Gerekli Seyler - Diabolik serisi

Başlatan hanac, 05 Ekim, 2009, 15:13:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Alıntı yapılan: rumar80 - 10 Nisan, 2011, 00:08:00
   Gerekli şeyler hareketleneeğini açıklamıştı. Diabolik te dönüyor mu?

Dünkü konuşmamızda yakında döneceklerini söyledleri biraz daha zamana ihtiyaçları varmış ama göreceksiniz sanırım raflarda bende ilk kitabı okuyacağım bugün merak ediyorum çizgi filmlerinden çok farklıymış
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

Kesinlikle daha farklı. Burada daha sert ve acımasız. Çizgi filmde bunu doğal olarak yapamıyorlar herhalde.

emre

geçen hafta gerekli şeylerin yeni açılan mağazısna uğradım ve ayak üstü konuşma fırsatımız olmuştu. banada aksaklık olmazsa diabolik 6. sayı ve vampirella 4. sayı mayıs ayında raflarda olacak diye söylendi. sabırsızlıkla bekliyorum bende.

hennessy

Diabolik ilk izlenim :

Diabolik i çizgi filmlerinden bilen biriyim türkiyede yayınlananları izlediğim zaman fena sayılmasada soğuk bir karakter tadı bırakmıştı bende.C.tesi günü gerekli şeylerden bir abi ile sohbet yaparken bu yorumu yapmıştım bana al oku beğeneceksin dedi hakiketen çizgi roman ile alakası olmayan bir karakter ile karşı karşıya kaldım ne benim hoşuma gitti biliyormusunuz bu karakter benim en sevdiğim iki karakterin karşımı olmuş birazda araklanmışı :)

Fantoma : Biliyorsunuz başka bölümde de anlattım fantoma tüm maskeli kahramanların atasıdır fantomanın geçmişini kendinden başkası bilmez yüzünü saklamak için başka insanların yüzünün maskesini yapar ama fantoma canidir diabolik öyle bir karakter değildir.

Arsen Lüpen : Kibar hırsızımız zenginden çalar adaletlidir fakire dokunmaz :) hatta bir bölmünde bir çocuk lüpen in yaptığı herşeyi önceden bilir lüpende babasını kaçırıp ona mektup yazar susmaz isen baban ölecektir 3 gün sonra babasından mektup gelir olum beni merak etme şu an kumsalda güneşleniyorum diye :)

Diabolik bu iki kahramanımızın karşımı güzel bir karakter şimdi birde buna saracaz ahhh hangisine yetişecem ben ya :) kesinlikle alınıp okunulması gerek

hanac

hennessy

diabolik in 3.kitabınıda bitirdim

--- spoiler ---
kitabın sonundaki intikam alma sahnesi dahice idi.
--- spoiler ---

İyi bir dizi ama fantomadan çok çalıntı var bu hikayelerde ama beğendim.

hennessy

[/quote]

GÜzel bir hikayte daha bitti oyun içinde oyun diabolik evayı kurtarmak için bazı engelleri aşmak ile uğraştı gerekli şeyler böyle güzel bir hikayeyi bizden mahrum etmesin artık yeni bölümlerde gelsin gerçekten benim favorilerim arasına girdi diabolik.

s.b

Bugün edindiğim bilgiye göre Klasik Ciltler gibi kalın olarak yayınlanma ihtimali varmış.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Pulluk

Yeni sayısı çıkmayalı kaç ay oldu, çok feci Diabolik özlemi çekiyorum. Hazır Gereklişeyler yeni yerine taşınmışken, yeni bir sayı daha çıksa hemencecik.
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

rumar80

Alişan çok kısa zamanda yarım kalan tüm yayınlara tekrar döneceklerini söylemiş.
  Bekliyoruz.

hennessy

spolier içerebilir

intikam asla unutulmaz

diabolikten keyifli bir kitap daha düşmanları diabolik in en yakın dostlarını öldürmeye başlar ve en sevdiği çocuğa gelince bunu araştıran diabolik intikamı acı olur hele rahip kılığında polis komseri takipçisinin yanından içeri girip çocuğu kurtarması çok güzeldi. Gene fantomadan alıntı yapılmış bir hikaye sonu fantomanın kurvazörü hikayesindeki gibi diabolikte arabası ile nehre uçarak motor gibi denizin üzerinde gitmesi. Yazarlarına imkanım olsa sormak isterdim fantomayı bu kadar sıkı takip ediyorlarmıydı yoksa bir raslantımıydı hadi sayın alişan bey devamını geitirin artık yetti gayri :)

hennessy

http://www.diabolik.it/rifugio_diabolik.asp  şu sitenin güzelliğine bakın birde anlasam :) keşke bizde de böyle siteler olsa

konnektör

Gerekli şeyler yayıncılıktan diabolik ve vampirellayı dört gözle bekliyorum. Eğer çıkartmazlarsa (bir iki ay içinde) birdaha gerekli şeyler e ait hiçbirşey almıyacağım.
*Resmimi hayal ederim ve daha sonra hayalimi resmederim.
Vincent Van Gogh

gamlıbaykuş

Sevgili konnektor benim bildiğim kadarı ile vampi ve diabolik yayınlamayı şimdilik düşünmüyorlarmış.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

DAMPYR

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 06 Nisan, 2012, 18:47:45
Sevgili konnektor benim bildiğim kadarı ile vampi ve diabolik yayınlamayı şimdilik düşünmüyorlarmış.

Onlarda modaya uydu desene..... ;D ;D ;D