak görünüşünde bir uğursuzluk vardır... Her şeyi yıkıp yok etmeye çalışan meliodas ile king’i alt eden kutsal şövalye helbram’in yeri göğü sarsacak teke tek savaşı başlıyor! Ortaya çıkan bu kahraman aslında kimdir?! Fırıl fırıl dönen bu kutsal şövalye’nin asıl amacı nedir?! Kaderin yeni oyuncusu sahnedeki yerini alıyor!!
(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 196

Çevrimdışı memospinoz

• Bölüm Yöneticisi
  • Çizgi Roman Sevdalısı
« Yanıtla #23 : 12 Temmuz, 2017, 17:44:49 »

Keçinin şehvet günahı gowther ortaya çıkar. Kutsal şövalyeler, zırhlı devi öldürmek için kılıçlarını çektikleri sırada, bir hamlede bunu durduran bir adam belirir. Yağmurun vurduğu sessizce ayakta duran bu adam beşinci ölümcül günah… keçinin şehvet günahı gowther’dir…!! Ve de kutsal şövalye birliği, dawn roar’ın kellesini aldığı zırhlı devin asıl kimliği

Arkasındaki korkunç gerçek, kutsal şövalyelerin ihtiraslarıyla doludur! “kutsal savaş”, öncesindeki gece…!!

(Tanıtım Bülteninden)

Çevrimdışı memospinoz

• Bölüm Yöneticisi
  • Çizgi Roman Sevdalısı
« Yanıtla #24 : 13 Ekim, 2017, 21:11:23 »

Efsaneler buluşması! Kutsal savaş başlıyor mu?! Meliodas ve arkadaşları, Elizabeth’i kurtarmak için krallığa sızarlar. Sorunsuz ilerleyen Meliodas dışında aniden üçüncü bir ordu krallığın istilasına gelmiştir! Camelot’un yeni kralı Arthur ve büyük ordusu… İki kutsal şövalye şimdiye kadar sakladıkları gücü kullanacaktır… Yedi ölümcül günah, kutsal şövalyeler ve kral Arthur’a karşı! Aşırı acı veren bu heyecanlı karşılaşmanın sonucunda ne olacak? Sevinç mi? Ümitsizlik mi?

Çevrimdışı memospinoz

• Bölüm Yöneticisi
  • Çizgi Roman Sevdalısı
« Yanıtla #25 : 12 Şubat, 2018, 20:50:00 »

Peri kralı göz yaşı döküyor!!

Kutsal şövalye şefi Hendrickson, hırsla iblis klanın dirilmesini istemektedir! Elizabeth ve yedi ölümcül günah buna engel olmaya çalışırlar. Ancak krallığa sızan yedi günah, Dreyfus ve Helbram’ın ani saldırısı karşısında bir bir düşmeye başlarlar. Hendrickson’la savaşan Kral Arthur da olaylara dahil olur. O sırada olay yerine varan King’in gördüğü şey ise, tamamen mahvolmuş durumdaki Diane’dır…

Boz ayının tembellik günahı ve onun acıları gün yüzüne çıkacaktır. yan hikaye “Boşuna Bekleyen Peri Kralı” da tamamlanmış haliyle karşınızda!!?

Etiket Fiyatı: 16 TL