Teks Özel Seri (Dev Albümler 25.Cilt sonrası)- Çizgi Düşler

Başlatan köstebek, 26 Şubat, 2016, 11:14:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

köstebek

bU ARADA Modoclar gerçekten iyi savaşıyorlar. 40 50 kişilik bir grup koskoca bir birliğe kafa tutuyorlar.

NoT: NADİREN görülen bir görüntüdür, ama Teks'in gömleğinin sol kısmında, tam bel hizasında giderek genişleyen kırmızı bir leke bile bırakıyorlar.... 

köstebek

Bitti mi? Bitmedi. Yüzbaşı Jack ile yaptığı düelloda öldü sanılıp Lav Yatakları'nda yere serilmiş halde terk edilip gidiliyor. Tex Willer, belden yukarısı çıplak bir halde toz toprak içinde yatıyor... Hepsi tek bir kitapta...

köstebek

Tex: KİMİLERİ NASIL YAŞADIĞINA BAKILARAK DEĞERLENDİRİLİR, KİMİLERİ DE NASIL ÖLDÜĞÜNE...

Jack: AMA BELKİ GİTMEK ÜZERE OLDUĞUM KUTSAL ÇAYIRLARDA YİNE KARŞILAŞIRIZ.

Trx: ÖYLEYSE ORADA GÖRÜŞMEK ÜZERE, YÜZBAŞI JACK.

darkwood

Bu kadar itkiden sonra YÜZBAŞI JACK ı okumak şart oldu.  :)
Darkwood Sakinleri..

hennessy

Abi yola çıktı dedin akşam göremedim hangi yoldan geliyor köstebek abi
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

peder clemente

Ünlü Arjantinli Sanatçı Alberto Breccia'nın oğlu Enrique Breccia'nın çizdiği panellerin büyüleyiciliği ile sağlam hikaye birleşince Tex Özel Albüm 31-Yüzbaşı Jack'i almak şart.Az western'de böyle güzel çizgiler var.İşte Fumettilerin üstün yönü.Keşke büyük boy orijinal haliyle basılsa.Okuyunca daha ayrıntılı yorum yazarım.Profesör (Sevgili Haluk Bey) bu albümü göremeden aramızdan fiziken ayrıldı fakat ruhu bizlerle o güzel insanın.

köstebek

Alıntı yapılan: hennessy - 18 Eylül, 2017, 23:13:04
Abi yola çıktı dedin akşam göremedim hangi yoldan geliyor köstebek abi
Bi üç beş gün ver be abicim. benden çıkıp matbaaya doğru koşturdu. Montana'dan sürü getiriyorlar, Tex'in gençliğinde olduğu gibi...

köstebek

Çizimlerde ara sıra (önemli, hassas yerlerde) bir baykuş ya da uçan bir kuş imgesi tekrarlanıyor. Henüz mantığını çözemedim, ama belki zamanla anlarız....

memospinoz

BAHADIR

Her yeni sayısı çıktığında kalbime bir hançer saplayan seridir kendileri...  :-[

hennessy

Matbaayı su bastı sanırım İlker ile görüştüğümde salı günü tex aylık geliyordu :)

seastar1000

Yuzbası Jack çıkmış
Buyuludukkan da satılıyor
Yanında da alana Dampyr verıyorlarmış

haziran00

Yüzbaşı Jack 10 numara 5 yıldız, sert bir hikaye tavsiye ederim.

hennessy

Alıntı yapılan: köstebek - 18 Eylül, 2017, 16:04:42
Tex: KİMİLERİ NASIL YAŞADIĞINA BAKILARAK DEĞERLENDİRİLİR, KİMİLERİ DE NASIL ÖLDÜĞÜNE...

Jack: AMA BELKİ GİTMEK ÜZERE OLDUĞUM KUTSAL ÇAYIRLARDA YİNE KARŞILAŞIRIZ.

Trx: ÖYLEYSE ORADA GÖRÜŞMEK ÜZERE, YÜZBAŞI JACK.

Bir tarafta eşsiz çizimler. Bir tarafta katıksız western. 
Okuduğum en sağlam ilk beş Tex hikayesi arasına girecek harika eser.

8,5/10

memospinoz