yaylim.com

Başlatan afu, 12 Mart, 2016, 01:57:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

HacıGeraltEmmi

Hayırlı olsun, bol kazançlar.

rumar80

Alıntı yapılan: yalcinerol345 - 12 Mart, 2016, 09:23:56
Kapalı devre Nathan Never da var.Bu güzel.

Kapalı devre hala geçerli mi ki? Bir bilen varsa yazabilir mi?

Caped Crusader

Hayırlı olsun. Gelecek aydan itibaren sipariş vermeyi planlıyorum.

darkwood

Hayırlı olsun, bol kazançlar.

Küçük birkaç tavsiye olarak, öncelikle ana sayfadaki Sale yazılarının büyüklüğünden kapaklar iyi görünmüyor,
küçültülürse daha iyi olabilir.
Ürün sayfasında ki, ürün açıklamalarına sayfa sayısı, yazar çizer isimleri ve kısa bir giriş özeti konulabilirse daha hoş olur.
Darkwood Sakinleri..

afu

fiyat hataları düzeltildi. daha dikkatli olacağız.
ikon ve görsellerdeki iyileştirme yeni versiyona geçişle halledilecek.
tanıtım bültenleri geldikçe kitap bilgilerini de ilave ediyoruz. (tex son sayılar gibi)
imkan buldukça iç sayfa görüntüleri de eklenecek.
tüm çizgi romanlar direkt yayıncısından alındığından, nathan never da (indirimsiz olarak) listelerimizde var  :)
istediğiniz ilave ana/alt katagorileri değerlendiriyoruz.

herkese önerileri için teşekkürler

Tuco Ramirez

Hayırlı olsun, umarım uzun ömürlü olur.

Animvader

Hayırlı olsun afu abi, ilerleyen zamanlarda siteyi geliştireceğinden ve biz çizgiroman severlere en iyi hizmeti vereceğinden şüphem yok.

E haydi bakalım İstanbul dışında oturup Nathan Never alamayanlar fırsat ayağınıza geldi atın bir destek siz de.

caretta

Hayırlı uğurlu olsun Ali Fuat Bey.

afu

Alıntı yapılan: caretta - 12 Mart, 2016, 20:46:13
Hayırlı uğurlu olsun Ali Fuat Bey.

teşekkür ederim
yurt dışına da hızlı hizmet veriyoruz  ;)

maeglin

Kredi kartı söylendi ama bir de belirli bir limit üzerine kargo konusunda incelik yapılırsa çok güzel olur.  :)

afu

Nathan Never - cilt: 22 ... ÇIKTI ...
kitapçılarda ve internette dağıtımı yapılmayan bu kitabı buradan satın alabilirsiniz.
kitap, orjinal 112, 113 ve 114. sayıları içeriyor.

eski sayılar için de mail atmanız yeterli  ;)

hanac

Yaylim'e üye oldum.

Son çıkanlar diye güzel bir pdf dosyası geldi.

Agamotto

Üyeliğimi yaptım siparişlerimi vermeden önce birkaç sorum olacak hemde benim gibi merak edenlere de yardımcı olur.

-Siparişleri hangi kargo şirketi ile yolluyorsunuz?

-Bir siparişi ortalama kaç günde kargoya veriyorsunuz?

-Verdiğimiz sipariş belli bir miktarın üzerinde olursa kargo ücretinin ücretsiz olması gibi bir durum var mı?

afu

Alıntı yapılan: Agamotto - 31 Mart, 2016, 18:22:47
Üyeliğimi yaptım siparişlerimi vermeden önce birkaç sorum olacak hemde benim gibi merak edenlere de yardımcı olur.

-Siparişleri hangi kargo şirketi ile yolluyorsunuz?

-Bir siparişi ortalama kaç günde kargoya veriyorsunuz?

-Verdiğimiz sipariş belli bir miktarın üzerinde olursa kargo ücretinin ücretsiz olması gibi bir durum var mı?

ptt kargo ile çalışmayı tercih ediyoruz. (Üyemizin başka bir tercihi varsa ve not olarak belirtmişse o kargo ile de yolluyoruz.)
ortalama 2 gün içinde kitaplar kargoya veriliyor. (yayınevine gelmişse ve hatalı bir basım söz konusu değilse.)
şu an 4.50TL sabit kargo ücreti var. 75TL üzeri kargo bizden. (sistem düzelinceye kadar 75TL üzeri siparişlerde kargo ücretini göndermeyin lütfen.)

ilave olarak şunu da belirtmek istiyorum;
karşılaştığınız paketleme hataları, hatalı basılan veya zedelenmiş kitaplar, eksik gönderme vb sorunları sıfırlamak için azami dikkati gösteriyoruz.
çünkü,
çizgi romana değer veriyoruz

not: saat 14:00 den beri yolda olduğumdan şimdi isanbul'a gelebildim ve yazabildim. gecikme için özür dilerim.

Agamotto

Teşekkür ederim cevabınız için. Bir aksilik olmazsa yarın ilk siparişimi vereceğim. :)